FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 13.03.2011 15:25:57

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Aurela

Last edited by Pornoboy (13.03.2011 15:26:05)

Offline

 

13.03.2011 15:25:57

AdBot
Advertisements

#2 23.03.2011 13:40:06

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Aurela

Ju lutem votoni per Shqiperine......!

http://www.tummiweb.com

Offline

 

#3 06.04.2011 06:00:48

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Aurela

Aurela esht nje kengetare e papare.... por kenga hmmm ende nuk jam e sigurt me pelqen apo sme .. perlqen. po te ishte si Hiti (Origjinale ) pa dyshim do isha e sigurt se do arrij nder me te  1 ne eurosong. por kemi ende koh do degjoj dhe ca here...:)

Offline

 

#4 10.05.2011 00:59:09

e boj mas miri
i/e regjistruar
Registered: 13.05.2010
Posts: 62

Re: Aurela

hahahahha   mangu me na lshu  ktu edhe mahmut feratin :D

Offline

 

#5 11.05.2011 07:57:44

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Aurela

e boj mas miri wrote:

hahahahha   mangu me na lshu  ktu edhe mahmut feratin :D

ne eurovizion ish bo hit fahmut ferati ose shyhrete b... lol

sa i perket aurela gaces pak dola e befasur sod kur pash se nuk kishte kalu mbrem nder 10 me te miret por qti bejm

Offline

 

#6 12.05.2011 06:37:46

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Aurela

fuck off wrote:

Chili GIRL nje djale nga gurbeti kur kishte pas ardhe ne Kosove kishte pas dal me nje femer e ajo femra sishte pas dal shume me shetit ka qene pak e mbyllur ne natyre, ky djali del me te nje veture tejet lukzoze hipin bashke ne veture, duke ecur rruges ky djali e pyet kete femren a ta leshoj klimen kjo femna i pergjigjet jo jo se une e kam merak veq Mahmutin dhe Shyhretin ka mendu qe klima eshte kengtare :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

hihihiihihiihihih:D:D:D:D:D:D:D:D fore shum e forte...:):):):)

po e pasken zgjedh vertet mahmut feratin per nje trip me vetur dhe dite romantike per ate te dy tamam hot dayy spo dua te imaxhinoj po si paska kaluar sexi i tyre ne vetur duke kendu mahmut ferati :D:D. kjo ishte ironie :):):):):D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Offline

 

#7 19.05.2011 11:18:41

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Aurela

fuck off wrote:

sexiiiiiiiiiiiiiiii ka kaluar ne ritme te muzikesssssssssss populloreeeee ahhhhhhhhhhhh ohhhhhhhhh aman amannnnnnnn eeeeeeeeeeeeee :lol::lol::lol:

LOOOL ti tamam ja ke gjetur fshehtesin tek keto texte pra me porno qenka muzika popullore shqiptare si vet filmat Pornografike. te lumt  me menu mire dhe mire vertet ashtu esht. nganjeher te shkon mendja se kengetaret shqiptare po bejn nje orgasmus ne kenget e tyre. :lol: mesova sod diqka me shum nga ti :):)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting