FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 28.04.2008 17:44:14

boni
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 36

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

paska edhe qoban ktu qe po e lishojn karin kullot pasi po e lepijn pidhin hahaaahha ehh ku jeni shqipe heuu ska me ju krejt cool jeni a veq vazhdoni me lipi pidha se skemi qka me bo valla papunsi e madhe veq ne to me majt ...

Offline

 

28.04.2008 17:44:14

AdBot
Advertisements

#52 28.04.2008 22:37:26

Haraqi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

oh jo me ja lpi po ja shti kryt krejt n P**d :D

 

#53 03.05.2008 22:49:14

buse
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Tung,,un jam i ri ne forum dhe me pelqen qe paska ksi forumi ku munen njerzit me fol lirshum.

Per temen,,,NITA,,,,Unë përvet nuk um doket interesont kurgjo nese nuk ja lpi femnes pidhin, dihet qe femrat kallen kur ja lpin, e sidomos nese me guh ja gjen vendin qe e tranon.

 

#54 08.05.2008 01:15:29

aleks
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

te lepish pidhin , eshte vertet kenaqesi , un , e lepij femrat qe e kan te paster dhe qe din me bo sex, kam qi shume dhe nese femra ime nuk ma lepin karin dhe nuk ma thith spermen un nuk ndiej kenaqesi. me pelqen qe te lepi pidhin dhe vrimen e nje femre qe vertet ia vlen ohhhhhhh  yes

 

#55 08.05.2008 02:08:29

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Ai qe ia din lezetin pidhit, e lepin me pasion kurse katundari veq ja fut kot, edhe nuk ndin kurnji knaqsi

Offline

 

#56 16.05.2008 12:43:05

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Sa here t'me del pidhi para syve , dua t'a peshoj me bllembe te dores, me vershojne jarget , dua ta fus ne goje e t'luj me te si me kane akullore ; T'a shkrije ne goje , t'a shijoj  dhe ndije  aromen e saj ...

Te ngopem me te , te jargitem mbi te , te pshtypj mbi te, ta lepije  ... deri sa ta bej perpeq. :)

Last edited by DallDyshani (16.05.2008 12:48:27)

Offline

 

#57 19.05.2008 13:26:57

Hot-Man
i/e regjistruar
Registered: 19.05.2008
Posts: 10

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Une per vete e lepij, eshte kenaqesi e madhe. E bej me qejf dhe sahere bej seks. Per te gjitha femrat, adresa ime eshte danub_blu@hotmail.com

Offline

 

#58 19.05.2008 13:27:12

Hot-Man
i/e regjistruar
Registered: 19.05.2008
Posts: 10

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Une per vete e lepij, eshte kenaqesi e madhe. E bej me qejf dhe sahere bej seks. Per te gjitha femrat, adresa ime eshte danub_blu@hotmail.com

Offline

 

#59 24.05.2008 13:25:17

mend-024
i/e regjistruar
Registered: 24.05.2008
Posts: 3

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

hehe sa i perket lepirjes si pidhit se paramendoj seksin pa ja fut gjuhen ne pidh femres... e di qe i pelqen femrav e kam vertetu disa her... e pas nje loje te bukur sexuale atehere kari e kryen punen e vet. por shum leht eshte kur e lepin pidhin e e zbut....

Offline

 

#60 26.05.2008 21:20:20

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Nita_GV wrote:

Nje pyetje?

A lepini pidhin e partneres suaj qe e keni ne krevat kur coni dashuri apo vetem karrin ja futni? A e dini se nese nje femer e lepijne ne pidh ajo kallet me shume se kur ja fut karrin.

Pres kometntet tuaj

me respekt nita

nje femre si ty,sigurisht qe do ja lepija pidhin,me nje kusht qe dhe ti te fusje karin ne goje dhe ta thithje gjithe spermen qe do derdhja.


ps.pyetje....pse disa femrave nuk ju pelqen te thithin  sperme.dhe disa te tjerave po.

Offline

 

#61 27.05.2008 08:56:05

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

PO ME LPI PO I DEGJOJ TE GJITH PE LEPIJKA PO A E THITHNI KUSH PIDHIN PEREJ JUSH  SE ME LPI PE LPIJKAN TE GJITH  SE NITES  JA KISHA THITH PIDHIN

Offline

 

#62 27.05.2008 13:29:30

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

haha po more i lepin :D :P

Offline

 

#63 31.05.2008 14:30:43

sinpatizanti-i-sexa
i/e regjistruar
Registered: 09.05.2008
Posts: 14

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po ja lepi pidhin edhe bothen edhe kam shum merak

Offline

 

#64 01.06.2008 18:11:01

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

hihi krejtve jom gramozi jom i ri ket forum amo mendoj qe osht perfket me plot kuptimin e fjales ky forum sidomos femrat i ka shume tqeta edhe perfekte ne fantazin seksuale sa i perket lepirjes une foli veq per veti heheheee normal qe lpij se pa lpi osht si me kqyre televizorin pa dirigjues qaq.

Offline

 

#65 01.06.2008 18:18:03

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

hihi une jom i ri ket forum edhe deshta me thone qe osht forumi ma perfekt qe munesh me gjet edhe vet femnat mrena kti forumi jon pa komplekse shume tqelta reth seksi edhe me ni fantazi per seks shume tnxeht sa i perket lpirjes veq per veti foli ehehehe normal qe lpij se a din qysh osht pa lpi si me kqyre televizorin pa dirigjues qaq.

Offline

 

#66 03.06.2008 00:50:13

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Me pas mujte ka t 'ksiha shku me vete e kisha mbajt ne goje si bombonee :)

Offline

 

#67 04.06.2008 18:49:49

cimi
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po qdo her nje her e lepij pidhin mire pastaj ja rrasi karin deri ne rrenje me se shumeti 69 me pelqen:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

#68 04.06.2008 23:18:40

nesedon
i/e regjistruar
Registered: 04.06.2008
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

si te kish pas deshir ja kisha lepi pidhin   nesedon@live.com

Last edited by nesedon (04.06.2008 23:24:08)

Offline

 

#69 05.06.2008 12:36:36

nesedon
i/e regjistruar
Registered: 04.06.2008
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

posi nuk ja kisha lepi ore deri ta kish lyp me ja fut karin ja kisha lepi

Offline

 

#70 10.06.2008 18:50:07

loli
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2008
Posts: 9

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

gjithmon e ledhatoj me majen e gjuhes dhe ate teri sa ti perset pidh....

Offline

 

#71 11.06.2008 15:45:08

loli
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2008
Posts: 9

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

pa e lipi pidhin nuk baje sexy kur ne jete ajo eshte me e embl se sherbeti nuk ka sexy pa e lipi lidhin shiptareve ................dhe tjera......

Offline

 

#72 27.06.2008 13:36:04

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

o Jonila, po ti me ca je qi der m sot mi lal, a n xhami a n kish ke shku me i gjet meshkujt, ti je dhe prej tirone mi lal, per tironcat thone qe dun vec buk e dahon pidh e baston. Tironcat i her e lepijne e lejn nam fare si me qen tu honger hurma

Offline

 

#73 18.10.2008 11:19:08

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

nesedon wrote:

si te kish pas deshir ja kisha lepi pidhin   nesedon@live.com

NUK LEPIHET PIDHI NE FORUM ORE CUN

Offline

 

#74 25.10.2008 02:33:12

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

gjeth e kam lipi pidhina mo kur nuk i ka ardh era se valla kur i vjen era as ci ja afroj karin se jo guhen

Offline

 

#75 26.10.2008 22:27:20

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

kush  un  paaaaa  24  or  me  me lan me krye  ne  pidh  nuk ngina:D

Offline

 

#76 05.11.2008 22:26:53

ibekim
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 14

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

lepijeni veq jo ne pozen 69 se ju mbet hunda ne bwth

Offline

 

#77 05.11.2008 22:29:38

ibekim
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 14

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Sexy_TINA wrote:

nesedon wrote:

si te kish pas deshir ja kisha lepi pidhin   nesedon@live.com

NUK LEPIHET PIDHI NE FORUM ORE CUN

Offline

 

#78 06.11.2008 10:26:31

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

oj nita po qka po te doken ty djemt shqiptar, egersira a? pse nuk e lepijm qka kemi ne, edhe ne kemi gjuh edhe kogja te gjat bile...
une nuk e di me kend ban seks ti, nese qihesh me noj te huaj mundesh me pyet e nese qihesh me shqiptar ateher e din a e lepijn a jo...
ok, pa te keq qdokund ka perjashtime, nuk do te thot se e lepijn te gjithe por ta dini se ne shqiptaret jemi mbrapa vendeve tjera per nga teknologjia, shkenca e tj, por sa i perket pidhit ne jemi shume ne pozite me te avancuar se sa shuuuuuuuuuum shtete tjera.

Offline

 

#79 08.11.2008 23:36:40

alban shehu
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2008
Posts: 17

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po disa lipijn e disa edhe jo por tash nekoshen e fundit mundem me thene se shumica po lepijn pidhin por vetem nje her para se te lipijet pidhi shkon nje tus e mandej fillon procedura

Offline

 

#80 22.11.2008 03:00:02

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

jo qe e lepijn e por per shpirt e hane ...veq pak edhe femra duhet me dit qysh me ua embelsu

Offline

 

#81 28.11.2008 00:58:49

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

nse   nje  mashkull nuk  din ta  knaq  nje  femer  asj   esht  kot  mashkull  veq  ta futesh  penisin  ne  vagin esht   shum let  por   edhe   fantazija  ka  nje   domethenje  te  veqant  mendoj  un  te  pakten  un per  veten time      nese  nuk e  lepi  femren  ne  te  gjtha  pjeset  endishme  te saj  un nuk dote  nihesha  ikanqur  a  pak  e kam si specialitet  lepirjen e   femres  ne   pjes  vitale   pra   me  gjuh jam  profi 
ket  e them me  bindje te  fort

Offline

 

#82 28.11.2008 17:47:50

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

kur tja shtin femnes guhen pidh ajo kallet , ma shpejt e arrig orgazmen tu ja shti guhen ne pidh se sa tu ja shti karin

Offline

 

#83 02.12.2008 12:41:07

daniel
i/e regjistruar
From: Belgium
Registered: 02.12.2008
Posts: 15

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Eshte nje nga  gjerat qe me pelqen me shume te bej. Mund te rri me ore te tera duke e lepire

Offline

 

#84 08.12.2008 12:05:15

milaimi10
i/e regjistruar
Registered: 07.12.2008
Posts: 10

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une elepi per nat

Offline

 

#85 10.12.2008 22:47:49

blondi_gv
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po ajo esht normal se ja lipi pidhin po mas is ja lipi pidhin pastaj ja ap ngoj

Offline

 

#86 13.12.2008 21:06:34

Artisti
i/e regjistruar
Registered: 13.12.2008
Posts: 16

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po qysh nuk e lepij moreeeeeeeeee   pa ja lepi pidhin ate nuk e konsideroj qe bona dicka  bile  popopoppopopo eheheh tung

Offline

 

#87 15.12.2008 08:04:04

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Nita_GV wrote:

Nje pyetje?

A lepini pidhin e partneres suaj qe e keni ne krevat kur coni dashuri apo vetem karrin ja futni? A e dini se nese nje femer e lepijne ne pidh ajo kallet me shume se kur ja fut karrin.

Pres kometntet tuaj

me respekt nita

mmm kjo pun nvaret sa e njof vajzen se nese esht 1st time mmm ma para qe joo  zemer( veq nese esht really hOOOt ass bitch)

po kam lepir pidhin ;) edhe do ta lpij pidhin ne te ardhmen...

sepse kur e lpin veq e bon femnen mat flakt ja kall qelizat ntrup she just wants the dick after thatedhe if a bitch dosent suck my cock she wont get her pussy licket by m3 ;)


Prishtina/ChicagoO

Offline

 

#88 21.12.2008 19:49:50

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

si mos te ka lesh me maru qerapa e kisha lepi valla  edhe e kisha kall 150 treme min. :P

Offline

 

#89 29.12.2008 20:19:53

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

O LALI ESHT QEJF ME JA  LEPI PIDHIN   ... MUA ME PELQEN

Offline

 

#90 30.12.2008 18:29:00

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po mi goca po ca te lepime pidhi se ... me ja lepi edhe bythen ...hee :rolleyes:

Offline

 

#91 30.12.2008 18:29:28

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po mi goca po ca te lepime pidhi se ... me ja lepi edhe bythen ...hee :rolleyes:

Offline

 

#92 30.12.2008 19:20:44

goding
i/e regjistruar
Registered: 30.12.2008
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

sesy tina te pershendes  , dhe kisha pas deshir te jem me ju ne kontakt dhe te takoj dhe te jemi me njeri tjetrein dhe te vertetosh se si duhet te bejsh sex jo 5 sekonda  qe urrnoni ju femra imaili im goa_68@hotmail.com  shihemi ne msn tung

Offline

 

#93 30.12.2008 19:27:43

goding
i/e regjistruar
Registered: 30.12.2008
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Nita_gv te pershendes  jeni shum eprir ne sex urrnoni imailin tim dhe te bisedojm se si qihet pidhi dhe kari shum kisha pas deshir te takoj dhe te di se sa je e prir ne sex apo vetem keni fjal ju femrat nga kosova se un kam taku shum femra tonat ne kosov ,nuk kan prirje ne sex kan deshir mashkulli te ja ben te gjitha a ju thoni jo valla smui me ta thith karin jo valla qysh keni deshir me jau plotsu mashkulli juve ashtu edhe ju duhet mashkullit . dhe a din qysh jeni ju si te ofrohni afer mashkullit menjehr deshironi me shti karin ne pidh .. urrno imeilin tim goa_68@hotmail.com  qdo femer mundet te komunikojme mua dhe qe don edhe te me takoj tung

Offline

 

#94 30.12.2008 19:32:24

goding
i/e regjistruar
Registered: 30.12.2008
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

oh pa e lpi pidhin e pa e thith karin sex te mir ska vetem duhet me dit me lpi dhe me thith ju lumt o djem se kto femrat tona kujtojn se ne shqiptart zdim me lpi po ne ne kosov skemi pas vend ku mundem me ba sex shlir se femrat kan dal me 100 tut jo pom shef ky jo aj e ska pas rast me ndi gjuhen e mashkullit ne pidh ..

Offline

 

#95 31.12.2008 20:12:10

kokakoll
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 13

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po masa ju po ja lipishi pidhin qafar ere ka pidhi te itht te tharbt apo te amel apo ska hiq sipas juve

Offline

 

#96 02.01.2009 22:07:11

doktorii
i/e regjistruar
Registered: 02.01.2009
Posts: 21

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

cila  prej   juve nit  ose  tina  nuk besoni  qe ja lpij   hadeni provone edhe  kqyrne qysh  o me ta  shti  guhen  deri te  kthiza"{

Offline

 

#97 02.01.2009 22:10:25

doktorii
i/e regjistruar
Registered: 02.01.2009
Posts: 21

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

doktorii wrote:

cila  prej   juve nit  ose  tina  nuk besoni  qe ja lpij   hadeni provone edhe  kqyrne qysh ta shti o   guhen  deri te  kthiza"{

Offline

 

#98 07.01.2009 23:31:17

fresk
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 10

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

auuu kur qijet pidhi mos me lepi esht gjunah jo pidhin por edhe bothen ja lipi nese esht e paster  dhe e du  ja ha krejtttttttttttttttttttttttt :D

Offline

 

#99 20.01.2009 09:20:50

alfaa-
i/e regjistruar
Registered: 18.01.2009
Posts: 18

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po si jo une dua tja lepi pidhin :Sexy_TINA dhe Nita_GV

Offline

 

#100 25.01.2009 15:32:12

toni01
qirs
From: ks
Registered: 25.01.2009
Posts: 5
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po kam deshir ta lepi pidhin deri sa te shoh femer si fluturon nga kervati dhe mu lutet qe tja shti karin ne pidh ather ja shti dhe kur e shti karin ne pidh aj veq vlon nga lepirja tung ju pershendet toni01


tung ju pershendet kari ku jeni pidha pa lag si doni me lag

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting