FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.12.2007 03:53:35

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

KUSH MENDONI SE ESHTE: SYTE, FYTYRA, VETULLA, CICAT, PIDHI, BYTHE, KEMBET???

APO?

Offline

 

30.12.2007 03:53:35

AdBot
Advertisements

#2 30.12.2007 10:05:07

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pjesa me seksi e nje femre eshte pastertia dhe aroma e kendshme ,kur i ka keto nje femer i ka te gjitha ne sex

Offline

 

#3 02.01.2008 02:14:01

Adelina
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2007
Posts: 13

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pidhi eshte padyshim pjesa me sexi e nje femere

Offline

 

#4 03.01.2008 01:40:27

Fehi
Guest

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

:Pjesa me seksi e nje femre se pari eshte bukuria e shtatit dhe shume i perfoluri dihet fletezat e pidhit.

Last edited by Fehi (03.01.2008 01:45:47)

 

#5 03.01.2008 17:10:27

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Te gjitha sebashku jane.. si i thone as njera dore lan tjetren te dyra lajne fytyres keshtu qe dhe femra po mos ti kete te gjitha suhet femer.

Pastertia eshte kryeorja tek nje femer por per mendimin time konstrukti dhe hija femrore do te ishte me eksituesja:)

Offline

 

#6 05.01.2008 09:59:59

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Nuk e di a është fjala për pjesë konkrete apo abstrakte. Femrat po flasin për pjesë konkrete e meshkujt për abstrakte. :D
Unë mendoj se pyetja është për pjesë konkrete dhe se pastërtia merret si diçka që tashmë ekziston.

Last edited by Pompuesi (19.05.2008 01:19:44)

Offline

 

#7 21.10.2008 21:07:03

sy gjelberti
Guest

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pidhi

 

#8 22.10.2008 09:11:48

suela
biseda te lira
From: francce
Registered: 17.10.2008
Posts: 32
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pjsa me seksi  jan gjinjt bythet edhe p.........

Offline

 

#9 22.10.2008 12:47:44

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

ftyra  lidhe  me   citat   nese e she  perpara   qe te  terhjekin  ma  shum  ne s  e e she  nga  mrapa    syt  ti  terjekin  botht  dhe  beli       si  pa s  mej

Offline

 

#10 23.10.2008 18:31:09

Naniiiii
i/e regjistruar
Registered: 22.10.2008
Posts: 16

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Mendimi ime eshte se Cicate jan numer 1 Bythet numer 2 per Pidh skem qkaflasmi egjith forca hargjohete ne te.

Offline

 

#11 23.10.2008 20:54:08

Sy-Blu
i/e regjistruar
Registered: 23.10.2008
Posts: 9

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

paj, nese femnes i vjen era e mire i ka rrobat e pasterta, pastertine e ka ne nivel te duhur, atehere perpos pidhit edhe biren e bythes do ja kisha lepi cdo qast.

Offline

 

#12 25.10.2008 03:53:28

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Sexy_TINA wrote:

PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

KUSH MENDONI SE ESHTE: SYTE, FYTYRA, VETULLA, CICAT, PIDHI, BYTHE, KEMBET???

APO?

sa e mencur qe me je mi goce a? ooo ke bo gabim o dasht me pyt cilat pjes te femra nuk i doni ose nuk jan sexi se perndryshe  ju jeni perfekt nuk ju mungon as ni milimeter jeni soo sexi and friendly

Offline

 

#13 25.10.2008 03:55:29

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

suela wrote:

pjsa me seksi  jan gjinjt bythet edhe p.........

suela a pot vjen marre me ja permen emrin a? ce un tregoj e ka emrin PIDH ose PICK ose DHIP (kullerski)  heheeh a e msove tash

kussssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Offline

 

#14 01.11.2008 20:52:39

Zagot_tenej
Guest

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Oj Tina lajmrohu nese don me dit cka asht me mir per femer ,kam provoj te mjaftueshme  sdo te pendohesh .

 

#15 01.11.2008 22:42:41

Qirsi i pidhit
Guest

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

hmmmmmmmm per mu jon cicat e mdha pidhi i rrum  jo me lesh se nuk e  lpij ma gerrdit  sexin etj etj ka shum sene te femra  po edhe mashkulli ka sene t mira mos harroni qika

 

#16 04.11.2008 12:39:24

malis
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 43

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pjesa ma e mir osht komplet femra po pej trupit prej belit e te posht veni ma i mir per me punu aty

Offline

 

#17 06.11.2008 11:57:18

ibekim
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 14

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

mos idani pjeset etrupit sepse femra komplet eshte epsh

Offline

 

#18 08.11.2008 23:35:22

alban shehu
i/e regjistruar
Registered: 08.11.2008
Posts: 17

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pastertia syte dhe cicat

Offline

 

#19 11.11.2008 14:57:22

the-best
i/e regjistruar
Registered: 10.11.2008
Posts: 10

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

erat wrote:

pjesa me seksi e nje femre eshte pastertia dhe aroma e kendshme ,kur i ka keto nje femer i ka te gjitha ne sex

normal se pastertia

Offline

 

#20 12.11.2008 16:44:53

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

bitha :D

Offline

 

#21 02.12.2008 14:55:28

daniel
i/e regjistruar
From: Belgium
Registered: 02.12.2008
Posts: 15

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Nqs flitet per pamjen mua me terheqin me shume bythet dhe kofshet, po pastaj normale qe pidhi te shijon me shume, po pidhin nuk e shef dot po nuk e pate femren te zhveshur

Offline

 

#22 02.12.2008 21:11:10

xhuljo_vl
i/e regjistruar
Registered: 02.12.2008
Posts: 5

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

[b]pjesa me sexy tek femra eshte trupi(ketu perfshihen gjokset) dhe fytyra kurse nga mbrapa bytha dhe kofshet!!! kiss to all hot girls!!!!!!!!!

Offline

 

#23 05.12.2008 09:13:47

Karrota
i/e regjistruar
Registered: 14.02.2008
Posts: 13

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Kur eshte e bukur femmra nuk ka komplimente gjithqka eshte e bukur te femra nese te don edhe ti e don ate


sa ju dua oj qika

Offline

 

#24 09.12.2008 22:56:31

CILLER_02
i/e regjistruar
Registered: 09.12.2008
Posts: 3

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pershendetje gjithve

Offline

 

#25 09.12.2008 22:59:23

CILLER_02
i/e regjistruar
Registered: 09.12.2008
Posts: 3

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

per mendimin tim trupin taket

Offline

 

#26 10.12.2008 16:32:06

EROSI_1
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 22

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

PER MUA SYT E NJE FEMRE MUND TE JENE SHUME SEXI, MVARET SE SI TE SHIQON

Offline

 

#27 10.12.2008 22:35:38

blondi_gv
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 5

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pjesa sexi e nje femre eshte te jet e bukur dhe trupin ta ket hmmmmmmmmmmmmm

Offline

 

#28 10.12.2008 22:37:54

blondi_gv
i/e regjistruar
Registered: 10.12.2008
Posts: 5

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

per mu bithet e nje dhe cicat e nje femre jan shum sexi hmmmmmmmmm

Offline

 

#29 13.12.2008 21:18:51

Artisti
i/e regjistruar
Registered: 13.12.2008
Posts: 16

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Mendoj  kshtu me radhe : syt , fytyra, trupi  e dua peshen mesatare :P hehe , cicat , bythet  ufa ufaaa kuptohet  , kembet gjithsesi , e kur jan kto te miraa  ateher  edhe pjesa me seksi qe pidhi esht shum i mire kshtu mendoj kaloni mire jeni me te mirett ........

Offline

 

#30 21.12.2008 19:55:22

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Sexy_TINA wrote:

PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

KUSH MENDONI SE ESHTE: SYTE, FYTYRA, VETULLA, CICAT, PIDHI, BYTHE, KEMBET???

APO?

Flokt!!!! kur tja nis prej naltit  tu shku te posh flokt naber gjyks tkall krejt

Offline

 

#31 31.12.2008 02:39:30

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

ohuu te gjitha pjeset jane sensuale sidomos kofshet cicat dhe qafa

Offline

 

#32 09.07.2009 08:55:57

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Sexy_TINA wrote:

PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

KUSH MENDONI SE ESHTE: SYTE, FYTYRA, VETULLA, CICAT, PIDHI, BYTHE, KEMBET???

APO?

qito krejt jon sexy ama me pidh ska :O:P

Offline

 

#33 09.07.2009 10:56:33

qaza
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 6

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pjesa ma sexi te nje femer asht bukurija mosha dhe pastertija

Offline

 

#34 19.07.2009 13:08:11

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

cicat, pidhi, botht, kembet,barku,shpina,

Offline

 

#35 26.08.2009 16:41:14

jakobin-X
i/e regjistruar
Registered: 25.08.2009
Posts: 55

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

te gjitha por ne veçanti fletezat e pidhit dhe bythet i japin lezet

Offline

 

#36 04.09.2009 06:17:49

LEOOO
i/e regjistruar
Registered: 18.07.2009
Posts: 67

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

VETEM BETHET  SEKSI JAN PER MUAAAAAAAA  :D:D:D

Offline

 

#37 07.09.2009 06:25:45

cani
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2009
Posts: 145

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

pidhi yt oj tine

Offline

 

#38 05.10.2009 12:23:06

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

une them cicat

Offline

 

#39 07.10.2009 11:13:59

extrem
i/e regjistruar
Registered: 02.09.2009
Posts: 32

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

botha

Offline

 

#40 10.10.2009 01:04:38

drelanim
i/e regjistruar
From: prishtina
Registered: 10.10.2009
Posts: 17

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

na djemt ja i shiqojm femrat ne gjoksa ja ne byth  po kur e na pelqen naj njo shum ne ftyr qajo na i merr met edhe dashurohmi ne to

Offline

 

#41 22.01.2010 05:22:56

vejseli.s
i/e regjistruar
Registered: 22.01.2010
Posts: 3

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Per Shijen Time Eshte Fytyra , Cicat , Pidhi , The Bythet

Offline

 

#42 22.01.2010 10:48:54

syrik
i/e regjistruar
Registered: 15.01.2010
Posts: 24

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

qa po talleni krejt por femra pa pidh nuk vlen asgje prandaj mos silleni rrotull kot  mos ja futni se tana i ka te mira femra pa nja ma te miren e kqe pa ta tjerat nuk vlejn gje PIDHI O NJERZ PIDHI

Offline

 

#43 22.01.2010 11:10:12

kyyasha
Guest

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

mos u kapni ton per pidhi se nuk ka veq femra pidh por duhet te kihen parasysh te gjitha duke nisur nga pastrtija pastaj   cicat   bothet   e sende tjera qe e bojn ni femner konplet sexy

 

#44 28.02.2010 06:20:14

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

Sexy_TINA wrote:

PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

KUSH MENDONI SE ESHTE: SYTE, FYTYRA, VETULLA, CICAT, PIDHI, BYTHE, KEMBET???

APO?

syt ma qojin karin ma se shumti dhe mendiji se jan ma sei e nji femne , mir ka shum pjes sexi por sytttttttttt kuku

Offline

 

#45 28.02.2010 06:25:25

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

ne rast se nji femre i ka syt e bukur kari me exsplodon dhe per mes syve e kuptoji se sa eshte nji femer sexiiiiii

Offline

 

#46 28.02.2010 09:34:14

vera
i/e regjistruar
Registered: 20.02.2010
Posts: 134

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

he he, valla veshja dhe levizja e trupit ,jon ,nr,1 pastaj i shikon tjerat.
kur shef ni femer nga mbrapa,veshje e bukur dhe ecje sexi,ta paramenojmi.......

Offline

 

#47 28.02.2010 10:51:38

sexiboy
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2010
Posts: 24

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

verra pajtohem me ty kur femra ka stil per me ec edhe i terheq djemt me levizjet e saj djemt meniher fantazojn se qka i kishin ba asoj femne ;)

Offline

 

#48 28.02.2010 13:24:33

qiresi
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2010
Posts: 16

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

po normale qe pidhi dhe bytha

Offline

 

#49 01.03.2010 12:34:04

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

1.pidhi
2.botht
3.cicat      etc....

Offline

 

#50 01.03.2010 13:44:05

sidrit
i/e regjistruar
Registered: 26.02.2010
Posts: 14

Re: PJESA ME SEKSI E NJE FEMRE?

per mua jane bythet ato te ndezin me shume

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting