FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 29.11.2010 19:28:59

Reem
i/e regjistruar
Registered: 25.09.2010
Posts: 6

Pyetje rreth seksit

Pershendetje Gjith Staffit Qika e Djem...   

   Deshta Mjavv booo ni Pytjee praaa neeeD fOr Some heeLp!


- Mendimi Jem Osht Se kejt Forumi Kan Eksperienc N`nSEKS
pra deshta Mju Pyt Diqka Qysh Me bo Ni Femer Me hup Virgjinitetin
e saj me mu,nejse une daL me to Zhvallna me to kejt m`len
amo kur o puna n`vagin ma hek  doren e veti kshtu ma bon jojo
       Qysh Me ekzitu     

           

                                        Me RESPEKT ..... :D

Offline

 

29.11.2010 19:28:59

AdBot
Advertisements

#2 29.11.2010 19:46:16

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Pyetje rreth seksit

a bon me dite cka je tu kerku, edhe a je mashkuu apo femer?

Offline

 

#3 30.11.2010 20:53:26

Reem
i/e regjistruar
Registered: 25.09.2010
Posts: 6

Re: Pyetje rreth seksit

Mashkull o gjonii.

Offline

 

#4 01.12.2010 22:26:21

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: Pyetje rreth seksit

a ekeni provue sexin ne bore.

Offline

 

#5 02.12.2010 15:20:21

lineker
i/e regjistruar
Registered: 13.08.2009
Posts: 30

Re: Pyetje rreth seksit

REEM a e din si  i thojme na ka krahina jone ,,,futja kryt  ne thes e karin ne pill hahahahahahhahh nigja ma reem ajo ashte tut provuku me e pa se sa e den ti ? po ti mos ju shkeput ,,une per vehte po ta jep nje mendim jepi vene te kuqe te pije dhe rri e ferkoje se ka me ta kerku vete karin per mu qi ,,kjo 99% e ke te sigurte.
te uroj suksese edhe mos na harro te na tregosh???

Offline

 

#6 02.12.2010 22:34:57

X U X !
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2010
Posts: 42

Re: Pyetje rreth seksit

Bjere te une , se une kam ilaq ...:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting