FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.10.2010 18:08:57

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Seksi në veturë

A KENI PAS SEX NE VETUR DHE NE CFAR POZITE KENI BA?

Offline

 

15.10.2010 18:08:57

AdBot
Advertisements

#2 19.10.2010 21:02:51

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Seksi në veturë

Aiiii mos pyet per seks ne aeroplan se ne vetur e tren disa her.

Offline

 

#3 20.10.2010 11:54:00

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Seksi në veturë

ca linje ka qene treni???tiron durres???lol...seks ne vetur bojn ata qe skan shpi ku me qi... skan pare per hotel...ja dredhin burrit ose grus...sdun me u pa ne qytet se i del llafi...etj etj etj...

Offline

 

#4 20.10.2010 13:35:56

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Seksi në veturë

vetura esht bo hotel me 5 yje per sex qa esht kjo pyetje ...

Offline

 

#5 12.11.2010 23:44:50

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: Seksi në veturë

po kemi pas dhe ka qen shum HOT per pozit mund te them  se ja kum qu kamt,doggy style.kalerim etj etj.......

Offline

 

#6 18.11.2010 16:11:28

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: Seksi në veturë

Varesisht vendit...ne park kam bere outdore seks afer vetures...gjithashtu gojora ka bere femra....brenda vetures seksi kalerim eshte eksitues....

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting