FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 28.02.2011 22:26:20

rudi_377
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2011
Posts: 4

Mire se ju gjej.

Pershendetje te nderuar forumist_e.
Jam rudi nga nje cep i Kosoves qe  pa me thirre askush rastisa ne portat e keti forumi e qe me banen pershtypje disa tema qe ende mbeten tabu ne shoqerin tone Kosovare/
Me shpres se do kalojm mire ju pershendes te gjitheve.

me nderime rudi_377

Offline

 

28.02.2011 22:26:20

AdBot
Advertisements

#2 01.03.2011 19:50:37

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

Re: Mire se ju gjej.

mire se erdhe o Rudi nga Kosova.

kisha shprese te ky forum qe te mund te njihja vajzat kosovare me mire nga aspekti erotik ,sic eshte edhe funksioni i ketij forumi , por,

vashat kosovare nuk po ndihen fare dhe s'po i shohim kurkund ne kete forum.:cool:

une vete jam nga shqiperia por kam degjuar qe vajzat kosovare jane vertet erotike dhe terheqese aq sa jane edhe pak natyre e eger nga karakteri ,:P pa u keqkuptuar askush , me mire do thosha qe jane burnesha dhe dominuese ne seks .
sa e vertete eshte kjo nuk e di , pasi nuk kam pasur fatin e mire te bej seks me nje vashe kosovare .
shendet e te mira:D:cool:

Last edited by kastriot (01.03.2011 19:51:35)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting