FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.03.2011 03:28:25

_-ToNi-_
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2010
Posts: 6

Lufta

Pershendetje te nderuar antar te forumit Kosovarja jam i regjistruar qe nje vit ne kete forum por nuk kam dashur te postoj dhe me shume kam lexuar ne ket forume dua te tregoj nje tregim timin


Lufta e kosoves gjate vitit 1999 filluan bombardimet ne kosove dhe ndaj serbis ne ate kohe kisha mbushur 17 vjec dhe une me familjen time po qendronim ne shtepi dhe ne shtepin time kisha bodrumin qe te mbroheshim nga bombardimet e natos pasi qe edhe kazerma ushtarake serbe ishte shume afer dhe bombardohej nga nato dhe  aty ne bodrum strehoeshim ne nje pasdite erdhi xhaxhai im tek ne dhe e pyeti babin i tha se a mund te vinte ne shtepin tone por e pyeti se kishte edhe baxhanakun ne shtepi te vet me familje dhe a mund te vinte edhe ai, babi ju pergjigj dhe i tha sigurisht qe po sepse bodrumin e kishim shume te madhe erdhen ne mbremje xhaxhai se bashku me bagjanakun e vet dhe me mikun e ti dhe baxhanaku i xhaxhait kishte nje vajze teper te bukur ishte nje vite me e madhe dmth 18 vjece une nuk e kisha mendjen fare tek ajo por kisha mendjen se si ti bashkangjitesha uck-s edhe pse isha ne moshe te re me impresionuan armet qe pasi per here te pare u shfaqen ne lagjen tone uck-ja dhe i shikoja me qejf se si ishin te armatosur e pyeta nje ushtar dhe i thash a mund te vi me ju me tha jo se je ende i ri por une incistoja qe te shkoja me ta dhe ne ato momente vjen edhe babi im e me shef duke biseduar me at ushtar e pyet ushtarin dhe i thot cfar ka ky i thot ushtari inciston te vi me ne babi me bertit me nje ton shume te lart dhe me thot ik e futu brenda dhe me thot futu ne bodrum dhe mos dil me u inatosa me babin se si me bertiti para ushtarit dhe pas disa minuta erdhi babi e me thot a je ne vete ti si do qe te shkosh kur nuk di asgje nga lufta dhe a e din se cfar moshe ke une nuk i fola asgje shkon tek mami dhe i thot mamit ke kujdes se mund te ik nga bodrumi dhe mund ta vrasin serbet se deshiron ti bashkangjitet uck-s mami me afrohet afer dhe me thot nese shkon ti une do te vdes, aty mbeta dhe nuk i dhash pergjigje asgje dhe u merzita shume nga njehere shikoja te gjithe ata njerez ne bodrum dhe me ra ne sy vajza e baxhanakut te axhes se si me shikonte dhe pas disa minutash ajo mori nje shishe qe ta mbushte me uje pasi qe nuk kishte ne bodrum vjen tek une dhe me thot ku mund te mbush uje i them ngjitu lart dhe e ke qeshmen ne guzhine mami me thot shko e tregoj se nuk di ku eshte guzhina ngjitem me te larte ne guzhine me pyet si me buzqeshje sa nervoz qe qenke ti une i them dhe nervoza ime ty te beka me qeshje me tha te lutem mos e merr per te keq te njof tha pak a shum por aspak nuk te ka hije te jesh nervoz une buzqesha pak e tash me tha dukesh shume i embel dhe e vrejta se si me shikonte ne buze mbushem ujin dhe u kthym poshte ne bodrum une po rrija me mamin e shikoja me bisht te syrit se nuk dinte te ndalej se si me shikonte Albana dhe une kur e shiqoja buzqeshte por une rrija serioz sepse nuk deshiroja te jem ne kontakt me te mendjen e kisha vetem te Uck-ja ishte mbremje ora 23:20 dhe erdhi xhaxhai me babin sepse ishin jashte dhe po benin roje se mos vjen policia serbe vin per te pushuar pak pyet xhaxhai dhe thot kush mund te na bej kaffe dhe i lutet albanes qe te mbaroj kaffe ajo pa hezitim ngritet dhe i thot mamit tim se ku jan gjerat i thot shko me Tonin ne guzhine dhe ai te tregon edhe une ngritem e shkoj se bashku me te pasi qe kishte edhe frige u ngjitem perseri larte pas 5 minutash filluan bombardimet e natos ne kazermen ushtarake qe ishte afer nesh une e kap perdore albanen dhe futem ne nje dhome se bashku me te dhe me mberthen te terin dhe me besoni kur me kapi nga qafa cicat e albanes me erdhen tek goja ishim te ulur dhe e ven koken ne gjoksin tim i them mos ke frige shpejt do te mbaroj edhe kjo ajo nga frika qe kishte me lutet qe ta mbyll deren me celes kemi qendruar se bashku te bashkuar ashtu gjysme ore pas gjysme ore vjen xhaxhi dhe troket ne dhome pyet se a jemi mir une i pergjigjem po me thot rrini aty se do te ket prap bombardime albana vuri koken prap ne gjoksin tim pas pak ngreh koken me larte dhe buzet e saja me preken te qafa aty u dridha pak dhe kap doren time e ve ne zemren e saj me thot degjo se si me rrah zemra po dora me shkoj tek cica e saj me thot nuk te thash aty por me posht i kerkova falje e ndjeja frymarrjen e saj ne qafen time ngritet pak dhe me del perball mi prek buzet me dore dhe me thot cfare buze ke une vetem e shikoja dhe nuk flisja asgje u afru teper afer me tha dua qe ti shof pasi qe nuk kishte drite dhe buzet e saj preken buzet e mia nuk fola asgje vetem me puthi per pak sekonda pas nje minuti filluam te puthemi sikur te cmendur dhe me tha cmendem pas buzeve te tua dhe ajo me shtyu dhe me shtriu per toke mori timonin ne dore dhe donte qe te drejtonte gjithcka vet dhe ne menyren e saj u ngrit edhe njehere per tu siguruar qe dera e dhomes te jet e mbyllur me cels dhe u hodh mbi mua afer dhjet minuta u puthem me pas me gjveshi nga lart filloi te me kafshonte ne gjoks pasi ne qafe nuk guxonte se dalloheshin shenjat filloi te me lepinte si nje mace kari im ishte ber si nje shufur celiku dhe une nuk durova me u ngrita dhe e u xhveshem qe te dy fillova ta lepi nga qafa e deri tek cicat e saja qe ishin aq te forta me lutej qe ta kafshoja ne cica dhe une si nje i cmendur fillova qe ta kafshoj pas pak arrita tek pidhi i saj ohh kur e arrita me gjuhe tek pidhi mu lut qe te shtrihem ajo u hodh mbi mua dhe pidhin ma ofroj tek goja ime une fillova ta lepi dhe te ja thithe pidhin ajo shtrengohej per mua qe mos te bertiste sepse kishte frig qe mos degjonte dikush tjeter me pas ajo largoj pidhin nga ngoja ime filloj te me lepinte prap gjoksin dhe shkoj deri tek kari im e kap ne dore dhe  thot oh bukuroshi im dua te ha filloj ta lepinte karin time dhe ta kafshonte majen karit dhe me pas fillon qe ta thithe dhe koqet mi ferkonte me dore oh une vetem sa nuk sa eksplodova ne gojen e saj e shty i them te lutem ik se dua te eksplodoj dhe   dhe nxjerr karin nga goja e ofron tek cicat aty derdhem sperma ime ra si nje uje qe del nga kamionet e zjarrfikseve ne cicat e saj pushuam dhjet minuta filloj te luante me karin tim prap kari im ishte ne gjendje te punonte ne pidhin e albanes pasi qe u forcua mire me tha sa energjik qenka ky kari yt oh zemer e dua te terin brenda une vetem pohova me koke pasi qe nuk guxonim te flisnim shume ajo merr perseri timonin dhe me hidhet siper ngulet ne karin time dhe prap nuk mund te bertiste por kapej ne supet e mia dhe kafshonte gjoksin tim qe mos te bertiste  me thot ne vesh zemer dua kembet e mia ne krahet e tu ngritem une dhe e shtri hedh kembet ne krahet e mi ja fus karin si me i nat dhe me gjithe forcen time qe kisha doja ti fusja edhe koqet ne pidhin e saj ajo kafshonte doren e vet sepse nuk mund te bertiste une dhe me shume shtyja ne pidhin e saj me karin tim gjigant me lutet dhe me thot te lutem me ngadal se me dhemb mitra une ngadalesoj ritmin dhe kthehet ne pozicion doggy kur e shikova ne at pozicion  u cmenda fare afrova karin tim tek bythet e saja dhe ajo pa prites e kap dhe e fut ne pidhin e saj te lengezuar dhe shtyn nga une dhe aty shty fuqishem me besoni se mundohesha qe ti fusja edhe koqet ne pidhin e saj se me dukej se nuk i beja asgje pasi ajo vetem leshonte klithma te vogla dhe ajo me inatoste qe nuk bertiste  por ishte koha ashtu qe nuk guxonte te bertiste  mu lut  qe te derdhem ne bythet e saja kur te vinte koha une prap shtyja dhe me shume ne pidhin e saj vrejta se kari im ishte lengezuar shume nga lengjet e saj dhe tashme futej ne pidhin e saj pa problem vjen koha te derdhem edhe une ajo e vren dhe e kap me doren e saj karin tim dhe e ven ne mes dy shalve te saja dhe ferkohet ne karin tim bythet e saja ishin si form zemre mbante karin me dore dhe ana e tjeter e karit ferkohej ne mesin e bytheve te saj dhe une si nje vullkan shperthej mbi bythet e saja pas pak ngritemi ne kemb dhe me thot ne vesh faleminderit ylli im dua te kem cdo nate keshtu une i them po nese mbesim gjalle me thot te lutem mos fol asgje per kete vishemi shpejt qe te dy pasi qe kishim qendruar 3 ore aty ne dhome ishte ora 4 mengjes une insistoj te dal jasht ajo me thot prit se do te vi ndoshta dikush dhe do te na gjej vjen mami im dhe na thote ejani se nuk ka gje rrezik dolem qe te dy edhe mami im ajo kapi mamin tim  per dore dhe ikin per  ne bodrum ktheu koken mbrapa albana ime dhe ma ben me koke qe te shkoj edhe une shkova edhe une pas tyre qendroj 1 muaj ne shtepin tone albana per shume kohe e qiva dhe me nuk mendoja per UCK-n mendoja vetem pidhin e albanes dhe te gjeja vend per ta qi sepse ishte kohe lufte dhe keshtu pas nje muaji albana iku me familjen e saj per ne shqiperi u merzita shume kur iku ajo i lutesha babait te saj qe te rrinte por ai nuk deshironte me qe te rrinte vetem me ethe dhe vendosi qe te dal ne shqiperi pas dy javesh edhe ne ikem per ne shqiperi mendoja qe ta gjeja ne shqiperi sepse xhaxhai me tha per familjen e saj qe eshte ne durres pasi qe edhe ne ishim vendosur ne durres por nuk e gjeta ne durres ajo kishte ikur ne elbasan une nuk guxoja te lija mamin dhe babin vetem e mbas luftes u takuam prape ne kosove dhe prap nje kohe te gjate e qija ajo me tregoj se donte qe babai i saj ta fejonte me nje djale ne perendim dhe ajo u fejua dhe pas fejeses jam takuar shume here me te me thot ai nuk eshte akund si ti dhe nuk do te ket mashkull askund per mua ashtu sic je ti ajo iku ne perendim une ne kosove kam kontakte me te ende dhe mendoj qe prap ta qi albanen time

Ky eshte nje tregim i imi i vertete shpresoj te ju ket pelqyer sa do pak me rrespekt ToNi 


Sexi Zgjat Jeten, Jetoje jeten me sex

Offline

 

22.03.2011 03:28:25

AdBot
Advertisements

#2 08.06.2011 12:10:50

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Lufta

Lum aLBana :D :P

Offline

 

#3 09.06.2011 11:34:10

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Lufta

ahahah akullore tishim kan edhe un e ti bashk ne luft ahahhaha

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting