FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.01.2011 18:03:02

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Djema, do bënit seks me 3 vajza njëkohësisht?

nese ju vijn 3 vajza dhe thone se jan te gatshme te bejn sex me ty njekohsisht te trija,si dot reagoni?

Offline

 

22.01.2011 18:03:02

AdBot
Advertisements

#2 23.01.2011 00:30:52

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Djema, do bënit seks me 3 vajza njëkohësisht?

Po do ju kisha pergjegjur. Mundem me te knaq qe te trijave.

Offline

 

#3 23.01.2011 02:12:12

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Djema, do bënit seks me 3 vajza njëkohësisht?

nese vin , mir se vin  , paskan mem knaq , po ma thejkan karin :D:D

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting