FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.01.2011 18:04:14

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

a dot kishit be sex me nje grua 10 vjet me plak se ju?

Last edited by FATALJA (22.01.2011 18:04:26)

Offline

 

22.01.2011 18:04:14

AdBot
Advertisements

#2 23.01.2011 00:28:06

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

Nese do te me pelqente, pse jo.

Une e kam bere nje gje te tille. Eshte sex shume i kendshem po te besh sex me nje partner qe eshte 5 apo 10 vjet me i/e moshuar se ti, sepse ka pervoj me shume se ti dhe din me te knaq shume mire.

Offline

 

#3 23.01.2011 02:13:17

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

po , pse jo ??

Offline

 

#4 23.01.2011 02:16:17

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

FATALJA ; pom doket se Ti kokshe pak ne mosh , edhe po punojshe dikun me njerz ..e paske pa naj djal tri ti edhe tash po mledh info ktu ...haaa haaa

Offline

 

#5 23.01.2011 10:52:51

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

me pelqen te bej seks me me te moshuara nga nje her

Offline

 

#6 24.01.2011 16:48:03

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

bruce lee wrote:

FATALJA ; pom doket se Ti kokshe pak ne mosh , edhe po punojshe dikun me njerz ..e paske pa naj djal tri ti edhe tash po mledh info ktu ...haaa haaa

ejj ti.keta pytje qe i parashtroj nuk kan lidhje me mua as 1%,por vetem me intereson psikologjia e meshkujve ne cdo aspekt.edhe nje po ta them quni,mua kur me ka pelqyer ndonje tip une e kam sjell situaten ne at nivel qe ai mashkull qe mka pelqe vet ka ardhur dhe me ka propozu  dhe esht mundu mem zan..hehhe dhe sa per informim jam 23 vjecare...........dhe te lutem mos i ndreliko gjerat

Offline

 

#7 24.01.2011 17:57:24

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

ahahah fatalja dreq je te qon me pi uj dhe ste len me pi

Offline

 

#8 04.02.2011 20:04:47

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

nese me pelqen po kisha bere sex pse jo

Offline

 

#9 10.02.2011 08:07:16

qiforti
i/e regjistruar
Registered: 30.11.2010
Posts: 21

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

pse jo

Offline

 

#10 10.02.2011 16:53:02

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

po more kisha boe sex me nje te vjeter edhe e kisha kenaq edhe me kish kenaq atu kan qef mi rre bytheve me kar edhe me shuplaka.

Offline

 

#11 10.02.2011 16:54:21

fsh
i/e regjistruar
Registered: 15.08.2010
Posts: 37

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

aka ketu ne forum nej plak more apo nej vejushk.

Offline

 

#12 13.02.2011 06:16:03

hajdari
i/e regjistruar
From: NL
Registered: 31.07.2010
Posts: 30
Website

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

FATALJA wrote:

a dot kishit be sex me nje grua 10 vjet me plak se ju?

oj fatale nuk ka pidh mate amel se pidhi iplakes po deshe e provojm treshe se fiks 10 vjet ma plake se ti esht .....lol;P

Offline

 

#13 05.03.2011 17:40:09

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

sexy_boyy wrote:

ahahah fatalja dreq je te qon me pi uj dhe ste len me pi

SHUM BUKUR  E KE PERKTHY MENDIMIN TEM  EHHEHEHE TE LUMT

Last edited by FATALJA (05.03.2011 17:40:36)

Offline

 

#14 06.03.2011 14:26:23

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

ahahha pse sesht kshtu llokum a

Offline

 

#15 07.03.2011 15:42:09

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

sexy_boyy wrote:

ahahha pse sesht kshtu llokum a

bash qeshtu esht

Offline

 

#16 07.03.2011 17:19:55

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

fatalja ky esht forum ,disa edhe nuk e kuptojn qe ktu mundemi me fol per gjithqka nuk esht me do e mos qe secili hyn ktu te bej seks apo jo fatalja te pershendes.

Offline

 

#17 14.03.2011 00:34:21

Oni Pustina
Mister
From: Tirane
Registered: 14.03.2011
Posts: 3
Website

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

Kam deshire te bej sex me Fatalja  pres pergjigje?

Offline

 

#18 19.03.2011 03:33:29

merakliu
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2011
Posts: 7

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

uuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhh qish jo po dot kisha boh sex sa ma e vjeter ma e ushtruar ne sex  vetem net jet e mbajshme ne trup dhe e paster

Offline

 

#19 05.04.2011 12:43:11

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

po varet prej femres, nese e pelqejm njeri tjetrin pse jo

Offline

 

#20 20.03.2012 16:28:05

Cooler
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2012
Posts: 55

Re: Djema, kishit bë seks me një grua 10 vite më të vjetër se ju

FATALJA kisha fjat edhe kam fjet me femer mat vjeter se une ufuf qfar lezeti met knaq:P:P

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting