FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.05.2011 11:25:11

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010

Pse gënjejmë...

Te dashur miq,
Kam pase kontakt me nje femer ketu te forumit. Nuk do ta bej me emer se cila eshte (nese eshte femer apo jo sjam i sigurt ishalla eshte).
Kjo femra ishte shume e nxehte ne bisedat qe benim me msn. Bile, bile me dergoi edhe ca foto te vetat lakuriq. E une sikur se besoja qe eshte e vertete....nejse.\
Ajo donte te qihej mire me nje kar te madh e te forte, edhe une ja postova ca foto te cilat nuk ishin te miat por i mora ne internet (sikurse edhe ajo qe mi postoi fotot e veta...ma merr mendja). Pastaj me brente ndergjegjja qe e genjeva edhe pas ca ditesh kur po beheshim gati te takoheshim ia thashe te verteten qe une sisha ai ne foto por nese do te takohemi mund te takoheshim edhe ja postova nje foto tjeter qe prap sishte e imja. Perpos kesaj fotos ia dergova edhe foton e karit tim(kjo ishte foto origjinale e karit tim).
Mirepo kari im ishte shume me i madh se kari i atij tipit ne fotot e para.
Edhe kjo u frigua sigurisht nag kari i madh edhe nuk mu lajmerua me.
Tani pse genjejne gocat qe duan kar te madh nese kan frike nga kari i madh...
Per gocat tjera qe se kan frike karin e madh ja po ua jap foton e shihni se qfare kari te madh kam. Keshtu qe nese doni sex te paharruar me kar te madh edhe qe bon pune lajmerohuni ne PV ose ma jepni msn edhe ju kontaktoj pa marre parasysh sa vjet i kini ose ku ndodheni.....:P

20.05.2011 11:25:11

AdBot
Advertisements

#2 24.05.2011 10:27:21

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011

Re: Pse gënjejmë...

UB 40 kjo genjeshtra e jote paska kaluar tej mase kufinjet,  me duket nje gje absurde kur ke interes te njoftohesh me dike pse te i vesh foto fake.   ti 2-3-4 apo 5 here paska dergu foto fake ka mendu ndoshta ajo qe je plak moreee LOL:D:D

fuck off shpresoj qe te i lexon ai tipi fjalet tua lol ja paske ve ne koke mire . :lol::lol:

#3 25.05.2011 23:52:08

UB40
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2010

chilli,
nuk eshte se une skisha interes te takohesha me te dmth. me ate femren. Por sec kisha 1 parandjenje qe fototo sishin te sajat, dhe me duket qe kisha te drejte.
Sepse po te ishin te sajat ajo nuk do te hezitonte te takoheshim, Leqe kur i pa fotot e mia me tha qe asaj me shume i pelqeja une se sa ai tipi ne ato fotot FAKE.
Sa per moshen qe e permende UB40 nuk do te thote qe une i kam 40 vjet une jam shume me i ri se 40 vjet. Nicku im ka te beje me UB40-the musician bend.
Chilli edhe 1 gje, nuk kam genjyer. Ne kete forum ka edhe njerez qe jane te sinqerte e une jam njeri prej atyre.

Pastaj ajo nuk doli as edhe nje here ne msn live edhe pse une isha i gatshem te shihnim 1ri tjetrin ne msn.

E keshtu pra na ishte pune ti po deshe ta vertetosh kete gje ateher urdhero e dil ne msn. e flasim bashke.

Sa per fuck off-in edhe atij ia kam sqaruar kete punen e ketij pidhit qe donte kar por qe pastaj e kishte frike karin e madh.

E ti nese do kar te madh let me know babe... :cool:

#4 27.05.2011 19:06:33

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009

o daku, tashti ja qive nonen muhabetit...kari jot me i madh se kari qe gjete ne internet....pse me ca paske gjet ne internet ti bibilush e???hahaha...se kuptoj pse tpaska ngel fiksim kjo zysha, vari trapin mer plak, iku ajo, femra ka plot, sic ka edhe meshkuj plot... move on my friend, se ske hum asigjo, femrat vin ktu me tall pidhin sic vime ne me tall karin...

Adverts

Board footer