FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.01.2011 14:31:38

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Mendimet përgjatë seksit

cfar mendime ju vijne ne kok perderisa keni mardhanje me nje femer..................ju lus per sinqeritet

Offline

 

17.01.2011 14:31:38

AdBot
Advertisements

#2 17.01.2011 22:21:47

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Mendimet përgjatë seksit

Per pozitat e ndryshme ne sex, dhe si te zgjas me shume te mos te prishem shpejt, me pretendim per ta knaq partneren deri ne maximum...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting