FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 11.11.2010 22:52:29

X U X !
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2010
Posts: 42

TRANSI DHE SHTRATI

TRANSI DHE SHTRATI
Doruntina dhe i dashuri i saj ishin qift i mire . Ata pershtateishin ne cdo gje . Duheshin , ledhatoheshin dhe kishin respekt te vecante per njeri tjetrin gjithnje deri ne nje dite kur Dorentina nuk erdhi ne shtepi me heret se zakonisht . Hyri qete , duke menduar se Ismeti edhe me tutje po fle .
Sapo iu afrua deres se dhomes se fjetjes , asaji iu duk se po degjonte dicka . Ia afroi veshin deres dhe degjio ofshama te thella te perziera mashkullore dhe femerore . Nerper vrime e ngushte ajo e hodhi shikimin , edhe me tutje e pregaditur ne ate qe po e priste ,. Ne shtratin e tyre asaj i rane ne sy trupat e lakuriqur . Floket bionde te nje gruaje te afer te dyzetave ishin mbeshtjelle me gishterinjte e Ismetit te saj . Dorentina nuk dinte se si te reagonte . E gjithe kjo ishte teper e pa pritur per te .Neper koke i kalonin qindra ide , por pernjehere te gjitha ato zhdukeshin .
Dashnori i saj conte dashuri me nje fare grua , e ajo qendronte prane deres dhe i veshtronte . Ismeti me sy te mbyllur puthte cicat e fryera te saja , nga e cila gje ajo klithte zeshem . Duart e tij u leshuan ne trekendeshin e saj . Sapo e filluan lojen ... Ata ishin ne trans kur Doruntina i leshoj dy gishterinjte ndermjet kembeve te veta . E paramendonte veten ne shtart ne vend te biondines . Gjuha e Ismetit e lepinte pa nderprere pidhin e saj leshatak . Ajo e dredhonte trupin sikur peshku ne zalle ... Ne momentin kur gruaja u vendoj ne karine e Ismetit , Doruntina i futi gishtat ne pillin e saj i cili kahere ishte i qullur . U mundua qe ti percillte levizjet e biondes ne dashnorin e saj . Grauaja ishte ne trans dhe e tera qe ajo e deshironte ishte qe te perjetonte orgazem te forte . Ismeti ndjeu nje reshqitje t'mrekullueshme , te cilen e stimulonte kari i tij i fryre , e te cilin gruaja e ndiente ne pidhin e saj .
Cicat e saj me nje fare kenaqesie te fshehur ishin te forta , por per dallim nga ato te Doruntines , ishin te vogla . Gruaja u kthye ne shpine dhe Ismeti u hodh mbi te . Doruntina atehere gjemoi , sepse cdohere do te ishte derdhur po ta qinte keshtu Ismeti . Klithet e saj u degjuan ne dhome e , Ismeti kerceu nga shtrati ! gruaja mbeti ende e shtrire , duke u perpelitur nen goditjet e forta te orgazmes . E frikesuar Doruntina vrapoi ne kuzhine , Ismeti e zuri .
- Mos me prek ! - e mbuloi fytyren me duar .
- Me degjo ... - u mundua ai qe t'ia sqaronte .
- Si ke mundur ? - me shume e justifikonte veten .
Ai heshti pak e pastaj leshoi doren ne pidhin e saj .
- Qenke derdhur , apo jo ?
Ajo heshti duke e ulur koken poshte . pastaj bertiti :
_ Derrrr !!!
- Te perlqeu ? ke perjetuar kenaqesi ...- ishte i qete Ismeti , me njefare buzeqeshje triumfale ne fytyre .Ajo e leshoi shikimin dhe pas disa qasteve ajo pohoi me koke . Nuk e shikoi Ismetin ne sy , vetem t'i ikte asaj buzeqeshjeje . Gruaja ne dhome ishte e frikesuar . Qendronte e shtrire ne shtrate e mbuluar me cerqafe . Dera u hap dhe Doruntina hyri , ismeti pas saj , qendruan ne mes te dhomes dhe ai filloi qe ta zhvishte . Gruaja ishte e shqetesuar , e pastaj e kuptoi : " me mire te me qije sebashku me zogezen , se sa ajo te me shqyeje dhe te me mbyse " ...Gruaja u zbulua dhe shikimi i Doruntines iku drejt e ne pidhin e saj te qire . Ajo iu ekspozua dashnores se tij me nje cinizem dhe krye lartesi . Kur ismei iu hoqi Doruntines brus'halterin , bjonda u befasua me cicat e mrekudhueshme te saja . Ismeti filloi qe me karin e vete ti feroje kofshat e Doruntines , duke e ndier mishin e te dashurit te vete ajo serish u njome . Bjonda dhe Doruntina u perjargen me te madhe kur ismeti ia futi Doruntines , ai e vendosi ne poziten 69 bjonda kenaqej duke e lepire dhe shijuar lengun e pidhit te Doruntines . Ajo ishte e nxehte dhe e zemeruar , per Doruntinen ishte krejt njesoj asaj i vinte mire ...Ismeti i doli Doruntines nga prapa dhe ia leu bythen . Doruntina gjemoi , vetem sa s'qau derisa ate e dermonte kari i Ismetit , gjuha e saji ia ngacmonte klitorin bjondes . Ajo u derdh me ne momentin kur Ismeti e nxori karin e vet . Bjondja u terhoq pas nje orgazme te mire , te cilesn e shkaktoi gjuha e Doruntines , tani bjondja ishte prone e Ismetit dhe Doruntines . Me duar e zgjeroi bythen e Doruntines , me gugje Ismeti e ngacmoi pak hyrjen e anusit , e pastaj me ndihmen e bjondes e futi gugjen . Per Doruntinen kjo ishte hera e pare dhe pati dhembje , ismeti priti pak qe shurfra e tij te mesohej ne kete hapsire te re . E stimulonte pa mase gerryerja e bythes se virgjer . Ai kete e deshironte me se shumti , por Doruntina nuk e kishte lejuar kurre njehere me pare , ajo deshironte qe bythet e veta ti mbante si adut , kur dashnorit te vet ti merzitej pidhi i saj . Tani atij iu be i merzitshem pidhi i saj , prandaj edhe u detirua qe tia dhuronte anusin , penisi i tij shkone ngadale , por sigurt hynte ne brendesine e pa njohur te Doruntines . Bjondja ferkohej per koken e Doruntines , floket e saja ia ngacmonin per mrekurlli klitorin . Doruntina ishte e zene me karin e zjarte ne vrimen e saj te ngushte :- Oh sa po me dheeeemb. Me ngalallllle !!
Ismeti kenaqej , bjondja ia ledhatonte atij koqet , dhe kjo e shtyri qe ai ta nxirte karin gati te terin jashte , e pastaj serish me dy poteza e futi brenda . Doruntina kishte dhimbje , por ndjenja e instiktit ishte me e forte , goditjet ishin gjithne e me te shpeshta , shtypja e trupi te femren nga ana e siperme dhe goditjet mashkullore nga prapa ishin ... mrekulli ! Ajo gjemonte jashte mase dhe u dashurua serish ne dashnorin e vet . Dukush nga ata dy ia futi gishterinjte ne pidh dhe ajo filloi qe te derdhej vrudhshem , - oooohhh !...AAhhhhhhhh!-kari i tij u shtrengua marezishte ne anusin e saj : - do te me thesh karin , oj e marre - qeshi Ismeti .
Ai ende nuk deshironte qe te derdhej . Bytha e Doruntines shume mire e stimuloi karin e tij , se shpejti edhe biondina u derdh dhe ra ne shpine , ajo heshtte , vetem ngadale dridhej .
- Jaaaaa ! -dhe sperma fluturoi ne bythen e saj . Qendruan qe te tre se bashku te shtrire ne shtratin ne te cilin shume here me pare ishin qire se bashku vetem Ismeti me Doruntinen . Ata qendronin te qete , secili neper mendjen e tij shtjellonte dicka . A THUA CKA ?

AH DORUNTIN DORUNTIN DORUNTIN JETES TIME JA DHE KUPTIM .

Offline

 

11.11.2010 22:52:29

AdBot
Advertisements

#2 19.03.2011 21:20:42

bjondina hot
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2011
Posts: 5

Re: TRANSI DHE SHTRATI

ik mer pall se ja ke fut kot,fuck you

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting