FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 02.08.2011 00:15:31

pornostar_sw
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2010
Posts: 40

Kur keni pas seks për herë të parë dhe të fundit?

un pram qiva valla ni pidh te prishtines dej mengjes u qitum knaq jem

Offline

 

02.08.2011 00:15:31

AdBot
Advertisements

#2 03.08.2011 22:51:29

Toni_Brooklyn
i/e regjistruar
Registered: 05.11.2009
Posts: 153

Re: Kur keni pas seks për herë të parë dhe të fundit?

po ne qe skena pas sex naiher si ti pergjigjemi ksaj??? :D:lol:

Offline

 

#3 08.08.2011 22:55:58

karioshtkanqsiae_femres
i/e regjistruar
From: gjermani
Registered: 08.08.2011
Posts: 9

Re: Kur keni pas seks për herë të parë dhe të fundit?

sex dje kum pas edhe sot mas ores 14 vjen prap pidhi ,gjermankes ja knaqa pidhin e vetit karin ngate zot me qef isha knaq me shqiptare po ktu menen e mdhe sdon kar shqiptri ma mir qihen me turq po edhe kshtu so keq veq kur te thet shqiptarka o zemer um kalle shtima ma fell osht knaqsi qe nuk pershkruhet por perjetohet mhmhmhmhmh

Offline

 

#4 13.09.2011 23:27:42

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Kur keni pas seks për herë të parë dhe të fundit?

sot ne drekeeeeeee :D:D

Offline

 

#5 14.09.2011 11:12:47

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Kur keni pas seks për herë të parë dhe të fundit?

PERSHENDETJE TE GJITHEVE JAM 40 VJEQAR
SEX BEJ QDO NATE ME DESHIREN E GRUAS SIME  NDONJEHERE  NUK JAM DON DHE  NUK BEJ PERNDRYSHE BEJ DY HERE NE NATE  DY HERE NE JAVE KURSE TJERA NETEVE NGA NJEHERE ,PERNDRYSHE MBREME KAM QI DY HERE PREJ ORES 23:00

Offline

 

#6 14.09.2011 11:14:47

Natyra2011
i/e regjistruar
Registered: 14.09.2011
Posts: 20

Re: Kur keni pas seks për herë të parë dhe të fundit?

TONY
JU QE SKENI PAS SEKS ASNJEHERE DOTE BENI DO VIJE KOHA MIREPO TI SI FILLESTAR MERRE SAPUNIN NE DORE DHE HYN NE BANJO SA HERE QE KE NEVOJE SHE FERKOJE  DERI SA TE BESH NJE FEMER,TUNG

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting