FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.01.2011 01:27:06

drugho
Guest

Pidhi i Zyshes mi kthyen fuqite

Ne vit te 3-t na erdh nje zyshe e bukur bjonde bythe te mrekullueshme Cicat jo shum te mdhaja elegante sapo ishte diplomu d.m.th kur erdh ajo mezi e prisja oren e Sociologjise gjat gjith kohes e beja per te qeshur i beja kompilmente dhe shpesh me falte kur nuk mesoja msimin.........

Isha ne vit e 4-t e patem lan me disa shok me lujt futboll ne kalqeto pasi i lam dy oret e fundit koha nuk ishte e mir dhe nga momenti ne moment pritej te filloje shi ka kan Janar i 2010 krejt e din se si ka qen moti me permbytje e shira te pafundem nejse pasi lujtem u lodha tmerrsisht shum pasi ishim trupa te fuqishem dhe luftonim shum per tok lojen e vendosem me bast ekipi si fitonte merrte nga 30 mij lek ose 25 euro per njeri kur mbrauam u pershendeta me shok dhe sapo dola ne rruge ja krisi ni shi i madh u nisa me ik ne vrap sapo ju afrova shkolles ne rruge me doli zysha me nje qader e cila ishte nisur per ne shtepi te veten me ftoi edhe mu ne qader te sajen dhe u nisem bashke rruges me pyeti ku isha sepse nuk me kishte pare ne shkolle oret e fundit i thash ne kalqeto dhe me tha: lujtet hiq futboll i thash:lujtem lujtem po jena lodh pak keshtu vazhduam duke fol per futboll sepse e pelqejte shum futbollin madje ishte tifoze e Juventus dhe Shpesh debatoim ne Klase per Futboll.
Kur u afrova ne rrugen qe me qonte ne lagjen time te cilen e kisha larg rreth 3 Km
ajo me tha eja ne shtepin tim sepse eshte gjith ky shi dhe do te beje qull un i thash jo jo nuk mundem me ardh...jo jo mos te vije turp nuk kam asnjeri ne shtepi sepse prinderit i kishin ik jasht shtetit epo mir i thash po vij shkuam ne shtepin e saj kishte shtepi te bukur kur hym brenda me tha po shkoj te nderrohem tha po nuk kam rroba per ty sepse nuk kam asnje moshatar me ty i thash ska problem se ngrohem te kaloriferi kur u nderrua doli nga dhuma e vet dhe kish veshur tuta te ngushta dhe shum sexy menjher mu ngref kari ajo e kuptoj se u eksitova se tepermi dhe filloj te me ngacmoje...me pyeste rreth vajzave te klase me thoshte se ato ishin shum shum seksi dhe me pyeti nese isha lidhur me ndonjeren i thash se jo ouuuuu tha sa me ke habit ti je djali me i mir i klases je me i pashmi je me i gjati dhe patjeter gocat e klases kan ra ne dashuri me ty un u sterkuqa para saj shpesh bente levizje te cilat me eksitonin teper mori pultin e televizorit hapi Digitalbin dhe vazhdoj duke i levizur te gjitha kanalet me pas shkoi te Channel X te ciles ja kishte heq kodin automatikisht dhe nuk e lujti shpejt por si me ngathtesi i lujti edhe XX XXX 4X dhe qeshte etj me pas kaloj te kanalet Super Sport aty e kuptova se i kishte hip mendja per kar dhe tash fillova ta ngacmoj une e pyeta per prindrit e saj dhe sapo u sigurova se ato ishin shum larg dhe skishin shanc me ardh per ate dite fillova duke e pyet per nxenesit e shkolles se cili i pelqente me shume ajo me tha ai nxenesi qe gjithmon me ben komplimente dhe filloi duke mu afruar me pyeti rreth virgjeris i thash se e kam humb
me 1 vajz e cila kish kan ne shkoll i tregova edhe emrin me tha po kur te pyeta me par a ke kap naj vajz ne klas me the jo...ju pergjigja se ne klas jo e ne shkoll po d.m.th ne klasat tjera me pas un e pyta po ti a je e virgjer dhe ajo ja krisi te qesh
tha mos i kallzo kerkuj po e kam humb me psikologun e shkolles dhe ja krisa te qeshmes edhe me qat viktim ke shku i thash ajo tha ishte i zoti ne shtrat dhe me puthi ne faqe menjeher u hodha ne sulm e kapa per kofshesh ajo qeshi dhe me tha qenke i poshter dhe mu ul ne preher fillum te u puth ne buze o zot qa buzesh te embla kishte gjith jeten me me lan ne buzt e saj rri vazhdum nja 5 minuta te u puth dhe me pas i hoqa bluzen me gjith sotjena duke ja puth cicat e buta e te lujt me to
me pas ja hoqa edhe tutat kishte pas vesh tanga ja hoqa tangat o zot qa pidhi te mir kishte e kishte rrujt dhe i duket paster fillova tja lepij e ti fus gishtat ne pidh dhe e pash se i pelqente rreth 10 minuta ja lepiva piqken me gjith leng u qova ne kombe kurse ajo u ul ne gjunj dhe ja futa ne goje filloj ta thithte si e terbume pasi ja nxora prej goja e kapa gje e qova ne dhomen e nanes e babes vet e shtriva ne krevat ja hapa shalet ja futa karin ne pidh sa pidh te lezetshem kishte u ndjeva mbret i botes ne ato momente lodhjen qe kisha pas ne futboll e harrova krejt dhe sa mundja ja fusja karin shpesh i ndrroja pozicionet ne nje moment i thash duhet me ta nxjerr se po prishem pasi e derdha u pastrova fillova tja fus perseri sa mundesha ja ndrroja pozicionet jam prish 3 her dhe ne fund ajo me tha ndihem e derrmuar nuk kam me fuqi pasi u pastrova ne banjo u vesha e putha ne buze e i thash shifemi ne shkolle dola jasht shiu kishte pushu kur shkova ne shtepi ne qejf por prap se prap ndihesha i lodhur shkova drejt e ne gjum

 

04.01.2011 01:27:06

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting