FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#151 11.10.2009 15:52:02

dardd'zz
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 3

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

ta hanksha cicen oj administratoree

Offline

 

11.10.2009 15:52:02

AdBot
Advertisements

#152 11.10.2009 21:05:10

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:53:34)

Offline

 

#153 12.11.2009 10:24:28

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

OK Nita, ne njefar menyre hiqesh si person shume i sinqerte, e menqur dhe mjaft komunikative gje qe cmoj larte kete ( nese do ishe e vertet), por dua te jem une i sinqerte me ty dhe te them se shume pak besoj ne sinqeritetin tuaj, vertet ti mendon qe ne jemi aq te marr qe te BESOJME se vertet keto jane fotot tuaja, poston ketu ca foto qe sillen ne internet gjithandej dhe thua se jam ketu apo aty me profesorin etj etj... Nita ( shpresoj te jesh femer se paku sepse ketu po ndodhte gjithcka,...) Te lutem mos luaj me sinqeritetin e te tjereve ( ne vecanti shume gocave ketu qe vertet e thone ate qe mendojne) dhe te hiqesh si nje Administratore e mire, e sinqerte por ti dhe sinqeriteti jeni dy ekstreme te kunderta, ti kishe pasur deshire te jesh si kjo goca ketu ne foto por nuk je, Ti je nje bullafiqe qe mendon se ne jemi te marre dhe budallenje e besojme ne ty... e ke Gabim.. Tash te lutem ndalu dhe mendo e kerkoju falje te tjereve qe kane qene te sinqerte me ty, nese vertet je nje goce e mire si mendon qe je.....
te lutem mos me keqkupto merre si keshille me shume se sa kritike.

Offline

 

#154 12.11.2009 12:22:15

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

brravo jackal , je ma i forti     qashtu oshttttttttt , me ty jom jackal

Offline

 

#155 14.11.2009 17:59:47

letterman
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2009
Posts: 107

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Sexy_TINA wrote:

OJ NITA GOXHA PIDHI FORTE QONKE

...edhe ti goxha pidhi forte je o TINA

Offline

 

#156 14.11.2009 18:11:26

spiderman
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2009
Posts: 92

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita kishe mujt bo ni foto tu e qit gishtin tregues ne ftyr edhe mi bo ni foto,me gisht ne ftyr  bone sot p.sh se ne sfond ne internet nuk mundesh mi gjet qasi,edhe ta vertetojm nese nuk e qet dije se nuk je nita ti qe qe na rreklamohesh neve kishe une pidh ,harrova vlen edhe per tinen emarigonen kjo

Last edited by spiderman (14.11.2009 18:11:46)

Offline

 

#157 17.11.2009 07:12:17

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Nuk eshte fotoja jote :) .Me fal per sinqeritetin :)

Offline

 

#158 17.11.2009 17:50:33

kasimi_24
i/e regjistruar
Registered: 16.11.2009
Posts: 8

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pershendetje une jam kasimi jam 18 vjeq dhe shpresoj qe te ia kaloj mir ne kete forum

Offline

 

#159 22.11.2009 10:30:26

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pa sa kara qe jane kta mer plak... vetem kjo qe si ka fotot origjinale... rrusho ca lloj "search" bone ne google qe te dolen kto fotot??? "hot slut" "lolita" apo in desperate need for cock??? sa i hane kta kto gjona holly shit... hahaha... apo e gjete te marten ne pazar ket foton me te lire???

Offline

 

#160 07.01.2010 00:10:24

miki800
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2010
Posts: 10

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

per bes Nita mua po me mbet merak ai pidhi yt me lipi pak po ti nuk po pranojke kontakte me antaret.puthje ku te duash

Offline

 

#161 10.01.2010 01:13:08

dardani...
i/e regjistruar
Registered: 10.01.2010
Posts: 6

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Belivallahi, ti kisha hanger gogluqt e cicave. :D

Offline

 

#162 10.01.2010 16:43:12

drrilonn
i/e regjistruar
Registered: 29.11.2009
Posts: 58

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

ohhhh shumm ta kisha lpii pidhin

Offline

 

#163 14.01.2010 00:39:49

Casanova_djal
i/e regjistruar
From: Zürich Geilste Ort
Registered: 12.01.2010
Posts: 32

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Hajt rren e hajt aki pru punen me dal kishe cullak internet ah, po sma mer mendja se je ti ama msn te shikoj webcam ta kshyri apo ta qet. Eju djema krejt po besoni. As ni femne seka foto te vertet ktu. Ani bash njonja qka ish ktu ja kish mar ni foto te shoqes teme qka ekam ne netlog.

Offline

 

#164 17.01.2010 08:24:18

kimi.manutd@hotmail.com
Guest

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

shume e bukur qenke kisha pas deshir te bisedoja me ty :):):)

 

#165 21.01.2010 19:04:13

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

qashtu eshte bre jackal.Garant kjo nita dhe shum pidha qe kan hi dhe jan prezantuar me foto te femrav jan pidha me mustaqe.

Offline

 

#166 23.01.2010 00:20:57

ismailove1992
i/e regjistruar
Registered: 03.08.2009
Posts: 19

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

ca pidhi koke

Offline

 

#167 10.02.2010 13:21:32

Iliri pe.
Guest

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

wow very sexy qenke ....... qka thush ti bukuroshe te besh sex me nje mashkull me nje gjatesi trupore prej 2.03m dhe me nje gjatesi te penisit afersisht ngat 30cm, dhe qe ta kishi lepir vaginen tuaj 1ore pa nderpre dhe pastaj e kish zgjat orgazmen e pare diku 50minuta. e gjitha kjo si fillestare kishte per te qen......????

 

#168 11.03.2010 13:23:46

prekazlia
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2010
Posts: 7

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Code:

:o

Offline

 

#169 11.03.2010 13:35:27

prekazlia
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2010
Posts: 7

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

tung juve

Offline

 

#170 11.03.2010 18:43:10

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita turke koke ,por shqipen po e flitke mir shum ha ha ha

Offline

 

#171 12.03.2010 17:39:48

mentori1000
i/e regjistruar
Registered: 12.03.2010
Posts: 3

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pershendetje dhe  gjdo te mire

Offline

 

#172 14.03.2010 22:54:16

gazmend_meha
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2010
Posts: 28

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

super ngjoft se je kjo ne foto koke shum seksi vetem auksese ne te ardhmen dhe bo seks mos ele muftof pidhin

Offline

 

#173 21.04.2010 19:52:16

fat_toni 77
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2010
Posts: 6

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nita BRAVOOOOOOOOOO, shum pidh i fort qenke

Offline

 

#174 06.05.2010 07:35:30

raif kashtanjeva
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 4

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

çfarë leshi ke mbi pidhin tënd të butë, jam kurioz se ndoshta ke ndonjë frizurë apo tetovazh të këndshme...nuk i lëshove edhe pak brekët, të shihet pidhi i mirë...

Offline

 

#175 06.05.2010 07:42:48

raif kashtanjeva
i/e regjistruar
Registered: 06.05.2010
Posts: 4

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

si llokum edeh duhet me të ngrënë, ndoshta duhet shtuar edhe arrat e mia, se bëhetë trorta më e shijshme...

Offline

 

#176 09.06.2010 11:08:00

Drenii
i/e regjistruar
Registered: 12.05.2009
Posts: 11

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

nkoft qikjo NITA-GV femen , hallla jem osht mixh.

Offline

 

#177 10.06.2010 10:47:19

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

ohhhhhhhhhhhhhhhhh nita karin ma hangsh shum pidh i mir kokeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Offline

 

#178 10.06.2010 15:15:55

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

kjo foto eshte fallco krejt bre
kush te beson ty

Offline

 

#179 16.07.2010 11:32:17

aironman
i/e regjistruar
Registered: 16.07.2010
Posts: 9

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

hi nita qenke pidh fare e paske trupin si akullore me fruta pylli.
hallall zoti paska vene dore me plot kuptimin e fjales tek ty.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Offline

 

#180 22.01.2011 23:19:43

gringo45
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2011
Posts: 44

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

Nita, ke bërë hap të guximshëm, se nuk është gjë e vogël ta bësh këtë në rethanat ku ju jetoni, dhe nga komentet vetë e shihni nivelin e popullit shqipëtarë, jeni heroine,

Offline

 

#181 04.09.2011 09:29:11

astriti123456
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2011
Posts: 10

Re: EKSKLUZIVE: NITA_GV, poston foton e saj sexyyyyyyy ne forum.

pidh i mir qeke po a mun me fut dhe ca foto te tjera

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting