FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 15.12.2007 03:59:27

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Seks online shqiptar

CKA MENDONI PER SEXIN ONLINE?

KENI BE NDONJEHERE SEX NEPERMJET INTERNETIT?

Offline

 

15.12.2007 03:59:27

AdBot
Advertisements

#2 15.12.2007 04:40:39

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Seks online shqiptar

po une kam ber permes internetit dhe permes telefonit

Offline

 

#3 25.12.2007 01:12:04

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Seks online shqiptar

lezet eshte seksi kur behet ne kushte anonime dhe njerez anonim.

Offline

 

#4 25.12.2007 06:30:24

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Seks online shqiptar

Nita_GV wrote:

lezet eshte seksi kur behet ne kushte anonime dhe njerez anonim.

lezetin ja din vetem kush e ka provuar .kenaqesi e vertet

Offline

 

#5 20.01.2008 03:05:45

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Seks online shqiptar

Kam bere dhe eshte knaqesi me pelqen ta bej prap ajo vajze qe eshte interesuar  mund te me shkruaj  nje mesazh privat besoj se nuk do te zhgenjehet :)

Offline

 

#6 15.04.2009 22:46:23

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Seks online shqiptar

se kam provu nej her

Offline

 

#7 22.04.2009 02:49:57

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: Seks online shqiptar

po e kam pravu shpesh her , krejt ndryshe nga ajo qe vertet ndodh kur ja ndjen mrendin e pidhit  uf !

Offline

 

#8 24.04.2009 22:18:29

Akrepi
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2009
Posts: 8

Re: Seks online shqiptar

tme kish ardh rasti e kisha provu

Offline

 

#9 13.05.2009 14:09:12

vip_pr
Guest

Re: Seks online shqiptar

Valla deri sa kam Live pe haroj qat Sex ose ose deri sa del far seni qe munet bile buzt mi qit te knena :D

 

#10 28.05.2009 13:43:01

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Seks online shqiptar

DERI SA ISHA NE LIDHJE ME BURIN TIM JETONIM LARG NJERI TJETRIT,NE DY QYTETE TE NDRYSHME.NE SHIFESHIM CDO JAV DHE KISHIM SEX,POR NA KA NDODHUR NDONJEHER QE NE TEL OSE NE MSN TE MBAROJM.

Offline

 

#11 28.05.2009 19:49:15

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: Seks online shqiptar

per bes sedi se kurr skm be sex online kush ka mundesi tma qoje add ta provoj si osht edhe une i gjori

Offline

 

#12 03.06.2009 14:48:54

djali i detit
Guest

Re: Seks online shqiptar

aka njeriaty

 

#13 04.06.2009 19:09:20

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: Seks online shqiptar

ifff po lezet osht per bes

Offline

 

#14 05.06.2009 20:22:45

ikallt.nsperm.femre
Guest

Re: Seks online shqiptar

normal online super kush seka provu mos te vonohet

 

#15 11.06.2009 14:41:15

Luga
Guest

Re: Seks online shqiptar

Jo kurr

 

#16 12.06.2009 16:55:20

Qeliku
Guest

Re: Seks online shqiptar

po bile shume here

 

#17 12.06.2009 16:55:58

Qeliku
Guest

Re: Seks online shqiptar

po po fort bile

 

#18 15.06.2009 00:40:15

adonis_tkall
i/e regjistruar
Registered: 15.06.2009
Posts: 4

Re: Seks online shqiptar

op de sa her te me jepet rasti nuk do ta shoja pa e provu edhe nje her se jami ber` qull oniline te dy hahahaha ma qejf nuk ka kur ti e mban P. ne dor e partnerja e mban ne dor V. e e ledhaton e ti e kall me P. osa lezettttttt

Offline

 

#19 17.06.2009 22:40:46

fatja
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 6

Re: Seks online shqiptar

tung sexy_tina ju prshendes gjithve

Offline

 

#20 19.06.2009 17:21:27

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: Seks online shqiptar

valla sedi hala  smukadhen rasti me provu

Offline

 

#21 19.06.2009 17:26:48

fatja
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 6

Re: Seks online shqiptar

tung nita_gv si po ja kalon

Offline

 

#22 19.06.2009 17:27:23

toni__ch
i/e regjistruar
Registered: 28.05.2009
Posts: 13

Re: Seks online shqiptar

mir flm nit

Offline

 

#23 19.06.2009 17:28:48

fatja
i/e regjistruar
Registered: 17.06.2009
Posts: 6

Re: Seks online shqiptar

tung FATALJA si po kalon moj loqki a mundesh msn ne privat nese ka mundsi ok ju dua gjithve me rrespekt nga fatja qao bye bye

Offline

 

#24 20.06.2009 08:50:44

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: Seks online shqiptar

valla bre forumista,boll bre me fjal,te dalim e te bisedojm se bashku ne nje vend,keto jane fjal te kote,veq e than trupin,por duhet me kane se bashku e me bisedua e mu knaq....nese deshironi!!!

Offline

 

#25 20.06.2009 08:50:57

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: Seks online shqiptar

valla bre forumista,boll bre me fjal,te dalim e te bisedojm se bashku ne nje vend,keto jane fjal te kote,veq e than trupin,por duhet me kane se bashku e me bisedua e mu knaq....nese deshironi!!!

Offline

 

#26 21.06.2009 23:35:52

Meti-T-X
i/e regjistruar
Registered: 21.06.2009
Posts: 10

Re: Seks online shqiptar

vala bre mei_m_gj mir e ki kejt qeto femna qe po thojn qe seksi permes netit te knaq rrena jan sikur live tue  ndjeh qysh te knaq ste kanq as vet tue  kqyr veq e tu e shti gishtin po leni kto pallavra...

Offline

 

#27 21.06.2009 23:37:03

Meti-T-X
i/e regjistruar
Registered: 21.06.2009
Posts: 10

Re: Seks online shqiptar

Qka mendoni cili seks o ma i mir aj qe tregohet apo ajq e nuk tregohet?

Offline

 

#28 23.06.2009 13:28:26

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: Seks online shqiptar

jeni tu fol si me kane ne moshen adolishente...jo qyshtu qihet ,jo qeshtu te kisha ba...fjal te kota ,por duhet qdo fjale me ja ba vendin e me te besua qfare femne apo qfar mashkulli je per sex ne nje vend te caktuar,atehere nuk ka fjal por vepra ...mendoni edhe nje here,si te takohemi oooo forumista me fjal i qi tane boten po a mundem? per fjal si qihet e si bahen pozicionet per sex muj me shkrua me dite te tana...por me bo sex me nje femer me mjafton vetem nje puthje e zjarrt dhe fillon loja...a eshte qashtu Meti-T-X?

Offline

 

#29 27.06.2009 14:42:05

istogali
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 3

Re: Seks online shqiptar

shum e zgjut more tina ti kshtu ne jet te perdishme mos me ta mush menen qe je perfekt .......

Offline

 

#30 06.08.2009 15:14:36

MiStEr X
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 11

Re: Seks online shqiptar

e vetmja gje qe akoma nuk e kam provuar do te shikoj ndoshta e aplikoj meqe thoni eshte mire


MiStEr X Per probleme tuaja 24ore non stop Misteri-x@hotmail.co.uk

Offline

 

#31 07.08.2009 01:20:40

MiStEr X
i/e regjistruar
Registered: 06.08.2009
Posts: 11

Re: Seks online shqiptar

Sexy_TINA wrote:

CKA MENDONI PER SEXIN ONLINE?

KENI BE NDONJEHERE SEX NEPERMJET INTERNETIT?

JU TINA N E KENI PROVUAR SE KENI  HAPUR TEMEN EDHE NUK KENI DHENE VERSJONIN TUAJ NESE E KENI APLIKUAR NA TREGONI PAK PER EPSHINE ATIJE MOMENTI NE SEJ JO MUND TA PROVOSH SE EDHE UN AKOMA NUK E KAM PROVUAR


MiStEr X Per probleme tuaja 24ore non stop Misteri-x@hotmail.co.uk

Offline

 

#32 20.08.2009 07:16:20

telis
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2009
Posts: 41

Re: Seks online shqiptar

sexi tina po eshte shum bukur te besh sex online, po kam shum deshir te bej me ty tina
sex online

Offline

 

#33 20.08.2009 08:59:10

Eros
i/e regjistruar
Registered: 19.08.2009
Posts: 8

Re: Seks online shqiptar

Po kam be dhe ate me disa femra qe ne biseden e pas me jan duk shum femra stabile mir po me koh ja kam arrit me ju ne mbrendin e tyre dhe d.m.th ka be qka mu ka qu karri mu..

Offline

 

#34 30.08.2009 10:43:02

SexVsLove
i/e regjistruar
Registered: 29.08.2009
Posts: 22

Re: Seks online shqiptar

Semundje eshte seksi online vetem ata qe nuk guxojn te bejn seks bojn seks online byee

Offline

 

#35 07.09.2009 06:31:32

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Seks online shqiptar

mori tine me ty kisha ba sex qysh te duash , por ma mire ishkan live

Offline

 

#36 11.09.2009 11:27:09

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Seks online shqiptar

ende nuk kam bere por kisha dashur ta provoj me ju pidha qe jeni ne kete forum , cila te doj le te tregon une jame gati dhe e provoj

Offline

 

#37 11.09.2009 11:28:46

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Seks online shqiptar

tina me ty e kisha provu disa here nese ti je e gatshme , po te pres ne sex online ,te puthe dhe te pres ne sex..................:P

Offline

 

#38 13.09.2009 08:05:16

blendi
i/e regjistruar
Registered: 23.07.2009
Posts: 11

Re: Seks online shqiptar

po more mu kan si ti une ja lipij valla hiq snij bile

Offline

 

#39 13.09.2009 12:00:44

dona_z_eshkanja
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 18

Re: Seks online shqiptar

po me pelqen shum dhe e bej shum shpesh

Offline

 

#40 13.09.2009 12:15:40

totti
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 9

Re: Seks online shqiptar

dona aki qef me marr ngoj:P

Offline

 

#41 22.09.2009 10:52:39

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: Seks online shqiptar

oj sex tina kisha pas shume deshir me provu me ty kete sex permes netit , lajmerohu se jame gati per sex me ty  , ndaq ne net. e ndaq live qysh ti te duash ...........

Offline

 

#42 22.09.2009 12:23:04

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Seks online shqiptar

po kum bo po edh eme ty kisha dasht me bo se shum keksi je
ahahahahahha

Offline

 

#43 02.10.2009 09:48:27

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Seks online shqiptar

:)

Last edited by Jackal (27.09.2010 11:27:55)

Offline

 

#44 11.10.2009 20:18:40

hidraulik
i/e regjistruar
Registered: 11.10.2009
Posts: 41

Re: Seks online shqiptar

Edit the post and submit changes

Last edited by hidraulik (15.10.2009 22:49:24)

Offline

 

#45 03.11.2009 08:38:14

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: Seks online shqiptar

Po lezet osht a :)

Offline

 

#46 03.11.2009 16:52:01

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: Seks online shqiptar

loressa wrote:

Po lezet osht a :)

....

Last edited by Jackal (27.09.2010 11:28:14)

Offline

 

#47 01.12.2009 14:17:04

besnik
ketu jam ne qdo koh per juuuu
From: mitrovica
Registered: 07.09.2009
Posts: 39
Website

Re: Seks online shqiptar

lezet eshte seksi kur behet ne kushte anonime dhe njerez anonim.


-----------------------------------------------------------------------------:lol:

Last edited by besnik (04.11.2010 01:28:01)

Offline

 

#48 05.04.2011 12:38:46

Tonny
i/e regjistruar
Registered: 05.04.2011
Posts: 61

Re: Seks online shqiptar

e kam provu por nuk eshte lezet sikur me qi LIVE

Offline

 

#49 27.04.2011 23:56:52

PIMP
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2011
Posts: 3

Re: Seks online shqiptar

kush o per online sex te lajm...

Offline

 

#50 02.05.2011 06:33:10

ChiLi_GiRl
i/e regjistruar
Registered: 06.04.2011
Posts: 26

Re: Seks online shqiptar

smund te besh nje krahasim mes sexit online ne net me ate live kur ke partnerin pran ndjen frymen aromen dhe ledhatimin e duarve te tij mbi trupin tend dhe ndjenjat kur fut k...  kjo ska pershkrim apo gje te perbashket me sex qe ben ne tel apo mes kamerave online.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting