FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#101 25.01.2009 18:25:49

prrosti
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po normal qe  lipihet idhi o shiptar ma i amel se sherbeti asht pidhi tknaq  zemren pershendetje per te gjith posaqerisht per pidhat. qekjo tina shum pidh i qart ksajna ja kish pi mostracionet jo veq me ja lipi pidhin pershendetjet e mija tina  kiss

Offline

 

25.01.2009 18:25:49

AdBot
Advertisements

#102 26.01.2009 12:19:33

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Pa  tjeter  vetem se normal te jet i paster e :P

Offline

 

#103 26.01.2009 12:20:22

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Pa  tjeter  vetem se normal te jet i paster e :P

Offline

 

#104 26.01.2009 12:43:43

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Po normal se pari lepihet e tani   fillon loja me tutje   edhe eshte me interesant heheh

Offline

 

#105 26.01.2009 15:35:12

RSQuattro
i/e regjistruar
Registered: 24.01.2009
Posts: 14

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Me lipi sa dush!½!!
Shum mirë është me shiku se qysh një vajz tranohet kur tja lipish lulen:P:P

Offline

 

#106 27.01.2009 00:14:25

avniu
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

SIGURISHT QE PO !

Offline

 

#107 27.01.2009 00:14:52

avniu
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

SIGURISHT QE PO !

Offline

 

#108 28.01.2009 13:43:17

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po  normal edhe  ajo  eshte njera nga knaqesit ne sex

Offline

 

#109 02.02.2009 00:31:56

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Qaj qe  thot e kendaqi nje femer aj duhet patjeter me ja lpi edhe un  pidh qe kam qi jau kom ilpi pidhin vetem atyne te zezav jo si thoin e qime asaj nqoft se sja lpini pidhin femres RESPEKT LEPINIA PIDHIN FEMRAF

Offline

 

#110 05.02.2009 13:52:15

Fisnik
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une kame shume qef me ja fot karin ne pidhe e tani me jashti ne goj

 

#111 06.02.2009 14:16:50

lena
Guest

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

:/:/

 

#112 08.02.2009 08:35:20

xhuljo_vl
i/e regjistruar
Registered: 02.12.2008
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

ja lepi derisa te cmendet nga kenaqesia!!! pastaj ia rras karrin!

Offline

 

#113 08.02.2009 08:35:38

xhuljo_vl
i/e regjistruar
Registered: 02.12.2008
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

ja lepi derisa te cmendet nga kenaqesia!!! pastaj ia rras karrin!

Offline

 

#114 09.02.2009 16:08:09

njoni_pr
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2009
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po shum,nese esht i paster ,nese jo ateher nuk ja vlen as me lepi,femra duhet me majt veten

Offline

 

#115 09.02.2009 16:08:23

njoni_pr
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2009
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po shum,nese esht i paster ,nese jo ateher nuk ja vlen as me lepi,femra duhet me majt veten

Offline

 

#116 13.02.2009 20:10:08

Hot_GER_Boy
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 12.02.2009
Posts: 13
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Nita_GV wrote:

Nje pyetje?

A lepini pidhin e partneres suaj qe e keni ne krevat kur coni dashuri apo vetem karrin ja futni? A e dini se nese nje femer e lepijne ne pidh ajo kallet me shume se kur ja fut karrin.

Pres kometntet tuaj

me respekt nita

Ooooooohh e lepi edhe kukuuuuuu me e dit ti Nita_GV se sa dhe si kishe pas qef 10000% edhe ty me ta lipiiiiiiiii

Offline

 

#117 13.02.2009 20:14:00

Hot_GER_Boy
i/e regjistruar
From: Germany
Registered: 12.02.2009
Posts: 13
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Sexy_TINA wrote:

PO EDHE JO
ME SHUME PO SE SA JO

Edhe tyyyyyyyy  ta kisha lipi nese ke PIDH Normal se shum Foto e njofshme me duket kjo e ytja edhe nuk Besoj qe je ti kjo Femer qe e ke vendu Foton ne Profil :D
Shum qarkullon kjo foto e ytja naper websajta te ndrishme,Ku me e dit mendoj qe kejt JU me NIk Femre jeni Mashkulli :D:D:D:D

Offline

 

#118 14.02.2009 14:33:33

Talibanks
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2009
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Hmmm per me ja Ilpi Pidhin Femnes veq me Poziten 69 Bohet Nxet Dhe Bukur  Kshtu qe Normal Po ja Boj Qull amo Duhet me qen Pidhi i Rrum Taz krejt 

Offline

 

#119 03.03.2009 21:25:08

hansi
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2009
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une lalpi shum 0767077492 cila femer kadeshir letum thirr une jalpi shum shera.d@hotmail.de

Offline

 

#120 04.03.2009 11:48:04

Arbnori
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2009
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po kenaqesi me te medha se me lepi pidhe nuk ka oj zemer mjer ai i mjeri qe nuk lepin pidhe.

Offline

 

#121 04.03.2009 11:48:12

Arbnori
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2009
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po kenaqesi me te medha se me lepi pidhe nuk ka oj zemer mjer ai i mjeri qe nuk lepin pidhe.

Offline

 

#122 04.03.2009 11:49:03

Arbnori
i/e regjistruar
Registered: 18.02.2009
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po kenaqesi me te medha se me lepi pidhe nuk ka oj zemer mjer ai i mjeri qe nuk lepin pidhe.

Offline

 

#123 12.03.2009 14:46:33

Explood
i/e regjistruar
Registered: 12.03.2009
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

pidhin ja lepii

Offline

 

#124 23.03.2009 18:51:45

fiffy
i/e regjistruar
Registered: 04.10.2008
Posts: 18

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

e lepijne edhe mire bile si llollipop

Offline

 

#125 09.04.2009 02:25:02

bukuroshi_berlin
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2009
Posts: 10

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

le si ja lepij vaginen(Pidhin) po edhe Afterin(bothen)varr ja bej.hahahah vertet sexi nuk ka kufi dhe nuk ka taboos.kaloni mir dhe knaquni

Offline

 

#126 15.04.2009 22:09:49

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une sja fus karin femres pa ja lpi pidhin
se  vetem atehere ajo eshte gati 100% per qirje te forte

Offline

 

#127 17.05.2009 15:22:06

naimmustafa
i/e regjistruar
Registered: 23.11.2008
Posts: 3

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

eshte lezet me ja lepi pillin,dhe me ja fut gjuhen ne byth,sepse eshte mezja e sexit,nuk eshte kenaqesi vetem me ja rras karin,por me i shiju te gjitha lojrat e dashurise dhe te sexit

Offline

 

#128 25.05.2009 21:49:49

gazist
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2009
Posts: 25

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po edhe me pelqen te bej ket gje.

Offline

 

#129 28.05.2009 13:27:41

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

PO AJO ESHT PJES E SEXIT KESHTU QE UN DHE BURI IM E PREFEROJM STILIN 69,KESHTU QE EDHE E PRAKTIKOJM GATI NE SECILIN SEX.SE NESE NUK LAGET P......... ATEHER NUK HYN K...........

Offline

 

#130 07.06.2009 09:48:19

papq
i/e regjistruar
Registered: 07.06.2009
Posts: 4

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

normal qe po, qysh ka thone njoni "pidhi asht i amel 99 here t'ish kone edhe nje here i amel njerzit e kishin hanger si mollen" prandaj duhet mu lipi pidhi e mu lipi e mu lipi ..... e mu liiiiiippiiiiii

Offline

 

#131 21.07.2009 22:08:36

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

une pa e ja lipi pidhin nuk e qi nita veq edhe ajo duhet me pas pidhin e rrum

Offline

 

#132 22.07.2009 06:35:38

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

PO E LEPIJ ME SE PAKTI 2 HER NE JAVE DHE E KAM PRUAR FEMREN DERI NE 3 HER TE KET ORGAZEM PER NJE DIT KUR JA LEPI MAJEN E PIDHIT MBRENDA 7 MINUTA E ARIN KNAQSIN FEMRA  JU GARANTOJ :D

Offline

 

#133 22.07.2009 06:39:29

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

jonila-nga-tirana wrote:

jo
jo
jo
jo

a ka ndonje mashkull shqiptar qe lepine?

jo
jo
jo
jo

PO KA JAM UNE LEO QE TE  LEPI PIDHIN E TE KNAQI

Offline

 

#134 22.07.2009 15:19:52

Only For Sex
i/e regjistruar
Registered: 17.02.2009
Posts: 5

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Ta lepish vetem eshte shume pak.Une bej me shume se kaq....

Offline

 

#135 24.07.2009 07:13:26

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

po qysh jo :P

Offline

 

#136 28.07.2009 11:29:21

bukuroshja seksi
i/e regjistruar
Registered: 24.07.2009
Posts: 64

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

eksituesi wrote:

kur tja shtin femnes guhen pidh ajo kallet , ma shpejt e arrig orgazmen tu ja shti guhen ne pidh se sa tu ja shti karin

eksituesi e vertet eshte kjo qka ke shkru...te lumt

Offline

 

#137 28.07.2009 12:18:38

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

bukuroshja seksi a ki lexu ne pm a jo se nuk em ki kthy kurgjo lajm

Offline

 

#138 28.07.2009 12:48:55

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

bukuroshja seksi wrote:

eksituesi wrote:

kur tja shtin femnes guhen pidh ajo kallet , ma shpejt e arrig orgazmen tu ja shti guhen ne pidh se sa tu ja shti karin

eksituesi e vertet eshte kjo qka ke shkru...te lumt

Te lumte. femrat hutohen kur mashkulli jua lepijne pidhin.

Offline

 

#139 28.07.2009 18:34:14

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Kaltrina wrote:

bukuroshja seksi wrote:

eksituesi wrote:

kur tja shtin femnes guhen pidh ajo kallet , ma shpejt e arrig orgazmen tu ja shti guhen ne pidh se sa tu ja shti karin

eksituesi e vertet eshte kjo qka ke shkru...te lumt

Te lumte. femrat hutohen kur mashkulli jua lepijne pidhin.

qka ta kisha lpi ty :D

Offline

 

#140 28.07.2009 23:18:09

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

fiffy wrote:

e lepijne edhe mire bile si llollipop

A knaqesh ti FIFY kur ta lepijen pidhin dikush?

Offline

 

#141 29.07.2009 08:47:05

fatmir ymeri
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2009
Posts: 28

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Po ai qe nuk e lepin mesin e botes / Pidhin, se din qka eshte jeta, lumturija, lezeti, embelsira, kenaqesija, gjeneti, gjehnemi, fluturimi, endra e embel, vallezimi deri  ne vdekje, tymi i fundit, lindja e as vdekja !!!!!!

   Andaj TI qe ende se ke lepi - bone o njeri se kot se koti po e ndot ajrin (duke e thith oksigjenin), kot se koti po jeton, pomundohesh te krijosh te mira materiale, dhe nese je i martuar - e mjera gruaja jote dije se ajo ne gjdo mashkull e sheh kandidatin potencijal qe ja lpin, dhe se paku ne mendime nuk mundet me te qen besnike edhe pse ndoshta eshte shum e ndershme - pasiqe ashtu eshte e edukuar - dhe gjat ter kohes e mendon 69-shin), e mjera ajo, e i mjeri ti qe nuk ke ku shkon ne boten e perjetshme, se po hyn ne gjynah deri te veshet e pak ma SHUMEEEEEEE BILLLLLLEEEEEE............
   Tung o Mikrob i pa Ndjenja..................

Offline

 

#142 30.07.2009 07:42:17

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

nita  une  jalepij  pillin  dej  sa  taban  qefin  femra  une  kam  qef  mashum  meja  rras  guhen  ne  pill  se  karin

Offline

 

#143 30.07.2009 07:42:57

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

nita  une  jalepij  pillin  dej  sa  taban  qefin  femra  une  kam  qef  mashum  meja  rras  guhen  ne  pill  se  karin

Offline

 

#144 30.07.2009 14:47:53

Atleti
i/e regjistruar
Registered: 28.07.2009
Posts: 17

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Me shumë kenaqesi. Une e ndjej se nga kjo femra kallet krejt. Shpeshhere e kombinoj gjuhen me gishtat. Deshiroj qe femra te laget krejt, derisa ajo nuk thot thot pe du karin unë vazhdoj me gjuhe duke e rrotulluar ne pozita te ndryshme. "Pe du karin tash..." duhet disa here te ma perserise, sepse me te paren nuk me mushet mendja se e ka pernjemend qe pe do verete krejt. Mendoj se ne kete menyre femra pregatitet me se miri per sex.
Edhe gjate sexit shpesh ndalem e ia fus gjuhen...

Offline

 

#145 31.07.2009 16:10:37

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

jonila-nga-tirana wrote:

jo
jo
jo
jo

a ka ndonje mashkull shqiptar qe lepine?

jo
jo
jo
jo

PO TE LEPIJJJJJJ DHE TA HA KREJTTTTTT QE TE  ME KUJTOJSH GATEEEEEEE

Offline

 

#146 31.07.2009 16:13:06

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Sexy_TINA wrote:

PO EDHE JO
ME SHUME PO SE SA JO

ME TY JO QE KISHA BISEDUAR LIVE PO KISHIMMMMM BE EDHE SEKSSSSSSSSSSS ME
                   TYYYYYYYYYYYYYY LIVEEEEEEEE
                             LEOOO

Offline

 

#147 01.08.2009 19:29:30

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Kaltrina wrote:

bukuroshja seksi wrote:

eksituesi wrote:

kur tja shtin femnes guhen pidh ajo kallet , ma shpejt e arrig orgazmen tu ja shti guhen ne pidh se sa tu ja shti karin

eksituesi e vertet eshte kjo qka ke shkru...te lumt

Te lumte. femrat hutohen kur mashkulli jua lepijne pidhin.

JO GUHEN NE PIDH ,POR NE MAJE TE PIDHIT
KALLET FEMRAAAAAAA SI BARUTTTTT
    JAM ME PERVOJJJJJ

Offline

 

#148 02.08.2009 21:23:44

Seks i gjalle
i/e regjistruar
From: Sexy town
Registered: 02.08.2009
Posts: 14

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

E lepije edhe mire mmmmmmmmmmmmmm te ndezin flake..

Offline

 

#149 05.08.2009 09:56:42

loverboy_21
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2009
Posts: 8

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

femrat qe don me ju lepi pidhi me kall lat lajmrohen te une :lol::lol:

Offline

 

#150 05.08.2009 13:01:25

columbia
i/e regjistruar
Registered: 05.08.2009
Posts: 6

Re: A e lëpijnë djemt shqiptar pidhin e femrës?

Tani.jo se sbejm llap bej llap.por nje vajze qe i behet nuk mund ti besh llap nje prostitute.un ne shumicen e rasteve bej llap.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting