FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.12.2007 01:56:06

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Nje pyetje?

A lepini pidhin e partneres suaj qe e keni ne krevat kur coni dashuri apo vetem karrin ja futni? A e dini se nese nje femer e lepijne ne pidh ajo kallet me shume se kur ja fut karrin.

Pres kometntet tuaj

me respekt nita

Offline

 

24.12.2007 01:56:06

AdBot
Advertisements

#2 24.12.2007 02:38:37

jonila-nga-tirana
i/e regjistruar
From: Bologna-ITALY
Registered: 24.12.2007
Posts: 16
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

jo
jo
jo
jo

a ka ndonje mashkull shqiptar qe lepine?

jo
jo
jo
jo

Offline

 

#3 24.12.2007 04:57:41

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po natyrisht qe ka djem qe e lpin pidhin une personalisht nuk me duket seksi seks nese nuk e lpij pidhin jashtzakonisht me pelqen pozita69

Offline

 

#4 24.12.2007 15:24:25

cassanova
i/e regjistruar
Registered: 24.12.2007
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

oj nita per te lepije nese ki deshire kontaktojme e vertetohu edhe vet se si i lepihet pidhi femres  pershendetje nga Diessel_01

Offline

 

#5 26.12.2007 20:56:31

albi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po ka qe e bajn at pun

 

#6 28.12.2007 13:47:16

ardijani
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2007
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po more qysh jo une pa ja lpi mire pidhin nuk u mdoket interesaant mja fut karin nihere ja lpi pidhin mire deri sa ta qes ne adrrat e dashurise e pastaj ja nisi muhabetit

Offline

 

#7 29.12.2007 01:03:06

TheGame
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2007
Posts: 27

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une para se me ja fut karin ja lepij pidhin shum kam qef

Offline

 

#8 05.01.2008 10:14:26

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Më pëlqen dhe kam qef por duhet edhe partnerja të shpreh pak interesim për m\'ia lëpi. :)

Offline

 

#9 05.01.2008 11:27:11

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Varet prej partneres ose me mire te themi prej pastertise se trupit te saj ka raste kur as kari ste qohet ndersa sa i perket te dashures sime me te cilen kam sex edhe ldhje ndjenjash perveq sexit sigurisht qe ia lepij

Offline

 

#10 06.01.2008 12:28:33

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Do te shtoja ne kete teme se te lepishe organin gjenital te parteners tende nuk do te thote se ke bere "Cmenduri" ose dicka te tille.
Nese ajo eshte goca qe une do te kaloje jeten time dhe nese ajo eshte ajo vajze qe e dua me te vertete nuk do te me bente pershtypje qe te kryeja dhe lepirje ne organin e saje gjenital.
Ky eshte mendimi im ju mund te keni dhe mendime te tjera qe jane te bazuare ne baz asaj cka thoni :)

Offline

 

#11 06.01.2008 20:32:36

pfannoli
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 16

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

nese eshte pidh i paster e lepijme nese jo fuck of

Offline

 

#12 20.01.2008 01:15:35

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Une po per vete e bej me kenaqesi pse jo eshte  knaqesi qe perjeton femra nuk duhet qe vec ne te knaqemi duhet cdo deshire ti plotesosh asaj femra qe e ke ne shtrat ca kerkon ajo duhet te besh nese do ta kesh prap se edhe kafsha i hip kafshes por nuk ben me shume se ate gje pra per ta knaqur nje femer duhet ta fusesh gjuhen brenda pidhit qe ajo te kallet fare dha ta dini se ajo femer do ju bej shume falenderime per ate qe keni bere sepse i keni dhuru nje knaqesi shume te mire! shnet

Offline

 

#13 29.01.2008 10:52:27

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Unë kurr nuk ja rrasi karin femres pa e lëpi mirë në pidh , por jo vetëm në pidh po krejt trupin ja lëpij a pidhin ma së shumti deri sa të bërtet rrasma se u kalla , amo edhe ajo mua ma lëpin karin dhe trupin.

Offline

 

#14 29.01.2008 18:50:39

karmadhi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

m'varet a ka qef femra se ka femra qe nuk t lojn, e shumica kane qef veq edhe duhet me dite me lepi jo veq me i hi guhe si budalle pa u mundu me dite cka po i pelqen asaj.

 

#15 29.01.2008 18:50:50

karmadhi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

m'varet a ka qef femra se ka femra qe nuk t lojn, e shumica kane qef veq edhe duhet me dite me lepi jo veq me i hi guhe si budalle pa u mundu me dite cka po i pelqen asaj.

 

#16 15.02.2008 22:09:25

adonis
i/e regjistruar
Registered: 15.02.2008
Posts: 3

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

pidhin ja lepin

Offline

 

#17 15.02.2008 22:10:36

adonis
i/e regjistruar
Registered: 15.02.2008
Posts: 3

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

pidhin

Offline

 

#18 18.02.2008 01:43:35

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

PO EDHE JO
ME SHUME PO SE SA JO

Offline

 

#19 18.02.2008 22:55:21

berat
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2008
Posts: 7

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

esht shum normal.!po mvaret edhe kujt po ja lipin.!nese esht pyetja per Sexy_TINA-SWEDEN un jam ai qe ja pi langun e pidhit a jo tja lipi.!!!!!!!!!!po TINA TINA...............................UN JAM AI...

Offline

 

#20 18.02.2008 22:55:42

berat
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2008
Posts: 7

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

esht shum normal.!po mvaret edhe kujt po ja lipin.!nese esht pyetja per Sexy_TINA-SWEDEN un jam ai qe ja pi langun e pidhit a jo tja lipi.!!!!!!!!!!po TINA TINA...............................UN JAM AI...

Offline

 

#21 19.02.2008 21:43:43

sykaltroshi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

patjeter se duhet me e lipi pidhin se me kte e kënaq partneren dhe veten ashtu un mendoj e ju ....

 

#22 19.02.2008 22:15:11

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

pse jo moj qefi eshte te ndodhin te dyja lepirjet dhe nga mashkulli dhe femra apo jo???:D

Offline

 

#23 19.02.2008 22:16:50

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Sexy_TINA wrote:

PO EDHE JO
ME SHUME PO SE SA JO

e paske qejf eeeee e he he... hallall

Offline

 

#24 19.02.2008 22:32:12

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une POOOOOO :p veq varet kujna jo atyne qe ju kan hi ka 1310301031031 kara

Offline

 

#25 20.02.2008 02:41:34

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

ne qofte se eshte i piset lepije  e kur te pastrosh mire ate here leshoje karin me kullotë

Offline

 

#26 21.02.2008 00:09:23

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

dhamrak wrote:

ne qofte se eshte i piset lepije  e kur te pastrosh mire ate here leshoje karin me kullotë

HAHAHAHAHAHAHAHA

Offline

 

#27 29.02.2008 16:39:23

CAVAS
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

PO ENDRRA IME ESHTE VETEM TA LEPIJ PIDHIN EDHE NESE NUK BEJ SEX VETM E KISHA LPIJ ME OR KA NDODH QE E KAP LPIJ DY OR PA NAL NUK KA MA MIR SE TJA NDEGJOJSH ZERIN PARTNERES TUAJ DUKE BERTIT DHE DUKE PERFUNDU NE GOJ TIMEN.BILE EDHE GJAT SEXIT NDALEM PARA SE TE PERFUNDOJ DHE VAZHDOJ TJA LPIJ TE GJITH LENGUN QE I RRJEDH GJITHASHTU EDHE BIREN E BYTHES,QE FEMRA EXPLODON KREJT SKA NDODH DERI ME TANI ANJE FEMER TE MOS E ARRIJ ORGAZMEN

Offline

 

#28 07.03.2008 20:41:39

sheki
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 44

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Un vdes per tja lepi pidhin femres para se tja fus karin

Offline

 

#29 09.03.2008 09:16:24

mateo
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

un kam qejf qe te ja fusi karin pidh dhe pastaj tja fyuti goj po te jet vajza vetem 15 vjeqe se e ben nje renkim qe kenaq shpirtin

 

#30 09.03.2008 09:17:39

mateo
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

un kam qejf qe te ja fusi karin pidh dhe pastaj tja fyuti goj po te jet vajza vetem 15 vjeqe se e ben nje renkim qe kenaq shpirtin

 

#31 09.03.2008 14:37:12

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

mateo si ste vije turp qe thua 15 vjeqe more i marr ATA QE VETEM MENDOJN ME PAS SEX ME ADOLOZHENT E KAN VENDIN NE BURG

mateo wrote:

un kam qejf qe te ja fusi karin pidh dhe pastaj tja fyuti goj po te jet vajza vetem 15 vjeqe se e ben nje renkim qe kenaq shpirtin

Offline

 

#32 10.03.2008 02:37:31

kari trash
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 11

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

ghithnon e bej bile 69 deshira ime me lepir pidhin hmmmm

Offline

 

#33 10.03.2008 02:37:45

kari trash
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 11

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

ghithnon e bej bile 69 deshira ime me lepir pidhin hmmmm

Offline

 

#34 11.03.2008 22:59:09

burimi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

hje boll mir veq me kon femre e mir  e pasur ne trup ska llidhje kjo pun me mir ehst me knaq

 

#35 14.03.2008 13:08:33

bukuroshi
i/e regjistruar
Registered: 13.03.2008
Posts: 13

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Po more ka edhe asi djem qe ja lipijn pidhin :D

Offline

 

#36 27.03.2008 21:47:41

boni_boy
i/e regjistruar
Registered: 27.03.2008
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

woooooooooo un kam qef shum me lepi pidhin e nites  muj edhe sa ta don qefi me ta lepi pidhin

Offline

 

#37 27.03.2008 21:49:16

boni_boy
i/e regjistruar
Registered: 27.03.2008
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?


woooooooooo un kam qef shum me lepi pidhin e nites  muj edhe sa ta don qefi me ta lepi pidhin

Offline

 

#38 04.04.2008 11:42:53

incognito
i/e regjistruar
Registered: 31.03.2008
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une e lepij ne fakt paraloja ime me e kendshme eshte lepirja e pidhit

Offline

 

#39 05.04.2008 11:43:35

UKA I SHARRIT
s.g reçica tetove
From: MAçEDONIJ
Registered: 07.03.2008
Posts: 36
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

pidhi lipijet veq kur hedon njevaj ejo kur nuk he ke pa aj pidh nuk lepijet fuj

Offline

 

#40 07.04.2008 14:11:06

Astilo
i/e regjistruar
Registered: 07.04.2008
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

jo kurre se njoh, dhe po kurre e njoh vajzen...

Offline

 

#41 07.04.2008 23:14:56

neki
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2008
Posts: 22

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po more ka qe e lepijn pidhin por jo te gjith meshkujt

Offline

 

#42 11.04.2008 23:25:56

Tony-star
i/e regjistruar
Registered: 11.04.2008
Posts: 12

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Valla ka qe lepin aman une hiq nuk mun e lepi pidhin e femra me marr ngoj mknaq...!!!!

Offline

 

#43 12.04.2008 22:05:26

Tony-star
i/e regjistruar
Registered: 11.04.2008
Posts: 12

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po

Offline

 

#44 12.04.2008 22:05:33

Tony-star
i/e regjistruar
Registered: 11.04.2008
Posts: 12

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po

Offline

 

#45 16.04.2008 03:16:04

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

kush i hin breh asaj pune...leje se gerditen gjinja, duhet em ja ru njiher tana me ja lepi se i vjen era prq...

po breh po mir asht me ja lepi ama rral najher se qet shum krahina tana...heheh

Offline

 

#46 16.04.2008 08:32:49

Yleb
i/e regjistruar
Registered: 14.04.2008
Posts: 14

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

mvaret far pidhi ka be :D se tylifar pidhi s lpihet :D amo po po me ma qu karin ja lpi pidhin hahahah

Offline

 

#47 24.04.2008 12:05:49

[```ScArFaCe```]
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2008
Posts: 4
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

A E Lepijn Djemt Shqipetar Pidhin E Femres Pyetje Eshte Kjo Apo Diskutim ;) E Lepijn Sa I Luajn Telat :D Un Per Vete Jam Nje Nga Keta ;)

Offline

 

#48 24.04.2008 12:12:52

[```ScArFaCe```]
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2008
Posts: 4
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

E Lepijn Djemt Shqipetar Pidhin Pyetje Ishte Kjo Apo Diskutim :P E Lepijn Sa I Qin Motren :D Ja Per Shembull Un Jam Njeri Nga Ato Qe E Lepij I Luj Telat Si Boj Naze )

Offline

 

#49 24.04.2008 12:14:12

[```ScArFaCe```]
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2008
Posts: 4
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

E Lepijn Djemt Shqipetar Pidhin Pyetje Ishte Kjo Apo Diskutim :P E Lepijn Sa I Qin Motren :D Ja Per Shembull Un Jam Njeri Nga Ato Qe E Lepij I Luj Telat Si Boj Naze :)

Offline

 

#50 24.04.2008 12:14:45

[```ScArFaCe```]
i/e regjistruar
Registered: 24.04.2008
Posts: 4
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

E Lepijn Djemt Shqipetar Pidhin Pyetje Ishte Kjo Apo Diskutim :P E Lepijn Sa I Qin Motren :D Ja Per Shembull Un Jam Njeri Nga Ato Qe E Lepij I Luj Telat Si Boj Naze :)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting