FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.09.2011 10:08:20

astriti123456
i/e regjistruar
Registered: 04.09.2011
Posts: 10

shoqja

nje dite shkova te nena qe jeton vetem ne fshat. Diten e dyte pashe nje pidh qe e kishte shtepine afer asaj te nenes. Vendosa ta qija dhe do ta beja duke iu afruar ngadale. fillova te miqesohesha me te dhe shkoja shpesh te shtepia e saj. Fillova ti thoja muhabete me seksin dhe ajo i pelqente. Nje dite ndeza televizorin te shtepia e saj dhe e cova te x1 ne kohen qe ajo ishte jasht. Ajo u fut brenda dhe un i mbylla deren, fillova ta zhvesh ngadale. I hoqa gjoksmbajtesen e tejdukshne dhe tangat e kuqe. fillova ti ferkoj karin ne byth derisa ia futa brenda. Me pas i lepiva gjoksin dhe i futa karin ne pidh. AJo kishte shum qejf dhe bertiste filloi te ma mbaje ne goje dhe pas disa minutash i derdha spermen ne goje. Ajo e piu dhe tha se ishte shum e mir. ne vazhdojme te bejme sex sa here qe un shkoj te nena dhe gjithmone ajo gjen nga nje vend dhe pozicion te ri. Mesova se ajo ishte qire edhe nga shum kara te tjere dhe un e doja vetem per ta qire.

Offline

 

04.09.2011 10:08:20

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting