FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 01.10.2010 11:14:47

body_factor
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2010
Posts: 16

Derdha e femrës

Deshiroj ta di se sa nga ju kemi provuar te ejakuloni nga pidhi " Squirt " dhe  si jeni ndier gjatë  dhe pas ejakulimit

Offline

 

01.10.2010 11:14:47

AdBot
Advertisements

#2 18.10.2010 09:01:20

body_factor
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2010
Posts: 16

Re: Derdha e femrës

sipas  kësaj që po e shoh , asnjera nga femrat e forumit se paska procu të ejakulon nga pidhi

  jam i gatshem të ua dhuroj atë knaqësi të gjitha femrave në forum.

    të interesuarat me lajmroni ne body_factor@hotmail.com

  nuk do të zhgenjeheni , por do të kënaqeni

Offline

 

#3 23.10.2010 14:02:11

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: Derdha e femrës

Eshte aftesi e bukur te zotojsh dhe me siguri femrave qe ja dhunton kete kenaqesi munden te dashurohen lehte. Mire kishte qene te japim spjegime se si arritet te kjo kenaqesi - nuk po kam kohe te perkthej krejt kete informate por per ata qe e kuptojne anglishten shikoni ne link per me shume informata.

http://www.howtomakeagirlsquirt.org/

Mos u dorezohuni se eshte e mundishme deri sa te arrish aty por pastaj eshte kenaqesia eshte me e madhe qe ju fermrat do perjetoni dhe ja vlen.

Offline

 

#4 23.10.2010 14:55:32

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Derdha e femrës

Fishekzjarri wrote:

Eshte aftesi e bukur te zotojsh dhe me siguri femrave qe ja dhunton kete kenaqesi munden te dashurohen lehte. Mire kishte qene te japim spjegime se si arritet te kjo kenaqesi - nuk po kam kohe te perkthej krejt kete informate por per ata qe e kuptojne anglishten shikoni ne link per me shume informata.

http://www.howtomakeagirlsquirt.org/

Mos u dorezohuni se eshte e mundishme deri sa te arrish aty por pastaj eshte kenaqesia eshte me e madhe qe ju fermrat do perjetoni dhe ja vlen.

cka eshte bre kjo pytje palidhje? po cdo femer qet nga pidhi squit kur ti kallet pidhi nga lezeti....

Offline

 

#5 23.10.2010 15:44:39

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: Derdha e femrës

Tarzan, ti ja ende i vogel ti dish keto gjera por ke kohe te mesosh, se pari duhesh te lexosh ne faqen e internetit qe e theksova me heret pastaj te shikojsh naj video!!!
http://www.youporn.com/watch/469187/kit … from=categ
http://www.youporn.com/watch/469187/kit … from=categ

Offline

 

#6 23.10.2010 19:13:18

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Derdha e femrës

Fishekzjarri wrote:

Tarzan, ti ja ende i vogel ti dish keto gjera por ke kohe te mesosh, se pari duhesh te lexosh ne faqen e internetit qe e theksova me heret pastaj te shikojsh naj video!!!
http://www.youporn.com/watch/469187/kit … from=categ
http://www.youporn.com/watch/469187/kit … from=categ

Si duket ti je ende i vogel dhe pa pervoj ne pidh, e per ate arsye lexon shume ne internet ngaqe nuk din si te sillesh ne shtrat  me femra...

Offline

 

#7 24.10.2010 10:10:48

Fishekzjarri
i/e regjistruar
Registered: 12.09.2010
Posts: 48

Re: Derdha e femrës

HA HA HA SA NAIV QE JE, UNE NUK ISHA AI QE NUK DITA CKA ESHTE SQUIRT!!!!
INTERNETI ESHE LIBRARI DHE ATA QE DIN TA PERDORIN ME MEND MUND TE MESOJNE SHUM GJERA QE PERSERI TI NUK I KUPTON!!
SA PER PIDHA - UNE ME PARTNERE JETOJ KESHTU QE NUK JAM TU HEK SI TI - BESOJ SE JE TE MBAJTE KARIN NE DORE DHE TU PRIT MOS PO TU LAJMEROHET NDONJE E FORUMIT - SHPRESEN MOS E HUP!!

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting