FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 01.10.2010 08:48:55

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Histori erotike e vërtetë

do ju tregoj nje histori qeme ndodhi ne afersi te mynsterit te germanis ..
nisemi per bisnez me nje pejan kundrejt germanis ku aty takuam nje turk i cili e pinte ashashin ....dhe jetonte ne nje kazern te vogel ku aty kishte vetem nje dhome fletje po ishte shum i lodhur nga ekonomia dhe me pyet mua do blejm pak hashash te kalojm jet nate sonte me thot i thom po me pse jo edhe e pija nejse iku e mori nje 50 she e dredhen nje e pim dredhim te dyten e pim dhe ate ndersa ket pejanin ma zinte gjumi nga era rrite vetem duke qeshur kur i bie telefoni kti arkadashit turk e merre dashnorja vet ne tel dhe me thot mua une do iki te takoj dashnoren ju me pritni katu kur te kthehem do dredhim edhe nje e mire then une iku turku ...bej dhe nje tjeter une dhe vazhdoj programin kur nuk vonon shum arkadashi dhe kthehet
bashk me dashnoren e tij ...nejse u pershendetem u prezantuam mashalla ja bote turku dashnores se vet...nejse i percjell jointin dashnores se turkut i fut ca pompa aty shpejt e shpejt si e uritur per pastaj e merr turku ...duke pire filloj duke e ngacmuar turkun i thosha do besh sevat sonte me mua arkadash ke hy ne gjynah i thosha ai qeshte jo jo thoshte nuk ka kuptim une tani sa ekam zen me zore dhe me mashtrime ....u bem te gjith derras aty .y pejani nuk po nigjohet fare ndersa une bojsha muhabet me turkun shqip normal se uben shum jointa ...kishim pire aq shum saqe bisedonim me njeri tjetrin me sy te mbyllur...i them turkut do e bejm edhe nje ..? me thot po e bejm e dredh dhe nje tjeter kur i shkojm nga gjysma ube turku qejfli ...mire po ne ishim  4 veta me nje dhome ku kishte vend vetem per nje krevat dhe dy karrige largon karriget arkadashi dhe vazhdon chaci chaci ich liebe dich ndersa i doli gjumi pejanit ne po rrinim ulur ne krevat kurse turku me te dashuren e tij ishin duke u qire aty ne toke nejse 10 - 15 min mbaron pune turku tani doja ta ngacmoja turkun per ti qir pidhin i them hajde arkadash joint rouchen lete bej pak qejf ky arkadashi e kisha fjalen per pejanin ...e ja ben turku po qe se ele le ta qij pse jo pidhin per ate pune eka dhe merr direct paff pafff vazhdon programin i dyte ky pejani i kthena dhe e pyes ket he re site duket ahhhh le deng mire osht puna i them ben kujdes se eka per her te par hahaaaa nuk vonjn 5 min kur ja ben ihhhh ohhhhhhhhh marova pune ...i kthena si ..? qfar pune marove ? ehh u prisha une me thot ... nejse me une vazhdoja programin me ket turkun duke pir vete ne dush kthehet mbasi e maroj ujtin e ngroht dhe vjen e futet direct ne krevat ku aty isha i ulur te them te drejten isha i pir saqe jo per pidh qe nuk me binte ndermend po jenniefer lopez te ishte aty nuk me bie ndermend ,,, me pyet ky turku hey me thot nuk do besh gje ti .. i them une jo .  me vjen keq arkadash po une k'te nuk e bej pa fjalen tende ...nuk e kisha ndermend ta qija veq se po talllja karin me arkadashin ... me thot qije pse jo epo pune qeme doli kisha frike se nuk ngrihej ....hahaa i them po ore per ty erkadash e bej me lironi nje qik vend uluni aty ne karrige.ja teheq batanin kur e shof e kishte mare gjumi pidhin ........por ne ate moment mu kujtua x dashnorja dhe ngrifet mbereti ne kemb opaaa mashalla ja ben turku i them kti pejanit po ti re pse nuk ban mashalla se mos je gje sykeq hahahah jo jo . pastaj e mori ushtari sherbimin merr e jep me te kur fillon duke ja ber ahhh ich kom ich kom une ja bejsha kom kom ...ndersa une beja muhabet me turkun dhe kisha harruaj po isha duke qier kur ... 1 her 2 her 3 her ja bon ajo ich kom ich kom kaloj nje kohe e gjat kur vazhdon turku duke u ber gjeloz mesa duket po e leshonte fazat e barit ajo pidhi vazhdonte duke bertit me shum mm... ngrihet dhe ja merr doren duke ja ferkuar ferkuar doren dhe i thoshte  vetem edhe 2 min chac bitte ndersa mua ne anen tjeter me thoshte me shpej hajde prishu se ma shkaterrove dashnoren ikor arkadash rrotkarit i thosha te doli bari ty tani pote dhemb pidhi i ksaj ty deri sa mbareva pune dhe une me ne fund ... shpresoj se ju ka pelqyer po ne se jo .. me lajmeroni ne num e tel po do ju lajmerohet voice mail. personi qe kerkoni esht duke qier ju lutem thirrni me vone se ju qin edhe juve/......... FLM

Offline

 

01.10.2010 08:48:55

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting