FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 02.05.2011 10:47:59

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Seks online shqiptar

chil_girl ashtu esht valla seksi ne tel apo ne net nuk i thuhet seks si mos ta besh ne shtrat.

Offline

 

02.05.2011 10:47:59

AdBot
Advertisements

#52 22.05.2011 21:54:06

samii
Guest

Re: Seks online shqiptar

dona_z_eshkanja wrote:

po me pelqen shum dhe e bej shum shpesh

oj  dona me ti  ferkun un kshtu  ma mir te kishte ardh a po

 

#53 12.06.2011 14:09:28

zeshkani-fr
Guest

Re: Seks online shqiptar

po  por  jo  me shqiptare   po me  nje gjermank   po kisha dasht naj  webside ku  ka shqiptare   nese dini naj web side

 

#54 22.06.2011 05:22:10

MilotG
Guest

Re: Seks online shqiptar

Nita do e provoje me mua. ?

 

#55 03.07.2011 17:53:08

Pejan1
Guest

Re: Seks online shqiptar

telefonsex eshte the best :cool:

 

#56 07.08.2011 15:56:41

benz
Guest

Re: Seks online shqiptar

dona_z_eshkanja wrote:

po me pelqen shum dhe e bej shum shpesh

po eja te bejm at her pra

 

#57 31.08.2011 00:16:01

rijad
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2011
Posts: 17

Re: Seks online shqiptar

Sexy_TINA wrote:

CKA MENDONI PER SEXIN ONLINE?

KENI BE NDONJEHERE SEX NEPERMJET INTERNETIT?

veq pranoje addd se bon edhe sexi on

Offline

 

#58 31.08.2011 11:42:51

endriisufi
i/e regjistruar
Registered: 26.08.2011
Posts: 3

Re: Seks online shqiptar

e kam ber disa her gjeja me e bukur esht kur behet edhe me kamer knaqesh vertet por vajzat kan fillu me pass frik se ka disa pedera qe i filmojn e i nxjerrin ne youtube

Offline

 

#59 06.12.2011 21:38:53

PopCore
i/e regjistruar
Registered: 28.11.2011
Posts: 8

Re: Seks online shqiptar

deshir per ta provuar :P

Offline

 

#60 20.02.2012 13:17:13

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Seks online shqiptar

I keq...

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting