FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.12.2007 03:58:56

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

KJO PYETJE VLEN EDHE PER MESHKUJT EDHE PER FEMRAT?
CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER TE QI.

PER ME SHUME KENI FORUMIN KAMASUTRA INFORMOHUNI.

UNE E DUA TE JEM MBI MASHKULLIN ME MIRE ME VJEN ME LEZET

Offline

 

30.12.2007 03:58:56

AdBot
Advertisements

#2 30.12.2007 10:02:20

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

une i preferoj dy pozita nje kur femra me hyp permbi mua dhe 69 eshte favoritja

Offline

 

#3 05.01.2008 09:28:58

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

Unë ulur dhe ajo mbi mua. :)

Offline

 

#4 06.01.2008 12:34:53

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

Per mua pozita me e mire eshte nje te kenaqet femra ne rradh te pare me poziten e saja, pastaja kenaqesite e saja ti perfitoje une.

Offline

 

#5 23.01.2008 15:17:13

shaqir
i/e regjistruar
Registered: 22.01.2008
Posts: 6

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

:/haahhhhhha

Offline

 

#6 25.01.2008 22:18:03

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

Pozita me e mira eshte per mua doggystyle :)  por per femra e di qe gjithmon pozita me e mire eshte per ato kur ulen siper partnerit te ti gjitha femrat kerkojn te ngulen ne kar :D

Offline

 

#7 22.03.2008 22:50:59

beni nga peja
i/e regjistruar
Registered: 16.03.2008
Posts: 14

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

tina edh un kam qef qashtut a at provoj ni her o tina kisha pat deshir ta bajm ni nat me ty beni0394@hotmail.com

Offline

 

#8 11.06.2008 19:48:53

the_ dook
i/e regjistruar
Registered: 10.06.2008
Posts: 19

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

per mu osht POW

Offline

 

#9 28.08.2008 14:09:18

TARASI
i/e regjistruar
Registered: 28.08.2008
Posts: 22

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

"a la pecorina" pozita me e mire ne nje femer, ndjen gjithçka

Offline

 

#10 21.12.2008 21:10:00

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

Dogystyl edhe femna permi asht mir se nuk lothesh

Offline

 

#11 23.12.2008 23:32:24

I_DEHURI_18
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2008
Posts: 5

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

muje me pelqen me qi femren prej mbrapa shum me pelqen jasht zakonisht se i dokek krejt prapanica edhe pidhi i del te perkulet tepara edhe me pelqen shum prej mbrapa e mis perbes

Offline

 

#12 23.12.2008 23:32:45

I_DEHURI_18
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2008
Posts: 5

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

muje me pelqen me qi femren prej mbrapa shum me pelqen jasht zakonisht se i dokek krejt prapanica edhe pidhi i del te perkulet tepara edhe me pelqen shum prej mbrapa e mis perbes

Offline

 

#13 23.12.2008 23:34:39

I_DEHURI_18
i/e regjistruar
Registered: 23.12.2008
Posts: 5

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

hey edhe per tije nje pytje sexy_tina a te pelqen seksi prej mbrapa kur te perkulesh me te qi pi permass me ta shti A?

Offline

 

#14 30.12.2008 04:31:25

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

Adrenalin wrote:

Dogystyl edhe femna permi asht mir se nuk lothesh

yuppp qashtuu ë

Offline

 

#15 31.12.2008 01:57:21

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

kur mbeshtet femren para pasqres dhe i ben dogyy stile

Offline

 

#16 31.12.2008 20:01:31

kokakoll
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 13

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

pozita ma e mir esht kur te ka me qi

Offline

 

#17 07.01.2009 23:46:35

fresk
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 10

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

pozita ma e mir  me kqyr ne tv e me dor ska ma mir sta lodh kush karin jo ashtu jo kshtu:D

Offline

 

#18 31.01.2009 00:31:35

karelia
i/e regjistruar
Registered: 26.01.2009
Posts: 29

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

jo   spo di qe ka pozit te keqe ne sex jo   te gjitha  i preferoj gjitka  sillna spo  di veq e di ku ja nisi se qysh e ku nalna jo veq ma  shum e   boj poziten  w

Offline

 

#19 17.03.2009 13:37:21

mandi
Guest

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

per mua te kenaqet femra ne fillim

 

#20 17.03.2009 13:38:34

mandi
Guest

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

:):P[youtube][/youtube]per mua te kenaqet femra ne fillim

 

#21 09.07.2009 08:51:16

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

Sexy_TINA wrote:

KJO PYETJE VLEN EDHE PER MESHKUJT EDHE PER FEMRAT?
CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER TE QI.

PER ME SHUME KENI FORUMIN KAMASUTRA INFORMOHUNI.

UNE E DUA TE JEM MBI MASHKULLIN ME MIRE ME VJEN ME LEZET

op veq une perfuni ;)

Offline

 

#22 20.07.2009 22:31:04

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

ahahah tina zemer edhe une dua femna te jet mbi mu se kam lezet ma shum te puth shum shpirt

Offline

 

#23 20.07.2009 22:31:51

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

69. doggy, L

Offline

 

#24 22.07.2009 15:58:19

eksituesi
i/e regjistruar
Registered: 20.08.2008
Posts: 80

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

kom dashni po vrehesh en qdo per gjigje se je i virgjer , pozita 69 eshte me lipi,e jo me qi tina e ka fjalen qfar pozite ndihesh ma mire kur bon seks e jo kur lipin,per mu jan krejt te mira po ma mire osht per mu e komisarit

Offline

 

#25 03.11.2009 16:11:20

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

te gjitha jane te mira ,por me se shumti me pelqen "kaloresja".E gjen taman vendin e duhur dhe lezetin ,ngulesh sa ke deshir vet

Offline

 

#26 03.11.2009 16:50:16

Jackal
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 135

Re: CILA ESHTE POZITA ME E MIRE PER SEX?

mmmmm, lidere se jo mahi... :)

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting