FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 30.12.2007 04:02:06

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

Offline

 

30.12.2007 04:02:06

AdBot
Advertisements

#2 04.01.2008 13:55:49

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

Përshëndetje, Tina! :)
Për mua është njësoj, virgjëreshë ose jo. Thuhet se ato që janë jo të virgjëra kanë shanse të mëdha që të të tradhtojnë por unë nuk mendoj ashtu. Shanse të barabarta kanë edhe ato që s\'janë të  virgjëra sepse tashmë kur janë martuar nuk janë më dhe automatikisht e kanë statusin e njëjtë si ato që janë zhvirgjëruar shumë më para martesës. :D
Me rëndësi është besimi reciprok

Offline

 

#3 28.06.2009 00:47:23

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

mu ma mer mendja se shumica e djemve shqiptar e duan gruan virgjine,arsyea esht qe ata te jen te paret,e duan te pa prekur

por ata qe mendojn ma mir nuk rrehen ashtu se femrat mund te bejn edhe sex oral dhe anal e prap te jen virgjine

Offline

 

#4 28.06.2009 00:48:46

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

Pompuesi wrote:

Përshëndetje, Tina! :)
Për mua është njësoj, virgjëreshë ose jo. Thuhet se ato që janë jo të virgjëra kanë shanse të mëdha që të të tradhtojnë por unë nuk mendoj ashtu. Shanse të barabarta kanë edhe ato që s\'janë të  virgjëra sepse tashmë kur janë martuar nuk janë më dhe automatikisht e kanë statusin e njëjtë si ato që janë zhvirgjëruar shumë më para martesës. :D
Me rëndësi është besimi reciprok

ashtu esht

Offline

 

#5 07.07.2009 07:09:07

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

kur martohna du pidh n'kese t're qysh u dal :P

Offline

 

#6 11.07.2009 07:43:27

swerige
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2009
Posts: 26

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

po si nuk e du a ma e mira se fema me kan vergjine nuk ka per mu ma shum ne jet nuk du se kur te me qellon fremra vergjine a se te gjithat i ka te mira a shum vergjin kam prish a

Offline

 

#7 14.07.2009 14:53:39

t.b.
i/e regjistruar
Registered: 14.07.2009
Posts: 3

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

oj ti tina nuk prish punsot a ke femra e virgjer apo jo veq a asht ne seks e fort.per mua asht kjo me rendesi se nese je e dobet ne seks nuki  jep vullnet edhe  karit mu qu  kjo ishete
eja provoje nje her me mua

Offline

 

#8 15.07.2009 12:23:17

KroKoDiLLi
i/e regjistruar
Registered: 14.07.2009
Posts: 8

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

kryesorja Me Kon Pidh...:D
Joke Joke
ma mir e wirgjer
chija robt
sosht mir me marr tqime:P

Offline

 

#9 19.07.2009 01:56:19

Unikkatil
V.I.P. Member
From: Ku tum qohet ...
Registered: 07.07.2009
Posts: 170
Website

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

n'llastik mem qellu

une me qel i pari
tani i hin kari
bahet high si me pi bari
unikkkatil a.k.a shqiptari

:P:P:P

Offline

 

#10 19.07.2009 09:06:34

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

tina  ska  mamir  se  merras  karin  ipari   elle  per  pill  asht  mamir  kur  emerr  sefte  karin  ne  pill

Offline

 

#11 19.07.2009 09:07:38

dj miri
i/e regjistruar
Registered: 19.07.2009
Posts: 15

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

tina  ska  mamir  se  merras  karin  ipari   elle  per  pill  asht  mamir  kur  emerr  sefte  karin  ne  pill

Offline

 

#12 19.07.2009 12:31:40

kom-dashni
V.I.P. Member
Registered: 16.07.2009
Posts: 239

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

edhe une isha pajtu me mendimin e dj miri  .....edhe une tham ashtu se kam merak me marr taze pa perdor psh. mollen me kafshu tuli qyrri e une me hanger kurr jo ...m evjen keq

Offline

 

#13 20.07.2009 10:33:31

emi_m_gj
i/e regjistruar
Registered: 04.01.2009
Posts: 20

Re: A DONI GRUAN VIRGJINE DHE PSE?

me vjen keq per disa qe mendojn ashtu,se ka deshire qe femna te jete e virgjire kur te martohen,kjo kuptohet se ma mire eshte,por harrojn qe kane deshire qe vajzave te jav prishin virgjinitetin e toni lypin gru te virgjire...kjo nuk shkon,nese ja ke humb virgjinitetin nje vajze atehere mos i kerko gruas qe te jete e virgjer...se po na kona me ba sex qysh ne rini

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting