FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 29.09.2009 08:11:17

laura
i/e regjistruar
Registered: 29.09.2009
Posts: 46

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

mendoj se ka rendesi vetem kur jemi ne ekstreme si shume i vogel apo shume i madh qe mund te jete shume e dhimbshme. por besoj se nese dy veta ndihen mire ne sex s'ka pse te kete shume rendesi madhesia.

Offline

 

29.09.2009 08:11:17

AdBot
Advertisements

#52 30.09.2009 01:18:02

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

oo pidhin e knaq veq Kari qe e mush mir //po mendoj i madh , kari i vogel per ma fillestare deri sa t ngulet n kar t madh Sun e hjek pi Kari mo ahah s shkepet , nis mendon me lan dashnorin , t fejumin bile edhe burrin rastsisht mu kan e martu etj etj , tjerat fjal jan pallavra heh

Offline

 

#53 09.11.2009 07:34:57

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

normal qe ndikon se nje kar i vogel qe sta prek at piken kulminante te pidhit ste eksiton a nje kar i madh i trash qe ta mush pidhin te sjell kenaqesi dhe mundesh me arrit me shum orgazma me at kar

Offline

 

#54 03.01.2010 01:58:41

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

ardijani wrote:

pidhin e knaq gjuha e gjat e jo kari i gjate po i trash

Asgje nuk ke thene!

Offline

 

#55 03.01.2010 20:10:59

ARTI
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 03.01.2010
Posts: 26
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

un po sa u regjistrova ne ket faqe edhe pse e kam vizitu shum shpesj por tash po e jap mendimin tim si nje individ 
sipas experiences sime mendoj se ndikon sa do pak  se nuk asht njejt si te futet nje kar super i madhe dhe nje kar i vohel ose mesatar mendim i imi ndoshta gaboj

Offline

 

#56 09.01.2010 23:19:03

Dreeam-boyy
Guest

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

hello te gjithve
une mendoje qe madhesia nuk ka shume rendesi pse ???sepse madhesia e karit shkakton dhimbje dhe jo knaqesi pra madhesia ka rol vetem para sexit kur femra e din se me cfar kari do boje sex,por posa te fillon sexi madhesia nuk ka shume rendesi,e rendsishe eshte te dish te besh sex te mire!!!ferma e cila ka patur me shume se dy her sex ajo duhet te qihet dhunshem dhe fort deri ne ne lidhjen e duarve te saj per krevati ajo e eksiton shume nje femer me pervoje ndersa nje femer qe ben per her te par sex duhet te ruhet mire duhet te ledhatohet shume e shume te preket  te preket aq leht si nje zog i pules i posa qelur  ne cdo pjes te trupit kur ajo te laget fort dhe fillon ti rrjedh lengu ateher do te thot qe ajo mo ska vetdije dhe aty pason hmmmmmm knaqesia pra mos harroni ka shume e shume gjera tjera qe spoj permendi tani....

 

#57 10.02.2010 21:34:43

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

edhe  une  mendoj se  po  knaqesi asht  pasha  krejt

Offline

 

#58 11.02.2010 11:31:27

The|Dicky
i/e regjistruar
From: Mitrovicë
Registered: 08.02.2010
Posts: 54
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Mendoj se ka ndikim edhe bile ata shum se dihet femrat kan qef KAR te madh!! -=)

Offline

 

#59 22.02.2010 06:27:11

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

laura wrote:

mendoj se ka rendesi vetem kur jemi ne ekstreme si shume i vogel apo shume i madh qe mund te jete shume e dhimbshme. por besoj se nese dy veta ndihen mire ne sex s'ka pse te kete shume rendesi madhesia.

mir e ke

Offline

 

#60 22.02.2010 06:30:06

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

un mendoji se kjo pytje femrash kush don le ta provon

Offline

 

#61 23.02.2010 22:08:00

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

uhauhauhauha  ahmmm  po   po  po

Offline

 

#62 23.02.2010 22:08:43

labinot
i/e regjistruar
Registered: 09.02.2010
Posts: 37

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

mos  me  pas  kar ju  vajza sen  isni  qi  bre  tane  hipsni veq ne druuu

Offline

 

#63 09.06.2010 02:19:25

Bubrreci
i/e regjistruar
Registered: 08.06.2010
Posts: 28

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

dada gus thuju njeher atyre shoqeve tua asht qu njani qetu ndoshta pajtohi

Offline

 

#64 10.06.2010 08:21:32

Doggy Style
i/e regjistruar
From: KUDO ME ME GJEN MUA PER FEMRA
Registered: 06.06.2010
Posts: 54
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

nuk ka rendsi madhesia e karit ,
rendsi ka te dish ta perdorish tek femra

Offline

 

#65 10.06.2010 13:32:00

Viviana
Guest

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

Jo  gjatesi nuk ka rendesi aspak .
Une them se gjersia  dhe se duhet ditur se si perdoret  e jo  aty vec  shtin e nxjerr ..
P.s.  pozita luan nje role shume te rendesishme ..
Eshte mire kur femra eshte eshtrire mbi tavolin  e mashkulli  ne mbrendesine e saj dhe keshtu qe mashkulli njekohesisht tja stimuloi edhe klitorin me nje dore e me tjetren dore cicat  ...
Shikimi ne sy  edhe kjo i jep femres nje ndjenje me intensive .. per fillim  duhet  krejt ngadal  qe femra  te  ndjene  dashurin ndersa  pas pak me shpejt  qe femre te ndjene sexin ....:P

 

#66 18.06.2010 08:52:54

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

sexy tina tkallxon dadi ktu qaq ma i madh karri qaq ma shum lezet edhe qaq ma shumm laget:p se noqfse o teper i madh duhet me vegla mia nis :p
etj etj

Offline

 

#67 02.07.2010 08:27:02

buqja
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2009
Posts: 20

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

sa ma i madh aq ma mire

Offline

 

#68 09.07.2010 11:25:23

kasapii..?
i/e regjistruar
Registered: 09.07.2010
Posts: 6

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

valla qita qe na kan qillu skem qka me ba nvaret shumica e femnav jan te knaqme edhe me kar te mesem spo te vyn i madh me bajt persrani qyshtu esht nita .......?:P:P

Code:

Offline

 

#69 27.08.2010 13:32:04

loressa
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2009
Posts: 153

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

nuk ka rendesi madhesia ,por menyra se si e dirigjon karin :)

Offline

 

#70 27.08.2010 21:41:22

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

po kush e ka mo tmodh ktu

Offline

 

#71 27.08.2010 22:02:11

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

eja dhe e shikon te pres .

Offline

 

#72 27.08.2010 22:05:12

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

ku tvij

Offline

 

#73 27.08.2010 22:08:58

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

ahaahhaaha tek kari im ku tjeter

Offline

 

#74 28.08.2010 01:04:58

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

qysh  sta  knaqe  bre loqko  ta  ban pidhin leng leng...edhe  kari  i trashe me qenen edhe  i madh

Offline

 

#75 22.01.2011 11:27:44

dzeki 1970
i/e regjistruar
Registered: 17.01.2011
Posts: 16

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

mendoj se jo se edhe une jam me eksperienc  dhe mvaret si e ben  paralojen me femren duhet me e perkedhel me e lepi me e ferku me luajt loja te ndrishme dhe si te jet nxehur per se tepermi menjiher plas une zakonisht e kam qejf paralojen me ja lepi pidhin nja gjysem ore gjer sa femra vet te thot bol fute se plasa tja lepish cicet gojen  gjuhen gjith trupin  une kto lockat e forumit te gjitha i kisha lepi gjat e gjat se nga femra lind femi 1 m dhe 2 gjer ne 4 kg e ku karnat tona kta qe lavderohen me karna  me kar levderohet veq gomari?

Offline

 

#76 22.01.2011 12:40:09

anagrecce
i/e regjistruar
Registered: 27.08.2010
Posts: 151

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

yesssss:lol::lol:

Offline

 

#77 23.01.2011 12:39:59

kari madh
i/e regjistruar
Registered: 22.02.2010
Posts: 99

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

18 cm kar ..urdheroni pidhusheee

Offline

 

#78 18.03.2011 00:50:16

merakliu
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2011
Posts: 7

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

mendoj se nuk ka rendesij  rendesija esht fuqia e karit se sa mud te qendroj pa u derdhur  nuk luan rol madhsija por fuqija

Offline

 

#79 19.03.2011 20:35:59

kastriot
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2010
Posts: 21

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

nje here e nje kohe , grate e fshatit u mblodhen te lanin robat ne lume , dhe me pas u zhveshen dhe laheshin duke xixelluar lekura e tyre e bardhe dhe me pas po diskutonin se kush kenaqet me mire me seks.

u hodh njera dhe tha;

moj gra , eshte me mire nje kar i trashe dhe i shkurter apo nje kar i gjate dhe i holle /?

e hidheshin grate duke thene secila pervojat e veta , dhe duke thene per cdo lloj trashesie e gjatesie te mikut te grave .duke u zene me llafe vjen nje gjyshe qe tirte lesh aty menjane dhe mori nje kusi me uje dhe e hodhi te zjari bubulak dhe te zjari tjeter qe nuk ishte dhe aq shume i ndezur ;

dhe u tha;

e rendesishme eshte se sa i ndezur eshte zjari se uji e shuan dhe uji eshte i njejte moj gra .
te zjari i madh zgjat shume per tu shuar dhe te zjari i vogel shuhet shpejt po uji njelloj eshte dhe lkjo puna e karit , kari madh e kari i vogel njelloj e bejne punen .

Offline

 

#80 20.02.2012 13:20:04

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

laura wrote:

mendoj se ka rendesi vetem kur jemi ne ekstreme si shume i vogel apo shume i madh qe mund te jete shume e dhimbshme. por besoj se nese dy veta ndihen mire ne sex s'ka pse te kete shume rendesi madhesia.

Ke shume te drejte

Offline

 

#81 06.03.2012 07:48:20

ximiximi
i/e regjistruar
Registered: 25.10.2010
Posts: 22

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

po qysh nuk ndikon...se tshkojn bertimt si lops

Offline

 

#82 06.03.2012 12:35:59

duqi_42
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2012
Posts: 31

Re: A ndikon madhësia e karrit në sex?

E kam qi njehere nje kineze e as gjysen e karit skam mujt me ia shti se nuk mujke me pranu. Nuk mvaret vetem madhsia e karit por edhe e pidhit

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting