FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 04.01.2008 03:52:59

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Do te martoheshit me zezakë/e?

Ne radhe te pare kerkoj falje ne se fjala 'zezakë' ne gjuhen shqipe nuk eshte fjala e duhur, ketu ku jetoj une fjala qe tani eshte e pranueshme dhe qe njekosisht tregon respekt per njerzit me ngjyre eshte 'i zi/ e zezë'. Une po e perdore kete fjale sepse kete di pa dashur te nenvleresoj askend![b]

Atehere pyetja ime eshte shume e thjesht: A DO TE MARTOHESHIT ME NJE NJERI ME NGJYRE?

Shpresoj te pergjigjeni sinqerisht (pa u treguar te modernizuar kur sjeni dhe aq) duke permenduar edhe reagimin qe mendoni se do kishte familja edhe shoqeria juaj.

http://www.bergensebridgeclub.nl/fotosbergen/huwelijk6.jpg

Offline

 

04.01.2008 03:52:59

AdBot
Advertisements

#2 04.01.2008 12:42:17

danny-sw
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 6

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Unë dy herë deri tash kam pasur marrëdhënje seksuale me zezake. Njëra ka qenë nga Sudani dhe tjetra nga Aerika latine. Dhe, sinqerisht mund t´ju them se kam pasur kënaqësi.

Offline

 

#3 05.01.2008 09:45:23

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Sinqerisht nuk e di. Nuk jam racist por pasi që nuk e kam provuar asnjë të tillë nuk e them dot. Ka shumë afroamerikane që janë tepër seksi prandaj është e besueshme që isha martuar. :D

Offline

 

#4 06.01.2008 12:33:50

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Asnjeri nga ne nuk ka te drejte morale te paragjykoje dike per ngjyren apo fene krahinen apo dicka e tille.
Une nuk jam shume i sigurt nese do te martohesha me nje femer me ngjyre sepse nuk e kam provuar te kem pasur lidhje te tille por nese do te kisha pasur nje lidhje do te kisha shijuar frytet e saja ndoshta mund e kisha nje pergjigje pozitive ose negative per kete teme.

Offline

 

#5 07.01.2008 06:45:59

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

kurr ne jet skisha pranuar te martohem e as te kisha sex me nje zezake.Vet zoti e ka percaktue ket rac te poshter dhe te flliqur te jet shkalla me e ulet e njerzimit.A e dini se te gjitha gjerat e kqija fillojn me zi si pershembull: faqezi,ugurzi,fatzi etj etj

Offline

 

#6 08.01.2008 04:04:16

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Jo, jo, jo.

Offline

 

#7 22.11.2008 03:27:23

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

s jam shume pro-marteses me te huaj por s me duken me te keqinj zezaket se shkiet e bardhe si bora...ju gjykoni vete se me kend...por ne fund te fund qdo njeri gjykohet individualisht

Offline

 

#8 24.11.2008 14:40:26

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

nese do te jete zezak i amerikes veriore apo britanise do te isha martuar
ata jane ma te mire se te bardhet
e sa per te tjeret nuk kam menduar fare se si do te reagonin

Offline

 

#9 24.11.2008 15:04:35

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

oj hotdit karin ma hangsh

Offline

 

#10 25.11.2008 11:43:44

ilir-te
The-Best
From: tetova
Registered: 14.11.2008
Posts: 23

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

erat wrote:

kurr ne jet skisha pranuar te martohem e as te kisha sex me nje zezake.Vet zoti e ka percaktue ket rac te poshter dhe te flliqur te jet shkalla me e ulet e njerzimit.A e dini se te gjitha gjerat e kqija fillojn me zi si pershembull: faqezi,ugurzi,fatzi etj etj

zoti e ka percaktu ket rac njerzore me na sprovu neve po ti a  e din se  nje zezak e man trupin ma te paster se ti ja nje shembull:kqyri dhomt e zezakit edhe kqyri dhomt e tuja
me respekt iliri

Offline

 

#11 28.11.2008 02:34:48

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

auuuuuuuu    nje  fewmrer  qe  qihet  me zezak  kam  ven re  se  jan  femra  se  koti   
jan te  njejt  si nga  amerika  si nga  anglia   njejt  si me  nje  gabel   ahah

Offline

 

#12 02.12.2008 12:42:55

daniel
i/e regjistruar
From: Belgium
Registered: 02.12.2008
Posts: 15

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Me nje femer nga maroku, algjeria apo tunizia do martohesha, me pelqejne shume se kane nje lekure ash shume te zeze e as shume te bardhe

Offline

 

#13 15.12.2008 08:35:58

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

me u qii poo kom pas rastin me u qii me zozajka jon waild in the bed

po me u martuu jooo

Offline

 

#14 21.12.2008 19:42:44

Adrenalin
i/e regjistruar
From: Stuttgart(Germany)
Registered: 20.12.2008
Posts: 33

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

jo valla as mu martu as marthje sexual me to ma jo 1 her edhe kurr ma

Offline

 

#15 21.12.2008 21:04:01

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

ilir me vije shum keq nese te pelqejn zezaket meri ne dhome por pastertia hygjenike,morale,shpirterore etj e zezakut kurr nuk mundet te krahasohet me pastertin time.

ilir-te wrote:

erat wrote:

kurr ne jet skisha pranuar te martohem e as te kisha sex me nje zezake.Vet zoti e ka percaktue ket rac te poshter dhe te flliqur te jet shkalla me e ulet e njerzimit.A e dini se te gjitha gjerat e kqija fillojn me zi si pershembull: faqezi,ugurzi,fatzi etj etj

zoti e ka percaktu ket rac njerzore me na sprovu neve po ti a  e din se  nje zezak e man trupin ma te paster se ti ja nje shembull:kqyri dhomt e zezakit edhe kqyri dhomt e tuja
me respekt iliri

Offline

 

#16 23.01.2009 01:41:13

genc.uk
i/e regjistruar
Registered: 27.10.2008
Posts: 17

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

hahhuahuahhaua kush ka shti kar un zuzake e din qka osht Knaqsia e io si do shqiptarka ktu ne ks t'trrin ne kar sikur kur te shkoish ne sallon me i pre floket 

Unn kam qi zezake nga britania

Offline

 

#17 24.01.2009 14:24:50

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

jo.

Offline

 

#18 09.04.2009 15:37:48

gjino
i/e regjistruar
Registered: 09.04.2009
Posts: 3

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

kurr nuk e kisha martue nje zezake .Por e kisha martue ma mir nje vajz greke se e kan tradicionin si femrat tona e jo nje zezake as nuk me kish shkue menja o shqiptar.

Offline

 

#19 28.05.2009 14:07:19

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

JO ASNJEHER.KAM ZGJEDH SHQIPTAR PER BUR DHE IQ SKUM GABU

Offline

 

#20 07.06.2009 13:43:46

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

TINA NUK E DI PSE PARASHTRON KSI LLOJ PYTJESH,NENKUPTOHET SE TI PYT A DO MARTOHESHIM ME ZEZAK PER SHKAK PENISIT.ATA FEMRA QE KERKOJN PENIS TE MIR IQ NE MOS MARTOHEN SE D.M.TH. ATA KERKOJN VEQ PENIS E JO BUR ME KFALITETE.SA PER PENIS KA PLOT QE SHITEN VIBRATORE,DHE PREJ TYNVE KA TURLI FAR MADHSIJE.                VAJZO KTHJELLU PAK SE PESNISI NUK ESHT GJITHCKA.MOS E ENDERO VEQ PENISIN POR BEJ DICKA ME TE MIR NE JET QE TE KRENOHEN FMIT E TU ME TY.   KLM SHOQE.MOS U BEJ QE TET TALLIN ANTART TY.  KESHILL PREJ NJE VAJZE 22 VJECARE    TUNG  KLM

Offline

 

#21 07.06.2009 13:44:51

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

PER FAT TE MIR KEMI SHUM DJEM TE BUKUR TE MENCUR SHIPTAR.SHIPEN SE NDROJ MA ASNI SEND TJETER NE JET

Offline

 

#22 28.07.2009 19:31:58

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Nita_GV wrote:

Jo, jo, jo.

Poooo pooo kam nderruar mendjen.... ato e kane karrin e madhe dhe ta shkrijne pidhin krejt.....

shaka shaka

ne fakt isha qi me nje zezak por per martese jo....

Offline

 

#23 27.12.2009 17:37:20

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Mendoj qe edhe te zezat jan te mira pse jo, personalisht kam qi edhe te zeza besa edhe te mira po ..............

Offline

 

#24 27.12.2009 17:37:33

fat_toni
i/e regjistruar
Registered: 27.12.2009
Posts: 17

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Mendoj qe edhe te zezat jan te mira pse jo, personalisht kam qi edhe te zeza besa edhe te mira po ..............

Offline

 

#25 27.12.2009 23:52:16

Akullorja
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2009
Posts: 205

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

poooooooooooooooo dhe me gjithe qejf

ato ta kenaqin pidhin

Offline

 

#26 13.03.2010 04:44:13

kokolladi
koko
From: bruxelles
Registered: 04.03.2010
Posts: 14
Website

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

a dini ju njerz sa semundje  eczistojn ne sex... sidomos te lekures dhe jan te perjetshme??? spo flasim per SIDA...   rujuni  nga 15min lezet sa ja çi rropt vetes per Jetè...  kalofshit mir

Offline

 

#27 14.03.2010 02:22:44

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

erat wrote:

kurr ne jet skisha pranuar te martohem e as te kisha sex me nje zezake.Vet zoti e ka percaktue ket rac te poshter dhe te flliqur te jet shkalla me e ulet e njerzimit.A e dini se te gjitha gjerat e kqija fillojn me zi si pershembull: faqezi,ugurzi,fatzi etj etj

ma honksh karin edhe mos e perzij Zotin ksajde...se po ta qi familjen ...

Offline

 

#28 14.03.2010 02:29:19

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

nuk martona me zezake , jo se jan te zeza po , kan kultur edhe mentalitet tjeter.. ( ma mer menja )
veq edhe shum seksi jon ...

http://imperioformen.files.wordpress.com/2008/08/beyonce.jpg

Last edited by bruce lee (14.03.2010 02:31:34)

Offline

 

#29 14.03.2010 12:25:48

sexy_boyy
i/e regjistruar
From: kosov ferizaj
Registered: 24.02.2010
Posts: 284

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

e budallicat e nanes krejt budallica jeni edhe ju shqiptarkat sesht e vertet qe te knaqin ma shum zezaket se me shum se shqiptaret nuk qin kush ne bot .

Offline

 

#30 14.03.2010 20:39:44

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Asnjehere,madje as do ti provoja.....Jam rraciste pelqej vetem te bardhet....

Offline

 

#31 19.04.2010 01:30:12

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

nse  nje dote  kuptoja  se nje  femer  shqiptare    ka  pas   sex  me  njez e zak   un   kurr   nuk  dote  beja  sex  me at      ku  e   fur   zezaku aty     esht   flqewilsir    por    laviret   nuk  zgjedhin   to   edhe  me   zezak    po   qihen   tash

Offline

 

#32 19.04.2010 01:35:49

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

ohh   dita  EDHE  MU   QOKET  MI HANKT   ANI   ZEZAKET  NA  QENKAN ME   TE  MIR  SE  SHQIPTERET     NE  JEMI  RACA  ME  E  PASTER  NE    EUROP  POR   JAN    DISA   FEMRA     SOIT   LAVIRE  QE     KAN  FILLUAR  EDHE  ME   MAJMUNA   MI   QI

Offline

 

#33 19.04.2010 01:39:09

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

fatalja    respekt   per ty      ktto   qe  kerkojhn    zezak  jan    lavire

Offline

 

#34 19.04.2010 11:39:08

artina
i/e regjistruar
Registered: 18.03.2010
Posts: 132

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

asnjehereeeeeeee:(  :(  pse me shku mu martu me zezak tuj pas plot djem maqedonia kosova edhe shqiperia
une per vete se pelqej

Offline

 

#35 22.04.2010 00:16:04

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

hej    me   nikun  FUCK  OFF   MOS       lof   se  .........    pe  din  ti

Offline

 

#36 22.04.2010 15:41:05

kasanova
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2010
Posts: 8

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

jo mo martu sisha martu amo kisha pas qef mi qi niher dy zezake perniheri latina ma fort

Offline

 

#37 22.04.2010 23:27:05

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

jo     FUC  OFF      un  me  femna  shqiptare   skam as  nje  problem   un  i  i urrej  disa    nga ato  femna   shqiptare  qe    shiten    per    gjera te  imta      kurse    ju       qenkeni     gomar  dhe   idiote   keni   kujdes

Offline

 

#38 22.04.2010 23:30:29

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

nje  femra    shqiptare  e cila     martohet apo   ka  lidhje  me     zezak   rus   serb    per    mua  esht    lavire  kurve   ose   esmuar    ne  mendje

Offline

 

#39 03.05.2010 01:28:42

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

hotdita wrote:

nese do te jete zezak i amerikes veriore apo britanise do te isha martuar
ata jane ma te mire se te bardhet
e sa per te tjeret nuk kam menduar fare se si do te reagonin

OJ  HOATIA   TY AS    PER   KUSUR  STKISHA  MARR

Offline

 

#40 23.05.2010 05:45:05

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

hotdita wrote:

nese do te jete zezak i amerikes veriore apo britanise do te isha martuar
ata jane ma te mire se te bardhet
e sa per te tjeret nuk kam menduar fare se si do te reagonin

TI PO DOJKEE QIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII FORTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Offline

 

#41 23.05.2010 05:46:34

gago
i/e regjistruar
Registered: 03.02.2010
Posts: 111

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

bruce lee wrote:

nuk martona me zezake , jo se jan te zeza po , kan kultur edhe mentalitet tjeter.. ( ma mer menja )
veq edhe shum seksi jon ...

http://imperioformen.files.wordpress.co … eyonce.jpg

KJOOOOOOOOOOOOOO E KA PIDHIN ME LUJIT FOOTBOOLLLLLLL MRENDAAAAAAAAAAAAAA

Offline

 

#42 25.05.2010 12:44:38

nicegirl
i/e regjistruar
Registered: 12.02.2010
Posts: 102

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

uauuuuuu,mke habit fare fuck off hera pare qe flet tamam si njeri.bravooooooooooo nje duartrokitje per fuck off.

Offline

 

#43 26.05.2010 07:09:29

king_hot_sexy
i/e regjistruar
Registered: 17.05.2010
Posts: 8

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

hahah kush tha qe zezaket kane kulture dhe jane te mire une jetoj ketu me to dhe i njof shume mire llomsha e per tu qi ropte ska respekt low class  duhet te jetoni aty ku ka zezak qe te njihni me mire

Offline

 

#44 26.05.2010 07:10:56

king_hot_sexy
i/e regjistruar
Registered: 17.05.2010
Posts: 8

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

nuk jam rraciste por kjo eshte e verteta

Offline

 

#45 28.05.2010 22:42:49

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

shkenca   ka   konstatu   per  zezak  qe   zezaket kan   trurin  shum  te   ngjashem me    kafsh  bile  disa    ngjajn  me  nje  rac  majmunesh   siq  jan haran gudanet    kurse     per  ket    ka  deshmi   shum se  ne  disa   pjes  te afrikes   zezaket    han   edhe    mish  njeriu  ja  sa  te    zhvilluar  e  kan     trurin

Offline

 

#46 28.05.2010 22:46:26

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

king_hot_sexy wrote:

nuk jam rraciste por kjo eshte e verteta

tung   king_hot_sexy   
  mos   e  nguc   kit    fuck  off  se  ky  per  zezak     jeten e  jep  se    sipas  informatave    ky   dhender  e ka je   zezak  nga   gana  e  afrikes

Offline

 

#47 31.05.2010 02:04:24

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

ja  qifsha   robt  edhe     krejt   farefisin  aj  apo  ajo  qe    hiqet  me   serb   apo  edhe  me  zezak

Offline

 

#48 31.05.2010 02:07:51

nebi
i/e regjistruar
Registered: 19.04.2010
Posts: 41

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

o kallnu   kallnu   ju  njerzt  ne   ngjyr   hahahahaha   he     rob e  robi   jav   qifsha   po   tentoni    menaj      prish  racen  ton  dardane     qe  ekemi  mete   miren    ne   europ  he  juve    bash     n........... jav        pe  dini  ju    hajt   tash    shnet  ...

Offline

 

#49 31.05.2010 10:35:05

27 kush e ka qef
i/e regjistruar
From: afganistan
Registered: 30.05.2010
Posts: 6

Re: Do te martoheshit me zezakë/e?

Me  u martu nuk kisha than po ai i cili nuk e ka provuar pidhin e zezakes i kisha preferuar nese ju ipet mundesia le ta provojn se me te vertet kan me pas kenaqesi,kurse sa i perket femrave me siguri se ka diqka tek zezaku qe kan deshir me u qi me ta,kurse sa i perket asaj se cilet e kan karin ma te madh besoj qe edhe ne shqiptaret nuk jemi me i lan anash.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting