FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.01.2011 16:53:33

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

me cilin nacionalitet nuk dot kishit be sex ne asnje menyr

Offline

 

24.01.2011 16:53:33

AdBot
Advertisements

#2 24.01.2011 17:08:34

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

sex nuk njeh nacionalitet! cka eshte kjo pytje palidhje?!!!

Offline

 

#3 24.01.2011 17:23:14

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

dua.pidh@live.com wrote:

sex nuk njeh nacionalitet! cka eshte kjo pytje palidhje?!!!

edhe me serbe dot kishe be sex???????????????

Offline

 

#4 25.01.2011 01:35:04

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

Po nese do kishte qenke ndonje pidh i mire, pse jo. Nese kishte me qene e bukur dhe me pelqen, do kisha bere sex me te me gjithe deshire.

E dashura Fatale,
sexi nuk njeh nacionalitet, me rendesi eshte qe te  jete pidhi i paster dhe i bukur.

Offline

 

#5 25.01.2011 16:16:10

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

dua.pidh@live.com wrote:

Po nese do kishte qenke ndonje pidh i mire, pse jo. Nese kishte me qene e bukur dhe me pelqen, do kisha bere sex me te me gjithe deshire.

E dashura Fatale,
sexi nuk njeh nacionalitet, me rendesi eshte qe te  jete pidhi i paster dhe i bukur.

ok ky eshte mendimi yt dhe karakteri yt.kurese une asnjeher nuk dot kisha pranu te kem mardhenje me nje serb kumedit qfar  tipi te jet.ma mir me QEN se sa me SERB..

Last edited by FATALJA (25.01.2011 16:16:58)

Offline

 

#6 25.01.2011 16:46:50

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

dua.pidh@live.com wrote:

sex nuk njeh nacionalitet! cka eshte kjo pytje palidhje?!!!

ke haru cka ju kan be serbet KOSOVES dhe KOSOVAREVE

Offline

 

#7 25.01.2011 16:49:04

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

FATALJA wrote:

dua.pidh@live.com wrote:

sex nuk njeh nacionalitet! cka eshte kjo pytje palidhje?!!!

ke haru cka ju kan be serbet KOSOVES dhe KOSOVAREVE

un nuk jam nga kosova por serbet i urej kurse ti kosovar dhe ashtu flet!!!!!

Offline

 

#8 26.01.2011 00:03:30

dua.pidh
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 27.09.2010
Posts: 107

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

Te lutem tani mos me filozofo ketu kot. Nuk kane asgje te perbashket sexi me karakter te njeriut.
Mos i fut hundet ne histori ashtu kot, pa ditur gje. Te siguroj se ti dhe qifti yt nuk din asgje per historin e kombit shqipter.
Ti nuk je asgje tjeter perveq se nje analfabet  i/e kot...

Offline

 

#9 26.01.2011 12:54:21

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

ku ka pidh te bukur mer ...tgjith pidhat jan njilloj, vetem forma u ndryshon...hahaha...bashkoji gishtin e madh te dores me gishtin tregus te duket si pidh...hahaha...a femer te bukur, terheqse interesante po, ndryshon puna...un per shemull sdu me e bo me zezaket...sjom rracist po veglen sja u jap zezakeve....kurse serbet i kisha pallu me qef e me mllef...apo sjane edhe rrace e nxehet ne sex sllavet...ta heqin petllen fare...shnet e pare tgjithve...

Offline

 

#10 06.04.2011 10:29:12

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

FATALJA wrote:

dua.pidh@live.com wrote:

Po nese do kishte qenke ndonje pidh i mire, pse jo. Nese kishte me qene e bukur dhe me pelqen, do kisha bere sex me te me gjithe deshire.

E dashura Fatale,
sexi nuk njeh nacionalitet, me rendesi eshte qe te  jete pidhi i paster dhe i bukur.

ok ky eshte mendimi yt dhe karakteri yt.kurese une asnjeher nuk dot kisha pranu te kem mardhenje me nje serb kumedit qfar  tipi te jet.ma mir me QEN se sa me SERB..

Po mire Fatalja me serb jo po a kishe bere sex me MAGJUP????

Offline

 

#11 12.04.2011 18:56:17

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

dua.pidh@live.com wrote:

Te lutem tani mos me filozofo ketu kot. Nuk kane asgje te perbashket sexi me karakter te njeriut.
Mos i fut hundet ne histori ashtu kot, pa ditur gje. Te siguroj se ti dhe qifti yt nuk din asgje per historin e kombit shqipter.
Ti nuk je asgje tjeter perveq se nje analfabet  i/e kot...

ok ky esht mendimi yt

Offline

 

#12 12.04.2011 18:57:42

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

Tonny wrote:

FATALJA wrote:

dua.pidh@live.com wrote:

Po nese do kishte qenke ndonje pidh i mire, pse jo. Nese kishte me qene e bukur dhe me pelqen, do kisha bere sex me te me gjithe deshire.

E dashura Fatale,
sexi nuk njeh nacionalitet, me rendesi eshte qe te  jete pidhi i paster dhe i bukur.

ok ky eshte mendimi yt dhe karakteri yt.kurese une asnjeher nuk dot kisha pranu te kem mardhenje me nje serb kumedit qfar  tipi te jet.ma mir me QEN se sa me SERB..

Po mire Fatalja me serb jo po a kishe bere sex me MAGJUP????

asnjeher

Offline

 

#13 12.04.2011 21:45:31

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

as me serbe as me magjup as me ukraineska apo moldavka sbej seks.

Offline

 

#14 13.04.2011 22:12:42

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

dua_pish@live.com ta qift qeni nanen po qojserbve motra tu ti qijn pra masi po dojshe mu u qi me shkije bre ta qift bota nanen more qen

Offline

 

#15 14.04.2011 04:32:54

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

Turk, Serb, Magjup spo i ceki rom a egjiptjan e ku ta di krejt njojt jan per mu, Arab.  dhe Ruset pffffff ........

Last edited by ChiLi_GiRl (14.04.2011 04:33:11)

Offline

 

#16 15.04.2011 12:25:37

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

FATALJA wrote:

Tonny wrote:

FATALJA wrote:


ok ky eshte mendimi yt dhe karakteri yt.kurese une asnjeher nuk dot kisha pranu te kem mardhenje me nje serb kumedit qfar  tipi te jet.ma mir me QEN se sa me SERB..

Po mire Fatalja me serb jo po a kishe bere sex me MAGJUP????

asnjeher

Nuk e di per ty por plot femra tjera shqipetare po bejn sex jo veq me magjup pro edhe me afrikan te cilet jane me te keqinj

Offline

 

#17 17.04.2011 14:23:26

I preferoj pidhat
Guest

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

044459976 :D

 

#18 18.04.2011 10:56:30

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

chili_girl a bajm na 2 sex bre hahhaha

Offline

 

#19 20.04.2011 17:09:27

Alboni0
i/e regjistruar
Registered: 17.08.2010
Posts: 4

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

me shqiptare  more s e jan te kallta  per kar

Offline

 

#20 02.05.2011 06:42:08

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

fuck off pse ti nuk din te e kontrollon veten kur te ngrihet k... ti kap ate qka ke para apo si te kuptoj kete....
gje normale qe duhet njeri   te zgjedhe dhe kur behet fjal per sex.       
  (kar trashi) ncukkkk  :P

Offline

 

#21 02.05.2011 11:46:15

maximus
Guest

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

Me mujt me i qi deri sa tju dhemb barku mire ish kan shkinat, por me na qi nuk ish kan bash mire.

 

#22 02.05.2011 13:26:16

kar_trashii
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2010
Posts: 71

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

chili girl pse moj ncuk a mos e ki pidhin me qit ne rregall a hahaha:D

Offline

 

#23 03.05.2011 02:19:48

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

Toni_Brooklyn wrote:

ku ka pidh te bukur mer ...tgjith pidhat jan njilloj, vetem forma u ndryshon...hahaha...bashkoji gishtin e madh te dores me gishtin tregus te duket si pidh...hahaha...a femer te bukur, terheqse interesante po, ndryshon puna...un per shemull sdu me e bo me zezaket...sjom rracist po veglen sja u jap zezakeve....kurse serbet i kisha pallu me qef e me mllef...apo sjane edhe rrace e nxehet ne sex sllavet...ta heqin petllen fare...shnet e pare tgjithve...

haahaa , tu ta qifsha nonen , ku tka ra nmen se -haahaa , he be nonen e psikopatit . haaa

car je njeri  haaaaaaaaaaaaaa me gishta , he be nonen

Last edited by bruce lee (03.05.2011 02:22:03)

Offline

 

#24 31.10.2012 09:12:52

Angjelina
i/e regjistruar
From: Zvicer / Peja
Registered: 23.10.2012
Posts: 30

Re: Me cilin nacionalitet nuk kishit bërë seks?

me Serb dhe Arab kurr!!!!!


a Lady should be two things: classy and fabulous! I have the Pussy, so I make the THE RULES!!! ;-)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting