FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.11.2010 13:56:21

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Seks për një natë

A preferoni seks " One night stand " , eshte seks qe praktikohet shume, dmth vec per nje nate....takohen dy persona ne nje kafe bar, diskotek apo edhe dikund tjeter dhe kalojn vec nje nate bashk dhe me as qe njihen mes veti....a ju ka ra rasti keshtu....?

Offline

 

20.11.2010 13:56:21

AdBot
Advertisements

#2 20.11.2010 14:35:32

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Seks për një natë

Po, me ka ndodh kjo, eshte ndjesi shume e mire.

Offline

 

#3 22.11.2010 07:19:20

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: Seks për një natë

coolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Offline

 

#4 22.11.2010 14:09:27

Trocky
i/e regjistruar
Registered: 18.11.2010
Posts: 18

Re: Seks për një natë

Mua me ka ra rasti disa here te keme keshtu pervoja. Si zakonisht ndodhin pas mbremjeve te premteve ne vendin ku jetoj. Ka disa gra jane te martuara por preferojne qe nje eksperience te ndajn me me te rinj dhe dalin ne kafe , qe jane apostafat per takime te tilla, ka edhe vajza te reja "singel"....fiton nje eksperience te mire seksukale....

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting