FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.08.2010 14:36:05

Donnna
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2010
Posts: 19

Rënkimet dhe klithmat e një femre...

:D:D:D:D

Offline

 

03.08.2010 14:36:05

AdBot
Advertisements

#2 03.08.2010 14:45:29

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

doonaa qysh po kalon oj bukuroshe e ki ni kiss te madh prej meje

Offline

 

#3 03.08.2010 14:51:09

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

po mi qohn cdo qeliz te trupit kur bahn uffffffffffff donnaaaa

Offline

 

#4 03.08.2010 18:11:33

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

donaa kur te kisha fut karinn ti kishe ba ufff mua m ekishe kallll kejt loqk eja ne msn

Offline

 

#5 03.08.2010 21:23:30

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

dona prej ku po del ky ufffffffffff

Offline

 

#6 03.08.2010 23:22:03

G_LAN_G
i/e regjistruar
Registered: 28.11.2009
Posts: 6

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

a bon me na kallxu qa karin osht qekjo uuuuuuufffffffffffff ?

Offline

 

#7 04.08.2010 06:58:38

Agi
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2010
Posts: 56

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

Valla  edhe mue ma qove Karin me ket  Ufffffffffffffffff.

Offline

 

#8 22.08.2010 18:45:25

k4ti
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2010
Posts: 18

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

ej Donna ta qifsha PIDHIN be loqk :D se vallain ma qove Karin  4t me qet ufffffffff a;)

Offline

 

#9 26.08.2010 15:12:47

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

dona pidhin ta hanksha

Offline

 

#10 12.09.2010 21:45:42

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

te dobet jeni ju meshkutj vetem me uuuuuuuffffffff ju qohet kari po nese keni Donen pran vetes pa ju prekur (ose me ju prekur me krane-shtage) derdheni

Offline

 

#11 12.09.2010 23:15:16

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

ahahaha ekallta met pas ty ngat kisha ba uff

Offline

 

#12 13.09.2010 22:30:50

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

kot mi bojn se nkrevat dun ca me u derdh

Offline

 

#13 15.09.2010 10:09:52

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

uff uff nime uffffffffffffffffff shtonja ne fund ohh be  uffff :):):):):):):):):)

Offline

 

#14 25.10.2010 09:17:41

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

ja thyt karin dons tu ja qu hahahaha ....oj ti don   qa kari po rren o peder i qkokerdhavt qe je piqk demek...qa pom gjimon ashtu...

Offline

 

#15 21.01.2011 13:03:15

dzeki 1970
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2011
Posts: 16

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

mos bo uuuuuuffffffffffffffffffff se se di cfar eshte ufff se edhe nji shoqja ime kur ben sex ben ufffffffff une ithem ben ohhhhhhhhhhhhhhhhhh e ajo me thot me mire ufffffffffffffffffffffffffff po eshte e papare ne shtrat edhe une te kisha lene te bejsh uffffffffff se kta qe bej ufff jane me zjarta :D

Offline

 

#16 22.01.2011 15:21:44

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

ekallta wrote:

te dobet jeni ju meshkutj vetem me uuuuuuuffffffff ju qohet kari po nese keni Donen pran vetes pa ju prekur (ose me ju prekur me krane-shtage) derdheni

te LUMT qete desha me shkrujt dhe un ama iq spo lodhna se ti  jua thave mendimin tim ...na pershataten mendimet

Offline

 

#17 22.01.2011 16:47:57

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

o fatalja edhe e kallta karin ma hangshi edhe ne fyt juv mbet

Offline

 

#18 22.01.2011 17:47:57

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

sexy_boyy wrote:

o fatalja edhe e kallta karin ma hangshi edhe ne fyt juv mbet

abe shko mytu more papak.nese te haet Karr po ti gjej nja 5 6 se kam shok gej plot

Offline

 

#19 22.01.2011 19:00:12

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

po edhe ti koke si ata shoket e tu me siguri ahahhaaaaaaaaaaa.

Offline

 

#20 22.01.2011 22:05:22

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

yyyyyyyyyyyyy ...... t'hyft kyyyyyyyyyyyyy......qija jete uf ja boka motra.... mos kpusesh mish mi kujdes nga peshat e ronda...lol

Offline

 

#21 22.01.2011 22:15:13

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

e paske keq mi lal me peshat e ronda mduket

Offline

 

#22 22.01.2011 22:16:56

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

ca me i bo...to much jelly, no toast...lol:cool::cool::cool:

Offline

 

#23 25.01.2011 13:39:24

dzeki 1970
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2011
Posts: 16

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

bon mi ufffffffff se drejta jote eshte si do bejsh a uffff a ohhh cao te pershendes ohhhhhhhhhh?

Offline

 

#24 27.03.2012 15:38:59

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Rënkimet dhe klithmat e një femre...

ekallta wrote:

te dobet jeni ju meshkutj vetem me uuuuuuuffffffff ju qohet kari po nese keni Donen pran vetes pa ju prekur (ose me ju prekur me krane-shtage) derdheni

jo bre edhe ty met pas afer na qohet kari edhe shum bile:P:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting