FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 03.01.2008 03:56:59

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

A ndikon madhësia e karrit në sex?

PER MESHKUJT PYETJE????

A NDIKON MADHESIA E KARIT NE SEX DHE KENAQSINE E FEMRES?
SI MENDONI JU?
MANDEJ JU JAP UNE MENDIMIN TIM SI FEMER.

Offline

 

03.01.2008 03:56:59

AdBot
Advertisements

#2 03.01.2008 21:14:20

pfannoli
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 16

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

hmm mendoj se po

Offline

 

#3 04.01.2008 12:44:52

danny-sw
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 6

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Mendoj se nuk ndikon shumë, ngase kënaqësia arrihet nëpërmjet fërkimit dhe jo thellësisë, mendoj unë

Offline

 

#4 04.01.2008 22:00:56

mani
i/e regjistruar
Registered: 16.08.2007
Posts: 3

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

mvaret krejt prej prërvojes ska rendsi a i gjat a po i shkurtë

Offline

 

#5 05.01.2008 03:45:02

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Po ndikon edhe ate shume
Tjeter eshte kur te futet nje kar i madh dhe tjeter kur te futet nje bilbil ne pidh.

Offline

 

#6 06.01.2008 12:37:18

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Pyetje interesante dhe kjo Nita_GV.
Mendoje se madhesija e penisit ndikone ne fagine se tepermi.
Por qe te ndikoje duhet te jete dhe mashkulli perfekt per femren e cila po kryen mardhenie seksuale.

Offline

 

#7 20.01.2008 02:57:34

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Mendimi im eshte aq sa ta duroj femra se ka femer qe nuk mund ta duroj ama knaqesia arrihet edhe me gishta apo jo? po sikur ta marr nje shembull cte duhet nje kar i madh kur nuk mund ta duroj nje femer  keshtu pra  nuk ka rendesi gjatesia e karit por ka rendesi  se si duhet ti ta besh ate qe te ndjej knaqesi une po flas per vete me gjuhe kam arritur qe nje femer te perjetoj orgazem perse sepse i futsha gjithe llapen ne brendesin e saj dhe i ferkoja me llap te terin dhe ajo u cmen fare dhe keshtu qe nuk ka rendesi fare gjatesia e karit  shnet

Offline

 

#8 20.01.2008 04:21:22

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Jo.

Offline

 

#9 22.01.2008 00:35:30

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Madhesia( gjatesia)  hmmmmmm:/
sipas mendimit tim jo madhesia por ne pytje eshte TRASHESIA e karit...:lol:
tashesia eshte ajo e cila e knaq nje pidh :D
por normal nuk duhet haruar pozitat dhe fjalimet gjat seksit se vertet kto kan dobi te madhe ndoshta edhe me shum se trashesia :D

Last edited by VictoR (22.01.2008 00:37:19)

Offline

 

#10 22.01.2008 00:38:26

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

:D

Last edited by VictoR (22.01.2008 00:39:43)

Offline

 

#11 22.01.2008 00:42:29

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Victori - ESKPERTI SEXIT hhahahahaha

Offline

 

#12 22.01.2008 00:45:55

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Kaltrina wrote:

Victori - ESKPERTI SEXIT hhahahahaha

flm per komplimente.. vertet ashtu me ka then shumica e femnra qe kam pas deri me tani...:D

Offline

 

#13 22.01.2008 00:52:43

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

VictoR wrote:

Kaltrina wrote:

Victori - ESKPERTI SEXIT hhahahahaha

flm per komplimente.. vertet ashtu me ka then shumica e femnra qe kam pas deri me tani...:D

Pse ke pas shume femra a?
LOL
Sa ke pas deri tani, po video porno ke incizu?

Offline

 

#14 22.01.2008 00:57:17

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Kaltrina wrote:

VictoR wrote:

Kaltrina wrote:

Victori - ESKPERTI SEXIT hhahahahaha

flm per komplimente.. vertet ashtu me ka then shumica e femnra qe kam pas deri me tani...:D

Pse ke pas shume femra a?
LOL
Sa ke pas deri tani, po video porno ke incizu?

numer te sakt te femrave nuk di,, ngase edhe kam haru se kend e kam pas femen :d perveq atyre qe mkan knaq disi...
sa i perket video porno. i kam disa te atyre femrave qe i kam dashuru ne nje far menyre dhe qe kam deshir tme mbesim kujtim... kurse tjera jo....

Offline

 

#15 22.01.2008 01:02:26

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

VictoR wrote:

Kaltrina wrote:

VictoR wrote:


flm per komplimente.. vertet ashtu me ka then shumica e femnra qe kam pas deri me tani...:D

Pse ke pas shume femra a?
LOL
Sa ke pas deri tani, po video porno ke incizu?

numer te sakt te femrave nuk di,, ngase edhe kam haru se kend e kam pas femen :d perveq atyre qe mkan knaq disi...
sa i perket video porno. i kam disa te atyre femrave qe i kam dashuru ne nje far menyre dhe qe kam deshir tme mbesim kujtim... kurse tjera jo....

POSTOJ NE FORUM OSE MI DERGO TE SHOH NE PRIVAT
ME BESO SENUK I KEQPERDOR

Offline

 

#16 22.01.2008 01:17:19

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Sexy_Tina_17 wrote:

VictoR wrote:

Kaltrina wrote:


Pse ke pas shume femra a?
LOL
Sa ke pas deri tani, po video porno ke incizu?

numer te sakt te femrave nuk di,, ngase edhe kam haru se kend e kam pas femen :d perveq atyre qe mkan knaq disi...
sa i perket video porno. i kam disa te atyre femrave qe i kam dashuru ne nje far menyre dhe qe kam deshir tme mbesim kujtim... kurse tjera jo....

POSTOJ NE FORUM OSE MI DERGO TE SHOH NE PRIVAT
ME BESO SENUK I KEQPERDOR

Tina me plotdeshir doti dergoj por jam hera e par qe hy  sonte ne forum.. dhe ende sjem njoftu mir , dhe per ket edhe besimi nuk eshte ne nivel te duhur.. kshtu qe te qendrojm me temen e hapur nga ju.. kurse per kto video do fjasim tjera her pasi qe te njoftohemi me mir dhe te kemi besim..
FLm per mir kuptim TINA ( e dij qe do te me kuptoni ) mpuqq

Offline

 

#17 22.01.2008 22:04:48

sekreti
Guest

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

nuk mvaret  gjatsia por puna si e ben

 

#18 23.01.2008 19:37:02

kari_25cm
i/e regjistruar
Registered: 23.01.2008
Posts: 3

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Mendoj se  madhesia dhe trashesia e karit shkojn te dyja bashke kur eshte ne pyetje kenaqesia e pidhit, une per veten time nuk kam pasur problem deri me tani per sa i perkete madhesise se karit. por mendoj se eshte e rendesishme madhesia !!

Offline

 

#19 23.01.2008 19:39:54

kari_25cm
i/e regjistruar
Registered: 23.01.2008
Posts: 3

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Madhesia trashesia dhe profesionalizmi jan qeshtjet kyqeqe duhen per t knaqur nje pidh !!

Offline

 

#20 24.01.2008 09:36:00

ardijani
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2007
Posts: 6

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

pidhin e knaq gjuha e gjat e jo kari i gjate po i trash

Offline

 

#21 27.01.2008 16:53:54

boby
boby
From: tirona
Registered: 27.01.2008
Posts: 8
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

gjuha...haha...daku kari e knaq pidhin dhe levizja dhe stilet qe ti ben.jo te rrish si kungull por ta besh ti...dhe femra ka qejf kur ja le asaj stafeten dmth ne nje menyre e le te mesoj me teper rreth saj dhe ndjen nje kenaqese.trashesia ka te beje se po qe si krrujtese dhembesh ce do ik prije...por duhet edhe qe ti te jesh i zoti ta knaqesh femren ne shtrat duke e bere ate te ndjehet vertet nje femer dhe jo kurv sidoqofte eshte apo jo.

Offline

 

#22 29.01.2008 09:14:36

haveri
i/e regjistruar
Registered: 09.01.2008
Posts: 22

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Sigurisht qe edhe madhesia e Karit është e rëndësishme në seks , por nuk është vendimtare për të qenë seksi i mirë . Ama sado kudo femrat e dojn Karin e madh , me i prek deri te kthiza.

Offline

 

#23 03.03.2008 03:12:27

dhamrak
i/e regjistruar
From: prishtine
Registered: 19.02.2008
Posts: 59

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

kush thote se madhesia e karit nuk ka rendesi te madhe  e ndan mendimin e njejte me kete zotriun qe vdiq duke pas sex me kali.
Documentari "ZOO" eshte i realizuar mbi nje ngjarje te vertet

http://en.wikipedia.org/wiki/Kenneth_Pinyan

Last edited by dhamrak (03.03.2008 03:18:11)

Offline

 

#24 04.03.2008 08:59:53

Baçori
me ha karin?????
From: Hoter REX Paris
Registered: 07.11.2007
Posts: 46
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Kesaj i thone.....te holle e te lezetshem apo te trash e te sikletshem.


Po femrat kineze si ja bejne me meshkujt e tyre qe e kan bibilushin sa e kam pas une kur kam lind:D

Offline

 

#25 07.03.2008 19:53:19

sheki
i/e regjistruar
Registered: 07.03.2008
Posts: 44

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

ne disa raste eshte e nevojshme edhe madhesia por ni disa raste jo nvaret prej femras se si bensex

Offline

 

#26 10.03.2008 18:32:23

dardi
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 5

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

uen kisha mendu se nuk eshte mbi te gjitha kari po edhe ai e ka rendesin e vet dhe kishja dasht te shtoj se mvaret nga ajo se si e trajton femren

Offline

 

#27 19.03.2008 18:36:21

bimi8
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 4

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

po ndikon eshe ate shum po

Offline

 

#28 24.03.2008 15:20:10

MALDAGJK
Guest

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

EJ UNE DU SEX TFORT A  SHUM TFORT KOM SHEF SHUM TMADH MEM PREK NFYT QE OSHT NAJKUSH ME KAR TMADH MERRNI ADD SE JOM E INTERESUNE PER SEX TFORT A

 

#29 24.03.2008 15:22:51

francezi
i/e regjistruar
Registered: 23.03.2008
Posts: 17

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

nuk varet madhesia e cekicit por se si godet............

Offline

 

#30 26.03.2008 01:22:02

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

francezi wrote:

nuk varet madhesia e cekicit por se si godet............

MERRE NJE CEKIC TE VOGEL 20 GRAM DHE GODITI NJE GURI TE MADH HAHAHAHA

Offline

 

#31 01.04.2008 00:41:37

luta
Guest

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

oj zemer

 

#32 07.04.2008 23:25:45

neki
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2008
Posts: 22

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

une mendoj qe nuk ndikon madhsia  e penisit duke ber sex

Offline

 

#33 08.04.2008 16:46:23

arianit memeti
i/e regjistruar
Registered: 31.03.2008
Posts: 3

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

nuk nvaret madhesia po me se shumti provoja,disponimi

Offline

 

#34 16.04.2008 03:28:41

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

viktor mos shpik shum rena se kan met dal ndrit...edhe nese bahet fjal per Klipe, ne vend qe ti ti zhdukish ata, ti menon ti publikojsh edhe qa bane masanej e qive nonen tone....ajde breh mos u ban fmijaq veq me ba diqka kishe qe une kam klipa....

edhe n'ti kishe qata klipa maj per vete edhe mos i publiko se nuk asht ne te miren e popullit...
a mos vall si i pave per se pari her fotot e pidhave edhe trillon diqka se ke mbet me goj hapur...leje leje se e ke dhi punen ashiqare....shuj mos tnije kush se garant trillon.....

Offline

 

#35 09.05.2008 01:42:09

gusa
i/e regjistruar
Registered: 08.05.2008
Posts: 32

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

per menimin tim mir osht mesatarja  edhe menyra se si e bon seksin per mu kjo osht  tre klas
po nvaret pi femnes qa don na jena nje grup shoqe e as njana si kem qefet enjejta

Offline

 

#36 28.07.2008 13:04:45

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

oj  loqk    ta  shtivsha  karin  ne goj po pse kurr niher nuk u lajmrove  apo nuk shkrujte  ne msn  po mvaret  edhe prej femres  te ndonji femer ndikon  te do jo edhe  aq shum

Offline

 

#37 28.07.2008 13:05:00

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

oj  loqk    ta  shtivsha  karin  ne goj po pse kurr niher nuk u lajmrove  apo nuk shkrujte  ne msn  po mvaret  edhe prej femres  te ndonji femer ndikon  te do jo edhe  aq shum

Offline

 

#38 28.07.2008 13:05:46

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

oj  loqk    ta  shtivsha  karin  ne goj po pse kurr niher nuk u lajmrove  apo nuk shkrujte  ne msn  po mvaret  edhe prej femres  te ndonji femer ndikon  te do jo edhe  aq shum

Offline

 

#39 31.07.2008 09:34:19

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Sepse kjo eshte e vertete: permasat jane nje fiksim ekskluzivisht mashkullor. Vagina ka nje strukture elastike (mjaft te mendohet se sa zgjerohet ne lindje) dhe brenda disa kufijve mund te pershkohet njelloj nga nje penis i madh apo i vogel. E meqe ndjeshmeria e femres eshte me e madhe ne hyrje te vagines, gjatesia e penisit nuk e ndryshon intensitetin e ndjesive. Cdo grua e di se sa kenaqesia e saj varet edhe nga harmonia dhe intimiteti me partnerin. Se fundi, kujdes nga amplekset shume pasionante nese penisi eshte i madh: indet delikate te vagines mund te skuqen

Offline

 

#40 31.07.2008 09:34:30

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Sepse kjo eshte e vertete: permasat jane nje fiksim ekskluzivisht mashkullor. Vagina ka nje strukture elastike (mjaft te mendohet se sa zgjerohet ne lindje) dhe brenda disa kufijve mund te pershkohet njelloj nga nje penis i madh apo i vogel. E meqe ndjeshmeria e femres eshte me e madhe ne hyrje te vagines, gjatesia e penisit nuk e ndryshon intensitetin e ndjesive. Cdo grua e di se sa kenaqesia e saj varet edhe nga harmonia dhe intimiteti me partnerin. Se fundi, kujdes nga amplekset shume pasionante nese penisi eshte i madh: indet delikate te vagines mund te skuqen

Offline

 

#41 31.07.2008 09:38:15

dritoni
i/e regjistruar
Registered: 30.07.2008
Posts: 7

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Code:

:mad:Sepse kjo eshte e vertete: permasat jane nje fiksim ekskluzivisht mashkullor. Vagina ka nje strukture elastike (mjaft te mendohet se sa zgjerohet ne lindje) dhe brenda disa kufijve mund te pershkohet njelloj nga nje penis i madh apo i vogel. E meqe ndjeshmeria e femres eshte me e madhe ne hyrje te vagines, gjatesia e penisit nuk e ndryshon intensitetin e ndjesive. Cdo grua e di se sa kenaqesia e saj varet edhe nga harmonia dhe intimiteti me partnerin. Se fundi, kujdes nga amplekset shume pasionante nese penisi eshte i madh: indet delikate te vagines mund te skuqen

Offline

 

#42 01.08.2008 21:40:26

lol
i/e regjistruar
From: system32
Registered: 01.08.2008
Posts: 12
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

po tina te tate jote ndikon fuck r te qifsha mun facen ik se je bo si majmun 6 javesh hunden ma ke bo si pinoku

Offline

 

#43 14.09.2008 22:57:51

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

tung nita  loqk pse ike prej msn tamon mu qu mir kari    nuk kisha desht  kurqo ma shum ne bot se te kisha pas sonte ktu afer meje  met qi ton naten   edhe    metu derth niher ne goj niher midis dy cicave  edhe niher ne pith te lutem er tjeter kur te ish  ne msn rri ma shum gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#44 14.09.2008 22:58:31

agroni
i/e regjistruar
Registered: 07.07.2008
Posts: 120

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

tung nita  loqk pse ike prej msn tamon mu qu mir kari    nuk kisha desht  kurqo ma shum ne bot se te kisha pas sonte ktu afer meje  met qi ton naten   edhe    metu derth niher ne goj niher midis dy cicave  edhe niher ne pith te lutem er tjeter kur te ish  ne msn rri ma shum gjentellmeni@hotmail.de

Offline

 

#45 25.02.2009 18:32:07

LadyMK
i/e regjistruar
Registered: 25.02.2009
Posts: 15

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

ndikon shummm
sepse me penis te madh mundesh ti kenaqesh te gjitha pjeset e trupit,,
edhe ne handJob edhe ne BlowJob,  ke qka per te kapur dhe per te ferkuar.

Kurse penisat e vogel, he... ato me mir me nje gisht :( me vjen keq ata qe vuajne nga shkurtesia e penisave

Offline

 

#46 27.06.2009 14:58:27

istogali
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 3

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

shum e zgjut je tina ne jeten e perditshme nuk dukesh keshtu

Offline

 

#47 27.06.2009 14:58:49

istogali
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2009
Posts: 3

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Code:

shum e zgjut je tina ne jeten e perditshme nuk dukesh keshtu

Offline

 

#48 28.07.2009 19:06:23

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

LadyMK wrote:

ndikon shummm
sepse me penis te madh mundesh ti kenaqesh te gjitha pjeset e trupit,,
edhe ne handJob edhe ne BlowJob,  ke qka per te kapur dhe per te ferkuar.

Kurse penisat e vogel, he... ato me mir me nje gisht :( me vjen keq ata qe vuajne nga shkurtesia e penisave

shihe shihe eksperten.... :P:P:P

Offline

 

#49 24.09.2009 10:49:23

kosovali
i/e regjistruar
Registered: 24.09.2009
Posts: 32

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Nita_GV wrote:

LadyMK wrote:

ndikon shummm
sepse me penis te madh mundesh ti kenaqesh te gjitha pjeset e trupit,,
edhe ne handJob edhe ne BlowJob,  ke qka per te kapur dhe per te ferkuar.

Kurse penisat e vogel, he... ato me mir me nje gisht :( me vjen keq ata qe vuajne nga shkurtesia e penisave

shihe shihe eksperten.... :P:P:P

ahahha me te vertet experte po nejse masi po dojk ashtu lajmromu edhe ki per dor e per goj sadush ta plocoj frymen ta nxo e per posht mos te flasim ta pelcas krejt

Offline

 

#50 25.09.2009 10:42:22

aeir30
i/e regjistruar
Registered: 12.07.2009
Posts: 18

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

madhesia, trashesia, gjatesia te gjithe jane faktore, qe ndikojne ne kenaqesine e nje femre, por asnjera nuk vlejne me kohezgjatjen dhe menyren e te berit seks. dfikush thote qe provo nje cekic 20 gr me thy nje mur betoni. vertet nuk e thyn por mos harro se pika e ujit eshte shume e vogel por duke ra cdo dite e me te njejtin ritem e ban shkambin shpelle... Prandaj moj mike jane levizjet dhe shpeshtesia e tyre ato qe kenaqin nje femer. Ne po flasim per njerez se kush asht keq per trashesi e gjatesi te shkojne me gomarin se besa boll te gjate e ka.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting