FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.08.2010 13:08:31

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

A shihni ëndrra erotike?

A shihni ëndrra erotike?
Sa i perjetoni? dhe
Sa ju pelqejn endrrat?

Offline

 

02.08.2010 13:08:31

AdBot
Advertisements

#2 04.08.2010 11:16:57

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: A shihni ëndrra erotike?

ja krejt terr e kom:P

Offline

 

#3 04.08.2010 16:42:53

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A shihni ëndrra erotike?

aahah loren a nuk she endra kur je zgjuar .

Offline

 

#4 05.08.2010 00:23:11

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: A shihni ëndrra erotike?

joo ondrra s`shoh as kur flej as kur jom qut:P

Offline

 

#5 06.08.2010 03:25:39

lorena
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2010
Posts: 15

Re: A shihni ëndrra erotike?

larg po menojshe ti :P

Offline

 

#6 08.08.2010 22:50:28

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: A shihni ëndrra erotike?

edhe shoh ......

por kaq qejf qe endrrat erotike ti bej realitet ;)

Offline

 

#7 27.08.2010 13:18:17

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: A shihni ëndrra erotike?

shoh nganjeher kur mendoj gjat dites najsen porno uhhh

Offline

 

#8 27.08.2010 21:21:54

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: A shihni ëndrra erotike?

Akullorja wrote:

edhe shoh ......

por kaq qejf qe endrrat erotike ti bej realitet ;)

Shpirt veq tregom ku dhe me jep adresen se ti boj realitet dhe te shkri krejt...............

Offline

 

#9 27.08.2010 21:23:55

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: A shihni ëndrra erotike?

loressa wrote:

shoh nganjeher kur mendoj gjat dites najsen porno uhhh

Shum te mira jan endrrat erotike, se te zhvillojn imagjinaten dhe te ofrojn knaqesi
te medhe qe ne realitet ndoshta nuk mun me i realizu............

Offline

 

#10 24.10.2010 22:35:20

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: A shihni ëndrra erotike?

Shum te mira jan endrrat erotike, se te zhvillojn imagjinaten dhe te ofrojn knaqesi
te medhe qe ne realitet ndoshta nuk mun me i realizu............


Gabim je, se ne momentin qe don tarritesh knaqsin del gjumi......

Offline

 

#11 24.10.2010 22:45:51

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: A shihni ëndrra erotike?

Mesa kuptoj une ti je e kallt ne gjume se zgjuar s'ta mbannnnnnnnn......hahhahahaahahahhaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting