FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.09.2010 23:05:33

playboy-2010
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2010
Posts: 5

Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

;)

Offline

 

04.09.2010 23:05:33

AdBot
Advertisements

#2 05.09.2010 21:55:51

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

sa her na hipen

Offline

 

#3 07.09.2010 08:29:57

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

un veq mendoj si ta qi anagrecce se boll pidh i fort eshet kur ekisha qi ekisha qi fort me kar trash ahhhaa

Offline

 

#4 08.09.2010 14:08:50

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

gjith diten :D

Offline

 

#5 08.09.2010 16:45:49

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

une  e kisha qi loressennnnnn ahhahahah

Offline

 

#6 15.09.2010 10:12:05

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

3 here ne dite nga 8 ore nga njehere po me shkon menja ma pak vetem 8 here nga 3 ore :lol::P:P;);)

Offline

 

#7 16.09.2010 21:26:16

playboy-2010
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2010
Posts: 5

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

Po a
A me ditt shka tkisha bo tyy Britanezee :P

Offline

 

#8 17.09.2010 11:14:12

Britanezja
mos më shikoni se po më vjen marre
From: New York
Registered: 18.06.2010
Posts: 129

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

playboy-2010 wrote:

Po a
A me ditt shka tkisha bo tyy Britanezee :P

jo valla spo e di qka hajt me trego pak :lol::P

Offline

 

#9 24.09.2010 22:06:52

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

Non stop

Offline

 

#10 25.09.2010 09:26:17

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

ekallta kur je ki pas sex per her te fundit a bahn me dit

Offline

 

#11 25.09.2010 13:11:44

ekallta
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2010
Posts: 38

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

kar_trashi- sdo thot qe ske ber sex koh te gjat dhe mendon non stop,per mendimin tim sa me shum qe ben sex me shum mendon per te.Per pytjen qe bere,mbrem kam ber sex dhe jam knaq gjitha pozicionet provova.

Offline

 

#12 25.09.2010 14:48:29

ankandi
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2010
Posts: 22

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

jam shum i sigurt qe ktu shumica e e femrav ne forum jan admina.
plus komentet qe i jepni nuk jan aspak te sinqerta.

Offline

 

#13 26.09.2010 14:43:16

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

o  qinu  qinu  se  kjo  ju jet afer knaquni

Offline

 

#14 26.09.2010 14:45:18

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

lepirjen e  preferon.....britaneze  ,,,,,,veq  britanezja  a  te pelqen me ta lepije  pidhin

Offline

 

#15 26.09.2010 23:53:35

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

24 ore ne dite

Offline

 

#16 28.09.2010 12:07:58

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

O njerz po cka eshte more kjo pytje? femrat ka tere diten mendojn vetem per kar, dhe tere diten ju rrin pidhi i lagur...

Offline

 

#17 28.09.2010 23:23:01

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

dua.pidh@live.com wrote:

O njerz po cka eshte more kjo pytje? femrat ka tere diten mendojn vetem per kar, dhe tere diten ju rrin pidhi i lagur...

sa mire qe e din

Offline

 

#18 30.09.2010 23:05:54

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

fuck off wrote:

Akullorja wrote:

dua.pidh@live.com wrote:

O njerz po cka eshte more kjo pytje? femrat ka tere diten mendojn vetem per kar, dhe tere diten ju rrin pidhi i lagur...

sa mire qe e din

veq edhe kari jem tane diten e tane naten rrin i ngritur ne gjendje gatishmerie ne rast nevoje per ndonje emergjence te shpejte hahahahaha:P:P;)

ka lezet kshu .. edhe pidhi kar t ngrefur  do :D

Offline

 

#19 01.10.2010 03:15:55

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

jam ka qi robtt pidhit e kush eka bo pidhin se funin nuk kam mujt mja gjet veq kryet qe nuk ekam fute ne pidh mepa per kryezitet qaka mrena

edhe pidhi si puna e breshkes kudo vete shtepine me vete po kto pidhat e forumave nuk ka lepirje as qirje qe  jau ban qejfin kto dojn karin mrena nga do qe te shkojn ......

Offline

 

#20 19.10.2010 23:41:33

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

343973274378387687863786383734 here ne dite :D:D:D:lol: :lol: :lol:

Offline

 

#21 20.10.2010 11:35:48

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

qekeni te vdekme per kar ju pse sthukeni...rrezik spaskeni pa kar me sy pervec pornove...hahaha...holly fuckin shit...wow

Offline

 

#22 20.10.2010 11:37:35

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

edhe lerini pergjigjet filozofike, sdo te thote do te thote...ashtu e konceptojm ne ashtu shkruj...ska nevoj per sqarime...apo jo???hahahaha

Offline

 

#23 20.10.2010 12:34:18

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

hahhahahah   sa  injoranta-te qe  :lol::lol::lol::lol:

Offline

 

#24 21.10.2010 11:26:51

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

vera nxire shpirti, mos e maj mrena...fjalen kuptohet...lol

Offline

 

#25 19.09.2015 20:10:44

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Femra - sa herë në ditë mendoni për me u çi?

7-8 here :D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting