FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 21.08.2011 11:23:37

Qefliu
Guest

Pershendetje

Nqs ka ndonje femer qe ka deshire te takoje dhe te qihet ose te flasim per sex ne tel apo msn me kamer moshe e madhe apo e vogel pak rendesi ka dhe bukuria nuk ka rendesi fare fare eshte e lutur te me kontaktoje : Cel 00355696258606 ... 0696258606 Dhe Ne MSN Oklendi@alblove.com

 

21.08.2011 11:23:37

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting