FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 26.12.2010 16:45:25

Yllchezz
Guest

Ofert per aventur seksuale!

Vajza dhe djem ktu postojn ata qe kan deshir per aventure(mu qi). :P

 

26.12.2010 16:45:25

AdBot
Advertisements

#2 14.02.2011 13:31:23

meraklia
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2011
Posts: 5

Re: Ofert per aventur seksuale!

a bene vetem me shkrua
hmmmmm

Offline

 

#3 16.02.2011 12:08:13

Peja039
i/e regjistruar
Registered: 10.02.2010
Posts: 33

Re: Ofert per aventur seksuale!

po thush qe ka naj sen me qi a

Offline

 

#4 03.05.2011 20:34:15

griba
i/e regjistruar
Registered: 03.05.2011
Posts: 3

Re: Ofert per aventur seksuale!

hihihihihihihihi

Offline

 

#5 18.06.2011 16:01:21

kalipso toni
i/e regjistruar
Registered: 18.06.2011
Posts: 7

Re: Ofert per aventur seksuale!

qe ka ndonje te me lajmrohet

Offline

 

#6 23.06.2011 19:55:34

ebukra
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2011
Posts: 5

Re: Ofert per aventur seksuale!

Peja039 wrote:

po thush qe ka naj sen me qi a

mu

Offline

 

#7 27.06.2011 07:05:18

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Ofert per aventur seksuale!

ebukra wrote:

Peja039 wrote:

po thush qe ka naj sen me qi a

mu

Ska problem e bukura, lajmeromu ne toni81_26@hotmail.com  te pres

Offline

 

#8 14.09.2011 11:20:46

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Ofert per aventur seksuale!

Pershendetje  jam i interesuar me pase nje femer per raoporte intime jam 40 vj  bej sex shume te mire dhe jam kogja i persosur dhe  i edukuar dhe ui kulturuar,nese dikush eshte  e interesuar lete lajmerohet  bisedojme per te gjitha.
warmglobe71@live.com

Offline

 

#9 18.09.2011 02:26:01

sexdjali
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 111

Re: Ofert per aventur seksuale!

e bukura tye te qi une lochk

Offline

 

#10 22.09.2011 17:47:31

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Ofert per aventur seksuale!

e bukra a mundemi me bisedu me ju

Offline

 

#11 23.09.2011 10:01:20

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Ofert per aventur seksuale!

40 vjet njeri e lyp mu qi nepermjet forumit hahahaha

Offline

 

#12 23.09.2011 10:52:25

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Ofert per aventur seksuale!

ahahhaha cristina

Offline

 

#13 23.09.2011 11:04:49

Cristina
i/e regjistruar
Registered: 23.09.2011
Posts: 35

Re: Ofert per aventur seksuale!

qka s'kish

Offline

 

#14 17.10.2011 22:06:39

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ofert per aventur seksuale!

eja ne hot_moment_boy@hotmail.com


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#15 17.10.2011 22:19:53

ebukra
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2011
Posts: 5

Re: Ofert per aventur seksuale!

sexdjali wrote:

e bukura tye te qi une lochk

KUR DUSH ;)

Offline

 

#16 17.10.2011 22:25:31

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ofert per aventur seksuale!

e bukura a ka mundesi met qi une pak me kete karin qe po e sheh ne foto


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#17 17.10.2011 22:38:14

ebukra
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2011
Posts: 5

Re: Ofert per aventur seksuale!

sexy_gimi wrote:

e bukura a ka mundesi met qi une pak me kete karin qe po e sheh ne foto

mm shkruj ne privat _:P

Offline

 

#18 17.10.2011 22:39:59

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ofert per aventur seksuale!

ne privat po del qe e ke full inboxin nuk pot vijne mesazhet


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#19 17.10.2011 22:55:27

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ofert per aventur seksuale!

oj e_bukura ku mbete oj bukuroshe qe nuk flet hiq


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#20 17.10.2011 23:03:35

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ofert per aventur seksuale!

oj e bukura a je akoma ketu apo ke ikur


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#21 18.10.2011 16:44:42

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Ofert per aventur seksuale!

oj e bukura ku mbete


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#22 18.01.2012 07:49:27

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: Ofert per aventur seksuale!

hajde se krejt rrena i kan fore femna ska ktu veq homo po edhe ata po tuten pi karit  spo lajmrohet kush kot   eshte ky forum krejt folet e betohen per seks askush nug guxon me dal ne mejdan

Offline

 

#23 19.01.2012 23:51:36

valoni-prizren
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2011
Posts: 3

Re: Ofert per aventur seksuale!

ebukura 

shlyji mesazhet se nuk po te vijn ne PM

edhe po du seks me bo me ty  qysh dush ja bojm shkruj ktu

Offline

 

#24 03.07.2012 08:23:27

Helena
i/e regjistruar
Registered: 26.06.2012
Posts: 5

Re: Ofert per aventur seksuale!

ohhhhhhh

Offline

 

#25 03.07.2012 17:58:20

bessi
i/e regjistruar
Registered: 06.02.2012
Posts: 3

Re: Ofert per aventur seksuale!

Qka ke helena

Offline

 

#26 11.12.2012 23:52:34

ebukra
i/e regjistruar
Registered: 23.06.2011
Posts: 5

Re: Ofert per aventur seksuale!

valoni-prizren wrote:

ebukura 

shlyji mesazhet se nuk po te vijn ne PM

edhe po du seks me bo me ty  qysh dush ja bojm shkruj ktu

I kam shly po te pres

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting