FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 17.01.2011 14:52:53

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Dhuna ndaj partneres

a dot i kishit be diqka partnerkes me dhun?nese ajo nuk don,nuk mundet,ka frig.

Offline

 

17.01.2011 14:52:53

AdBot
Advertisements

#2 06.04.2011 11:15:05

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Dhuna ndaj partneres

jo nuk e pelqej seksin me dhune

Offline

 

#3 06.04.2011 12:10:49

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010
Posts: 16

Re: Dhuna ndaj partneres

Fatalja po mundohem te te jap pergjegjje per pyetjen tende per ne djemte se a i kishim bo dicka partneres me dhune.

Dhuna seksuale (per mendimin tim ) paraqitet ne 2 menyra.
E para eshte menyra e pakontrolluar e cila edhe mund te definohet si dhune e mirefillte ku egoja per sex ose penetrim nuk kontrollohet dhe qellimi perfundimtar i dhunuesit eshte qe te lirohet nga mllefi  i vet sexual. Ne kete rast nepermjet te dhunes ai ose ajo tenton ti permbushe vakumet sexuale, dhe shpirterore nga te cilat dhunuesi vuan.
Ndersa dhuna e menaxhuar eshte pak me ndryshe. Psh. kemi marredhenie sexuale me dike (psh. une me ty:- ) e ti ke qejf me te ngre pak per flok ose me ta fut  me shuplaka  dmth. me ta rre bythen. Ose une ndoshta kam qejf me te call u a bitch derisa bejme sex. E pra kjo nuk mund te quhet dhune, por mund te quhet slightly sado-mazohizem.
Por definitivisht jam kunder dhunes sexuale ....:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting