FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.11.2006 18:11:14

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Xhemi Shehu sex (seks) video

Së fundi ka dalë ne qarkullim dhe një video tepër eksplicite e balerinës dhe prezantueses se njohur Xhemi Shehu.

http://www.slutload.com/watch/nY8noc2lm … VIDEO.html

http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_Xhemi_Shehu.jpg

http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_1300.jpg

http://www.bukuroshe.com/albums/userpics/10001/normale_1301.jpg

Offline

 

02.11.2006 18:11:14

AdBot
Advertisements

#2 02.03.2008 15:03:20

DonZhuan
Guest

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

JA KETU E KENI VIDEON

http://www.badongo.com/vid/167350

 

#3 04.03.2008 08:55:59

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

TIpike shqiptare....bejne nje montim ordiner...per te bere webfaqen te populluar

Offline

 

#4 08.03.2008 15:14:08

uran
i/e regjistruar
Registered: 08.03.2008
Posts: 38

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

a ka mundsi me repostue file se nuk egzison me

flm

http://www.locolobo.net/bokstaver/8/u.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/8/r.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/8/a.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/8/n.gif

Offline

 

#5 12.03.2008 12:43:53

luftar
Guest

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

qe ajo eshte xhemi, nuk e lun topi!

femra ne video ka dy tatuazhe, pikerisht ne vendet ku i ka dhe xhemi.
femra ne video ka me xhemin nje ngjashmeri te madhe, mbi 70%.
femra ne video ka nje gjoks te konsiderueshem, aq sa cmund ta kete dhe xhemi nqs nuk do e ngreje lart sic ben neper spektakle.
femra ne video i ka floket me gersheta te ngjitura, sic i ka pas xhemi kur deputonte ne fiks fare si valete.
femra ne video kercen gjate seksit, nderkohe qe xhemit i pelqen shume te kerceje, eshte hobi i saj.
femra ne video ben seks ne nje dhome kolegji... per kolegjin xhemi flet vete ne nje interviste

 

#6 12.03.2008 20:05:28

i_vogli
i/e regjistruar
Registered: 11.03.2008
Posts: 4

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

shum fort po e lunka xhemi
nese ehste vertet ajo

Offline

 

#7 02.04.2008 13:58:46

w00cy
Guest

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

hej si me e pa de ket video te ktive kush din mem tregu a eshte naj kush ktu

 

#8 29.10.2008 11:21:59

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

adetet e shqiptarve evropiane

turp

Offline

 

#9 30.10.2008 09:24:16

Marigona
PASION PËR SEKSIN
From: St. Gallen - Switzerland
Registered: 17.10.2008
Posts: 179

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

Ja edhe videoja e kesaj kurve shqiptare

http://www.slutload.com/watch/nY8noc2lm … VIDEO.html

Offline

 

#10 01.11.2008 14:23:15

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

o nuk eshte e vertet veq ja fusin kot shqiptart po nejse

Offline

 

#11 01.11.2008 14:23:57

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

nita ku je zemer a je in

Offline

 

#12 02.11.2008 02:32:17

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

soshtttttttttt xhemiiiiiiiiiii mu kon xhemi e kishin lon me ju ni zoni ohoh tu fol shqip po kan lshu muzik tipik montazhhhh

Offline

 

#13 02.11.2008 09:47:33

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

oj marigon a je in oj loqk pse spo shkruen

Offline

 

#14 02.11.2008 09:48:56

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

o qka ishi ju t'Zvicres mos t'munohet kush me juve se spo jau kalojke kush

Offline

 

#15 02.12.2008 21:31:37

xhuljo_vl
i/e regjistruar
Registered: 02.12.2008
Posts: 5

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

nuk eshte ajo mos ia fusni kot tani!!! beni nje pause kur ngre fytyren e do ta shikoni!!! por prap kurv mbetet ajo!!! kiss girls

Offline

 

#16 31.12.2008 03:02:36

kokakoll
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 13

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

shka je ka e bon kur qiken boll mir valla a veq qe esht ka te vjen inati oj marigon qe sun je ka bon ti a hajt se edhe ti edhe naj dit se ste vyn shum...ani ti xhuljo_vl ty spo ta kana hiq a

Offline

 

#17 13.03.2009 23:55:42

Ad3lina
i/e regjistruar
Registered: 02.04.2008
Posts: 4

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

hey mos ma  thini  fort  dhipin se qeta jan SHKI fun e kry Lypne  videon origjinal  folin SERBISHT edhe kan nje Muzik serbisht MOS RRENI

Offline

 

#18 07.05.2009 00:30:53

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

po edhe n koft nami u paska ba, po qihet qika ,so tu bo kurgjo pe knaq pidhin po sen pe qijka mir aj leshi , jo esht jo s esht ev bre nonen e papakave

Offline

 

#19 19.09.2009 01:53:05

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

nuk esht ajo.
vetem i ngjan
nuk di shqiptaret me ba ashtu sex huahua

Offline

 

#20 12.11.2009 23:55:48

lord1
i/e regjistruar
Registered: 16.10.2009
Posts: 5

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

o kta se shihen tu ba sex kta jan serb te gragjanices kjo video eshte lishu ne teren neper kosov para tri viteve edhe folin serbisht taman shkije jan qfare xhemi bre

Offline

 

#21 18.11.2009 20:33:23

bujarkrasniqii
i/e regjistruar
Registered: 10.11.2009
Posts: 5

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

:lol:

Offline

 

#22 07.01.2010 11:14:13

piti
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2009
Posts: 39

Re: Xhemi Shehu sex (seks) video

nuk asht xhemi shehu ne ket porno film , po asht nije shkin studente e novi sadit TANIJA 26 vijqare te cilen  ekam perjetu ni sex te trent para nija 2 vite me to, dhe ikam inqizimet emija live me to, po spo dij me i qit

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting