FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.01.2011 17:20:50

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

TUNG

Cka eshte per ju primare ne sex........

Last edited by FATALJA (13.01.2011 17:21:44)

Offline

 

13.01.2011 17:20:50

AdBot
Advertisements

#2 13.01.2011 17:23:59

eri-84
Guest

Re: TUNG

gjithcka

 

#3 15.01.2011 17:43:43

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: TUNG

qirsi-fort wrote:

primare per mu ne sex esht mu qi fort me pas qirje te fort dhe te zjarrt pa kontroll qirje qe te qon ne amshim qirje qe te ben te qmendesh ty ta kisha ber kete qirje fatale .

ska nevoj se mu veq ma ben ni person qeket lloj qirje

Offline

 

#4 15.01.2011 18:13:19

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: TUNG

edhe une taboj qashtu qeket lloj qirje ,fatalja

Offline

 

#5 15.01.2011 18:43:07

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: TUNG

fatalja une kom qef tye me telpijun kurrizin e shpines e kadal me shkuen te posht deri te thembrat e kembes

Offline

 

#6 17.01.2011 08:44:51

qiforti
i/e regjistruar
Registered: 30.11.2010
Posts: 21

Re: TUNG

paraloja ka rendesi te madhe ne sex masnej pozitat provoja ne sex me njoft trupin e femrs edhe me dit se qka don e kur ti bashkon kerjt kto  ska qare pa qen aj sex 100% i mir qe ndahen 2t te knaqur.

Offline

 

#7 17.01.2011 14:23:16

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: TUNG

qiforti wrote:

paraloja ka rendesi te madhe ne sex masnej pozitat provoja ne sex me njoft trupin e femrs edhe me dit se qka don e kur ti bashkon kerjt kto  ska qare pa qen aj sex 100% i mir qe ndahen 2t te knaqur.

pajtohem te ty.ashtu eshte.

Offline

 

#8 18.01.2011 22:00:18

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: TUNG

tma lepij mir:P

Offline

 

#9 18.01.2011 23:11:57

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: TUNG

ohohohhhhhhhhhhhhhhh anagrceeeeeeeee

Offline

 

#10 19.01.2011 07:43:31

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: TUNG

o ana me ca locioni e la ti qe ta lepij...se po e lave me sapun 15 leksh vallaj sta kisha lepi po nomi tu bote...ene lexoji mesazhet ne privat se ste gje gjo...lol

Offline

 

#11 19.01.2011 08:52:37

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: TUNG

me intimo lol :P

Offline

 

#12 19.01.2011 09:09:13

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: TUNG

ashtu po...po te ha te gjithen,...lol

Offline

 

#13 19.01.2011 09:10:26

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: TUNG

ashtu po...po te ha te gjithen,...lol

Offline

 

#14 14.02.2011 13:30:26

meraklia
i/e regjistruar
Registered: 07.01.2011
Posts: 5

Re: TUNG

kam zbuluar nje pozite qe akoma ne asnje film nuk e kam pare....

pidhat po kallen me ate poze.

yuhuuu

Offline

 

#15 05.03.2011 17:45:16

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: TUNG

fsh wrote:

edhe une taboj qashtu qeket lloj qirje ,fatalja

OK PRANOJ VEQ ME NI KUSHT.............te mer pjes edhe nje person.te bejm nje treshe.
UNE  TI  DHE  MAMI JOT.CKA MENDON,IDE  E MIR A?!!!!

Last edited by FATALJA (05.03.2011 17:46:57)

Offline

 

#16 05.03.2011 17:48:07

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: TUNG

FATALJA wrote:

fsh wrote:

edhe une taboj qashtu qeket lloj qirje ,fatalja

OK PRANOJ VEQ ME NI KUSHT.............te mer pjes edhe nje person.te bejm nje treshe.
UNE  TI  DHE  MAMI JOT.CKA MENDON,IDE  E MIR A?!!!!

E TE PROVOJM PIDH PLAKE...............HEHH  PARA
MENDO.

Offline

 

#17 17.08.2011 22:44:59

lepis pidhin.30 min
i/e regjistruar
Registered: 10.08.2011
Posts: 3

Re: TUNG

kush don kar lajmronu

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting