FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.11.2010 10:06:55

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

pershendetje

jam magjupja nga kosova , qysh po kaloni kurva e kurvana

Offline

 

04.11.2010 10:06:55

AdBot
Advertisements

#2 04.11.2010 22:38:05

manekeni
i/e regjistruar
Registered: 15.10.2010
Posts: 5

Re: pershendetje

mire se vjen, magjupet e kane komen e lehte , hahah

Offline

 

#3 05.11.2010 15:07:29

magjupja
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2010
Posts: 14

Re: pershendetje

e kane komen e lehte e piqken e nxet

Last edited by magjupja (20.05.2014 02:12:11)

Offline

 

#4 05.11.2010 15:19:56

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: pershendetje

magjupe e nxeht veq me te shti ne dor un te ftofi shpejt hahahaah:P

Offline

 

#5 12.02.2011 14:10:48

karisimpatik
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2011
Posts: 12

Re: pershendetje

kari_30@live.com

Offline

 

#6 21.02.2011 15:23:56

asdreni
asdren
From: prishtina
Registered: 20.02.2011
Posts: 14
Website

Re: pershendetje

oj magjupe te kisha qi veq pi permasit./po ku je per momentin se shi po bjen e  me magjupe mu qi  duhet me ra shi  klm pidhi  i magjupes,.ta kicsha cicen si qokollad veq pak shllag ja kisha vu  ne maje te  cicesh ish doken si  torte  cica jote./klm

Offline

 

#7 08.10.2011 20:45:27

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: pershendetje

magjupe mu lajmero ne hot_moment_boy@hotmail.com se po kam qef me e qi nje pidh te nxehte si tendin


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#8 08.10.2011 21:59:09

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: pershendetje

oj magjupe a po te pelqen ky kari me ardhe e me te qi ty


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#9 09.10.2011 15:05:48

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: pershendetje

magjupe ta hangsha pidhin ty


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#10 29.02.2012 02:12:57

karmadhi
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2012
Posts: 13

Re: pershendetje

KISHA PAS DESHIRE TE KONTAKTOJ ME NJE MAGJUPE SIDOMOS NE MSN SEPSE JU QE JENI MAGJUPE JENI SEKSI DHE JENI NR1 PER QIRJE DHE PER GOJORE

URDHNO MSN NESE KE DESHIRE   i_lehzetshmi@hotmail.com

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting