FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#101 11.11.2008 17:42:51

Mburoja
i/e regjistruar
Registered: 11.11.2008
Posts: 25

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Pa  shume e forte qenke Nita, pidh evropjan.

Pershendetje per ty.

Offline

 

11.11.2008 17:42:51

AdBot
Advertisements

#102 15.12.2008 10:01:11

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Sexy_TINA wrote:

OJ NITA GOXHA PIDHI FORTE QONKE

tregoj tina shummmmm pidhh e forTT qenke

ey nese don vizen per amerik veq tregomm veq ke mu qii me mu per 1 vjet tani shkon ku don ose nese don hala me mu

Offline

 

#103 24.01.2009 21:54:36

prrosti
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 8

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pidh i qart kokshe o njeri lumi aj kar qe te qin ty:P

Offline

 

#104 26.01.2009 15:38:06

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Shuuum e bukur dhe e fort!!
Nëse ësthë foto e jotja apo jo ska lidhje se qkas mos bëjn njerzit.
Veq shuumë bukur kjo në foto!

Offline

 

#105 26.01.2009 15:39:36

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

KoSoVa-PoWeR wrote:

aman Nita Bash Karin ma Hangsh se sje ti n foto , (A)
kiss qaq .com

Bravo të qoft me ty jam qaty, nuk besoj që kjo është në foto.. a ke kush ke femër e fort hehe

Offline

 

#106 30.01.2009 23:45:35

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Qa  ta kisha  hanger  qat  cic  shum sxi  JE

Offline

 

#107 13.02.2009 16:27:29

Talibanks
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2009
Posts: 8

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Me te Vertet Shumm SeXy je Kisha jem Qmos 1Nat me ty ...

Offline

 

#108 25.02.2009 08:59:53

k!ll3ri
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2009
Posts: 5

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita shum dhip te kokshe veq ne goj ta kisha dhon se ne pidh jo .....

Offline

 

#109 15.04.2009 22:02:00

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

lum burri qe ta rras karin
po dosha me te pyt kot per kuriozitet
a qihesh dhe me tjer pervec se me burr

Offline

 

#110 16.04.2009 08:01:51

Close
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 10

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Presim nudo ndonje dit apo jo.

Offline

 

#111 21.04.2009 20:00:38

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

NITA GV  ,ta kisha hong majen e pidhit  pa kufij a  tash jam te pa se Karin e paskem pas marum special per ty loqk   puthjeee

Offline

 

#112 25.04.2009 19:33:45

Akrepi
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2009
Posts: 8

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

:P

Offline

 

#113 23.05.2009 22:58:01

Drenii
i/e regjistruar
Registered: 12.05.2009
Posts: 11

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

O PO RREN JA QIFSHA MAJKEN SE SO KJO NCNNC

Offline

 

#114 27.05.2009 15:50:18

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita a kishe cu dashuri me femer nese po.jemi afer.

Offline

 

#115 31.05.2009 06:00:36

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

e shiptar budall ku po kujtoni qe nje femen e martuar po  qet foton e vet ne forum ne kete menyre pa marr parasysh ku ajo jeton ne turqi,evrop apo ne amerik,pa marr parasysh a ka kohe apo ska , burri i saj per  kompjuter , nese burri i saj nuk ka kohe per internet do te del dikush i njohur qe do ta "visitoj "kete faqe te ketij forumi e mandej qa do te thot "nita" me fal per kete gabim? Kur dihet qe edhe turk-u nuk eshte homoseksuel. Pra per mue kjo eshte nje foto interneti. e mas emrit "nita "mos po fshihet ndonje mashkull

Offline

 

#116 07.06.2009 20:51:01

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Nita_GV wrote:

me ne fund vendosa:

po postoj nje foto timen ne forum, foton e kam bere para disa muajve ne banjo ne reflektim pasqyre.

kjo jam une, pak zeshkane por e mire si llokum.

ps: une postoj foton time sepse e dij se asnje s'me njeh dhe me qe burrin e kam turk (jetoj une ne Turqi) ai as qe kapen lidhje me internetin sepse ka nje profesion tjeter, mandej une jam gjysem turke gjysem shqiptare. nenen e kam turke e babain nga Gostivari, por jetojme ne Turqi.

pra rrezik s'kam. foton e postoj shume pa brenga se mund te keqperdoret.

kenaquni me foton time vetem per ju te dashur forumas

http://img218.imageshack.us/img218/3529 … 6b4tm3.jpg

ZBESOJ QE JE TI KJO ME FAL

Offline

 

#117 12.06.2009 19:05:04

kurvari
Guest

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a19f47922950101.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10ab4e77971273371.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10aa678d215391265.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a9803b737342097.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a6d165000768195.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a5f54a821217214.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a424d1298200866.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a7d39d524199817.jpg

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=image&file=488ec10a26c53279369948.jpg

Last edited by kurvari (12.06.2009 19:06:16)

 

#118 15.06.2009 00:52:47

adonis_tkall
i/e regjistruar
Registered: 15.06.2009
Posts: 4

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

howwww  nita seripzisht e kam a po flas tani nga ajo qe me shtyri te te shiqj besom karin ma ke luajtur nga vendi [p qele edje vaginen

Offline

 

#119 21.06.2009 23:47:55

Meti-T-X
i/e regjistruar
Registered: 21.06.2009
Posts: 10

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

shum seksi koke nita po mbasi the qe burri yt smiret vesh me ksi pun te internetit tregonaj do foto tjera ma te nxehta qe ta mer mendja ty qe jan .te puth fort kalo bukur

Offline

 

#120 24.06.2009 00:46:09

EROSI_1
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 22

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pse more e ke fshi komentin e kurvarit ku ai me prova e dha faqen e kesaj fotos se prej ku e ke mare,haha  po de ti je moderator edhe peder, behesh se je femer perdore edhe nikun tjeter te femres NITA-TINA te njejtat germa apo ?  ato  qe te zbulojne i fshin nga forumi e len ato qe te japn komplimente e ti derdhesh se ke qef mu kan femer , ok bile besoj se dikush tjeter do ta lexon kete para se ti ta fshish, vetem budalla mundet me te besu ose ai qe i ka ra sperma ne krye haha e martume e po e qet foton e sajjjjjjj  hahaha

Offline

 

#121 24.06.2009 13:34:02

elmatamor
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 34

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

qenke ylle fare....:D

Offline

 

#122 07.07.2009 07:44:02

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

ti nita mos vano shum edhe ma qon add okeii ;)

i kom do llafe me ty :D

qoma pm ose ku dush ;)

Last edited by Unikkatil (07.07.2009 07:46:22)

Offline

 

#123 07.07.2009 12:00:41

FuckMaster
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2009
Posts: 7

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Shum Bitch Te Kokshe...Ta Hanksha Bothen..

Pidhin Ta HAnksha....Qysh e Kishe Marr en Goj Tii...

Ma KE Qu Karin..a

Offline

 

#124 07.07.2009 19:08:55

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita je shum pidhi mir kedhe gjoks te bukur shpirt

Offline

 

#125 10.07.2009 18:05:37

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

urime nita me t vertet qeke pidh i mir bravo, dhe tu realizofshin te deshirat qe mendon,,,,

Offline

 

#126 23.07.2009 07:59:53

mikecheck1212
Guest

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

sesht reale e kam par kete photo me te tjera koj seshte fare shqiptare kjo esht ene amerik

 

#127 23.07.2009 17:30:16

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

oj nite ma shkrive karin ooooo kuku shkrum add
oik

Offline

 

#128 28.07.2009 14:35:48

Mentor^Kurtishi
Azilant...........
From: Diskoteka BOLERO
Registered: 09.03.2008
Posts: 25

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

do vish si modele ne klipet e mia te kengve me te reja te albumit VUJ  VUJ 2009?

Offline

 

#129 30.07.2009 21:29:15

rrebel
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2009
Posts: 46

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

po ku kari e gjete burrin turk se ven me marr shqiptar me ta mush pidhin karr

Offline

 

#130 10.08.2009 01:24:06

valoni.pr
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2009
Posts: 17

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

e bukur e bukur ....cicat i ke perfekt te lumt  mpquuuq nitaaaaanese vjen ne KS lajmerohu

Offline

 

#131 25.08.2009 23:28:01

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

ja kaloni dhe helenes se trojes,jeni pidhi mè i bukur ne ket forum

Offline

 

#132 26.08.2009 09:53:59

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

o nita me ato bythe qe paska ti,te hiqke trunin ,e ke hak nje te qime aty,besoj se nuk je kundery

Offline

 

#133 30.08.2009 00:01:34

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Femen BOOMB kokee :D

Offline

 

#134 01.09.2009 16:03:56

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

je  shum  e  bukur  nuk  ka  koment

Offline

 

#135 01.09.2009 16:09:49

drenipz
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2009
Posts: 71

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

je  yll  nuk  ka  koment  per  ty  vetem  qdo  te  mir  se  cop  je

Offline

 

#136 02.09.2009 00:47:20

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

a qoke po lun a
far foto e jote kjo tkarit po le pash kejt

Offline

 

#137 02.09.2009 16:17:58

snaiperi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 8

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Nita_GV wrote:

me ne fund vendosa:

po postoj nje foto timen ne forum, foton e kam bere para disa muajve ne banjo ne reflektim pasqyre.

kjo jam une, pak zeshkane por e mire si llokum.

ps: une postoj foton time sepse e dij se asnje s'me njeh dhe me qe burrin e kam turk (jetoj une ne Turqi) ai as qe kapen lidhje me internetin sepse ka nje profesion tjeter, mandej une jam gjysem turke gjysem shqiptare. nenen e kam turke e babain nga Gostivari, por jetojme ne Turqi.

pra rrezik s'kam. foton e postoj shume pa brenga se mund te keqperdoret.

kenaquni me foton time vetem per ju te dashur forumas

http://img218.imageshack.us/img218/3529 … 6b4tm3.jpg

Offline

 

#138 02.09.2009 16:21:01

snaiperi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 8

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

te kisha nenvleresuar po qenkam gabuar....
te pashe dhe ne kete adrese qe ke bashkengjitur dhe je me te vertete shume seksi...
shume eksituese dhe shume e ashper ne seks....
me ty do kisha kaluar nje nate qe sdo e kishe harruar kurre...

Offline

 

#139 03.09.2009 22:00:35

Sh3Nd1
i/e regjistruar
Registered: 03.09.2009
Posts: 4

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

a mun me qit ni Foto Tu e kru PIDHHIN shum NICEE ish boo

Offline

 

#140 04.09.2009 22:19:51

ismailove1992
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 19

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

alamet pidhi kane a ban me ti gjiru gomat nher

Offline

 

#141 10.09.2009 23:49:37

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita spo  ma nin a je e martume po shum pidh i mir koke besom lum ai burr qe te ka ne shtrat  ahahah 

te pershendes

Offline

 

#142 11.09.2009 08:35:16

atis
i/e regjistruar
Registered: 11.09.2009
Posts: 6

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

sa e mire qqenke

Offline

 

#143 13.09.2009 22:07:35

totti
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 9

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

oj nita shum pidh imir koke tkisha myt tut qi:cool:

Offline

 

#144 20.09.2009 21:22:00

klajdi
i/e regjistruar
Registered: 20.09.2009
Posts: 9

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pershendetje. sot u rregjistrova dhe u futa per here te pare ne kete forum, po kjo fotoja e kesaj bukuroshes ja vlen vertet per komplimente, urime per kete pamje, je me te vertet shume e bukur dhe sexi. repsekt e dashur

Offline

 

#145 21.09.2009 15:59:25

main_vip
i/e regjistruar
Registered: 21.09.2009
Posts: 3

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita boma add mc_spanjolli3@hotmail.com:cool:

Offline

 

#146 21.09.2009 17:18:44

eglantini
Guest

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

marshalla je moj cike

 

#147 21.09.2009 17:28:41

main_vip
i/e regjistruar
Registered: 21.09.2009
Posts: 3

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

kush don add  mc_spanjolli3@hotmail.com

Offline

 

#148 23.09.2009 07:58:51

Flashi
Guest

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Vetem te pershendes,qao klm

 

#149 25.09.2009 13:51:58

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

bash e keqe koke bre bij masi spot kam ngat se koc ngjit ste kisha lan ta kisha qae pidhin sikur tunel treni ta kisha boe tut qie 1 muj dit sta kisha nxerr prej pidhi 20 thmi ti kisha boe krejt npidhin tand kisha notue sikur naper det te qift moj bij burri jot me kar temin po bona add e e shef se kush jam un me ket noft kiss e ki

Offline

 

#150 02.10.2009 21:52:20

brendi
i/e regjistruar
Registered: 05.09.2009
Posts: 7

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pershendetje
je shum e lezetshme por sbesoj se je ti ne foto
konfirmoe  ate po te duash

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting