FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.08.2010 10:20:27

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

ku keni deshir te behni sex mas shumti

Offline

 

20.08.2010 10:20:27

AdBot
Advertisements

#2 20.08.2010 12:16:31

Alboni0
i/e regjistruar
Registered: 17.08.2010
Posts: 4

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

>>>>>>>>>>>>!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by Alboni0 (08.12.2010 15:14:41)

Offline

 

#3 20.08.2010 18:29:16

X U X !
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2010
Posts: 42

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

Me kaltrinen ne BANJO

Offline

 

#4 22.08.2010 14:49:05

k4ti
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2010
Posts: 18

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

me kejt pidhat e forumit vallain:P  ala nuk i njoh (se sot jom regj.)ama ku em ha kari mu bre ;)
e sa per ven ihaaaa ka shum :cool:

Last edited by k4ti (22.08.2010 14:53:27)

Offline

 

#5 26.08.2010 21:42:18

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

me ket akulloren :P

Offline

 

#6 27.08.2010 07:39:46

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

ne banjo ose jasht ne natyr e me kend  s po e di ende.:D

Offline

 

#7 27.08.2010 21:48:20

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

kush osht i gatshem?????????dhe kush e bon mo mire????

Offline

 

#8 27.08.2010 21:55:13

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

nese doni ana me bej add do te bej te shkrihesh.

Offline

 

#9 27.08.2010 22:09:19

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

hap e kam emailin

Offline

 

#10 27.08.2010 22:11:13

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

anagrecce mundem me pass une emailin tende yllo kjo eshte add im

Last edited by Alba_Boy (05.09.2010 20:57:47)

Offline

 

#11 01.09.2010 09:02:37

k4ti
i/e regjistruar
Registered: 22.08.2010
Posts: 18

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

ej loressa :P edhe mua me pelqen teper ta bej ne banjo ose diku ne natyr  ! he heee o loressa sinqerisht me qet foto qe ke ven ,po me eksiton teper a ...:P:P ta dish zemra;) ej gjithsesi bravooo per kte se vertet paske shije Ok mmmmmmmmpuc:P;)
Citim nga loressa:ne banjo ose jasht ne natyr e me kend  s po e di ende.

ej  loressa besoj tani e di kend te zgjedhesh a ;):P uhhhhhhhh sa do ta fusja tani seriozisht a...:P yeahhhhhhhhhhhhhhhh

Offline

 

#12 01.09.2010 14:23:35

luki-peje
i/e regjistruar
Registered: 08.01.2010
Posts: 36

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

me anagrecce do e beja dhe besoj se nuk do ta harroje sa te jete gjalle do jete fantastike

Offline

 

#13 01.09.2010 23:42:42

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

sexy-boyy :P

Offline

 

#14 02.09.2010 02:22:18

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

ahhhahh urdhero anagrecce .

Offline

 

#15 02.09.2010 20:31:14

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

I miss you

Offline

 

#16 03.09.2010 06:42:05

kari_fortë
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2010
Posts: 22

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

loressa wrote:

ne banjo ose jasht ne natyr e me kend  s po e di ende.:D

Pse nuk po dish me kan a pak ka kara a? Hajde me mu e bejm zemer se edhe mu me pelqen ne banjo me shkum.............

Offline

 

#17 03.09.2010 21:00:21

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

ahahhhhhhh ana im you tu

Offline

 

#18 04.09.2010 23:03:21

playboy-2010
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2010
Posts: 5

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

kisha pass qeff me qett anagreecce qe sko me mujtt me harru mo :P

Offline

 

#19 05.09.2010 12:00:57

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

:P:P:P:P:P:P:P

Offline

 

#20 05.09.2010 15:22:39

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

ana dhe jona shprehuni mos te ju vije keq ahahahah apo ndoshta skeni fare deshir te beni seks ahahahhah.

Offline

 

#21 05.09.2010 15:48:52

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

:D:D:D:D:D:D un me jona kisha pas deshir te boj sexxxxxxx

Offline

 

#22 05.09.2010 20:40:46

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

sexy -boyy si dihet si thu ti jona...........

Offline

 

#23 05.09.2010 20:58:35

Alba_Boy
Albforums
From: Itali
Registered: 23.08.2010
Posts: 45
Website

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

Me Ket Loressa pse jo dhe me ket Jona Koleci

Offline

 

#24 19.09.2015 20:20:16

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Ku keni qejfë të bëni seks më së shumti?

Pishine dhe vaske

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting