FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 24.12.2007 18:28:13

alban_boston
i/e regjistruar
Registered: 17.05.2007
Posts: 4

Bruna!

Bazuar ne ngjarje te vertete!
Ka qene vere e vitit 2006 kur ishim mbledhur ne nje shtepi vere ne bregun e detit.
Ne ishim 6 cuna dhe 4 vajza qe kishim mbaruar shkollen bashke dhe kishim marre me qira per nje fundjave kete shtepi te madhe mu ne buze te detit.
Per ne cunat ishte jo vetem plazh por edhe futboll, derisa kampionati boteror ishte duke u luajtur ne te njejten kohe.  Nje nga gocat; Viki, kishte marre me vete edhe motren e saj Brunen, 17 vjec dhe megjithese nuk fliste shume e kuptonte se ne te gjithe e shikonim me kureshtje dhe kenaqesi.  I kishte floket te shkurtra, pis te zeza, fytyren e imet shume ta bardhe, e vogel ne trup, por shume e rregullt dhe terheqese.  Kur laheshim ne det, nuk kishe se si te mos i vije re kembet e drejta dhe bythet seksi, qe kur i blidheshin breket nga uji,  mua me leshonte goja leng.
Ne mbremje, te gjithe ishin mbledhur prane televizorit dhe po shikonim ndeshjen qe sa kish filluar.  Dritat ishin fikur dhe une isha ulur ne shesh, se gjithe karriget dhe kolltuket ishin zene.   I kisha vene duart mbi gjunje, dhe po shikoja ndeshjen, kur Bruna ulet para meje, dhe une u shtyta gjer sa kurrizi me preku kolltukun qe ti jepja vend asaj te ulej.  Bruna filloi te shtyhej edhe ajo, pak nga pak, dhe u afrua kaq shume sa une e ndjeva bythen e saj ne mes te gjunjeve.  Shyqyr zotit dritat ishin fikur se karri im filloi te ngihej aq sa nuk fshihej dot me nga pantallonat e mija te shkurtra.  Edhe Bruna e ndjeu qe mu ngrit, por nuk e prishi fare qefin, por mu ngjit me shume.  Ajo kishte veshur nje fustan te leshuar dhe te shkurter vere me lule, qe mua ma ngiti me keq, dhe e kuptova qe nuk mund te duroja dot me.  E preka paska anash gjoksit dhe i thashe "me fal se do cohem pak".  Ajo me lejoi te ngrihesha, dhe une e mbajta frymen ne banje ne nje minute.  I hoqa pantallonat dhe breket dhe fillova ta shkundja karrin fort se nuk po duroja dot me.  Si nuk e kuptojne keto vajzat se cfare eksitimi u shkaktojne meshkujve.  Vetem nje veshtrim dhe e ke mendjen atje,  jo me ti vesh bythet para karrit  qe ta heq trurin e kokes fare.  Duke i rene me dore po i mendoja keto gjera, dhe nuk me mori shume qe te prishesha.  Mu duk se u clirova pak, dhe pas nje minute dola nga banja dhe thashe po marr nje pije te ftohte ne kuzhine.  Ne kuzhine pashe vetem Brunen qe ishte ulur dhe po pinte dicka.  "Hej Bruna" i thashe "nuk po e shef ndeshjen"?
"Jo" tha "nuk me pelqen, po shkoj ne dhomen time te shof dicka tjeter,  do te me besh shoqeri?"  Syte e saj me ishin ngulur, dhe une une po e shihja pa ja hequr syte dhe me shume deshire.  Pohova me koke dhe Bruna nisi te ngjiti shkallet per ne katin e dyte ku ishte dhoma e saj.  E ndoqa i befasuar dhe i kapa doren duke u futur brenda.  Bruna e mylli deren me celes dhe duke u kthyer nga une me peshperiti ne vesh "ti se ke problem ta leme driten fikur apo jo"
"aspak" i thashe, duke i afruar buzet me buzet e saj.  Oh cfare nxehtesie!  Ja ku ishim duke u puthur gjuhe me gjuhe, dhe une ja shtrengova bythet me duar, duke e afruar nga vetja ime.  Karri po me ngrihej me ngadale, dhe e gjithe dhoma vinte ere sex.
Ajo filloi te me hiqte bluzen dhe une ja hoqa fustanin me shpejtesi.  Befas Bruna u ktye me kurriz nga une dhe me foli "me ndihmo ti heq sutjenat"  Ja hoqa me ngadale dhe ja shtrengova gjoksin si ajo u ngjesh pas meje.   Oh sa firm dhe i forte ishe.....tani Bruna duhet me patjeter ta ndjente karrin tim te cuar krejtesisht mbi bythen e vet.  I hoqa pantallonat dhe breket, dhe bruna ma kapi karrin me dore dhe filloi te me terhiqte pjer karri ne krevat.
Ajo u shtri dhe menjehere i hoqi breket e kuqe,  duke me lene me pamjen me mrekulueshme ne bote.   I dole pidhi si pjeshke kur i ngiti kembet lart, duke hequr breket.  Une ju hodha persiper dhe fillova ta puthja ne buze,  dhe karri im ishte direkt mbi picken e Brunes.  Ja hapa buzet e pidhit me gishta........dhe e ndjeva sa e lagur ishte.  Pa humbur kohe koka e karrit u fut te vrima e saj e ngushte dhe e nxehte.  Ja futa pak me thelle dhe ajo leshoi nje "ohhhhh" te lehte.
"Te pelqen ta qish karrin tim" i peshperita?  " Do ta fus me shume " i thashe
Ajo leshoi nje "pooooooo" te lehte dhe te zgjatur, duke u qire me levizjet e mia ritmike.
"hmmm  sa te embel e ke pidhin' i peshperita une i kenaqur  duke qire pidhin e Brunes me kulmin e eksitimit.  Ajo leshonte nje "ohhhhh" here pas here sa here qe karri i futej thelle e me thelle ne vrimen e saj qe tani ishte e lengshme dhe e qishme si kurre ndonjehere.  E ndjeva qe po afroja orgazmen.....dhe e pershpejtova rritmin....befas Bruna leshoi nje "oh  mami"  me ze te forte dhe e kuptova qe kishte arritur orgazmen.  E hoqa karrin nga pidhi i njomur dhe e derdha  ke kerthiza e vogel.........."Me kenaqe Bruna" i thashe duke e puthur"  "edhe une " tha ajo"  Po hajde te shkojme poshte pa na kuptuar te tjeret, dhe takohemi prape ketu ne darke vone"
Shkuam ne guzhine sikur skishte ndodhur gje, dhe nuk e kuptova se pse nuk e cava koken fare per resultatin e ndeshjes.
.............................................................to be continued!:)

Offline

 

24.12.2007 18:28:13

AdBot
Advertisements

#2 14.02.2011 22:07:03

bjondina hot
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2011
Posts: 5

Re: Bruna!

e bukr:D

Offline

 

#3 15.02.2011 21:29:49

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: Bruna!

shum e fort

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting