FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 07.01.2008 06:38:58

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

shumica e njerzve kan ose kan pas nje lidhje jasht martesore ose kan tradhetuar partnerin ose partneren qka mendoni ju?

Offline

 

07.01.2008 06:38:58

AdBot
Advertisements

#2 08.01.2008 04:02:36

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

Nuk kam tradhetuar asnjehere.
Prandaj nuk mund te jap pergjigje.

Offline

 

#3 11.01.2008 02:23:40

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

ne nje menyr ose tjetren ska njeri qe se ka tradhetue partnerin?ose burrin,dashnorin  femra dashnoren,gruan mashkulli

Nita_GV wrote:

Nuk kam tradhetuar asnjehere.
Prandaj nuk mund te jap pergjigje.

Offline

 

#4 11.01.2008 08:47:00

tyson
Guest

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

A do doni te beni sexs me mua erta

 

#5 11.01.2008 14:55:40

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

faliminderit por une nuk jam gay

tyson wrote:

A do doni te beni sexs me mua erta

Offline

 

#6 11.01.2008 15:05:07

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

Erat, mendoj se ka qenë pak në gjumë Majk Tajsoni sepse ka kujtuar që je Erta. :)

Offline

 

#7 12.01.2008 05:03:19

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

hahhahhaha qka me ba

Pompuesi wrote:

Erat, mendoj se ka qenë pak në gjumë Majk Tajsoni sepse ka kujtuar që je Erta. :)

Offline

 

#8 28.08.2008 14:59:08

TARASI
i/e regjistruar
Registered: 28.08.2008
Posts: 22

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

Nuk e di por une kur isha me i ri, femren e kam tradhtu dhe si perfundim me kuptoj qe e tradhetoja sepse me kapi  keq nga ai moment' pastaj u be puna dhe me keq, per mua dhe per te dyja femrat.

Me e keqja ishte se te dyja femrat ishin shoqe njiheshin mmmmmm dhe si perfundim u largova une nga te dyja por jo shpejt me kohen u zhduka dhe nuk me pame me.

Do te thosha qe ne njefare menyre ishte experience e mire per nje mashkull, por ne anen tjeter ishte dhe shume e veshtire se si te perjetoje te dyja femrat?.

Offline

 

#9 15.09.2008 20:49:10

haidarmurat
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2008
Posts: 8

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

te gjithe njerezit qe kane lidhje pas marteses, per mendimin tim zihen ne kazanin e imoraleve dhe te pa cipeve, qofte mashkull apo femer

Offline

 

#10 01.11.2008 15:07:36

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

mir mir e ndjej veten, them me vete ku me mujt mem ardh dita prap po tutna po merret vesh e jo qe bahet nami po mos pi hin lakmi edhe asaj (mos e past)

Offline

 

#11 06.11.2008 09:20:07

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

erat wrote:

faliminderit por une nuk jam gay

tyson wrote:

A do doni te beni sexs me mua erta

hghaghaahahaahahah

Offline

 

#12 06.11.2008 11:52:10

ibekim
i/e regjistruar
Registered: 04.11.2008
Posts: 14

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

o haram ku po ka forum per pedera ti po hin trego qe je peder ta qifsha motren

Offline

 

#13 07.11.2008 10:13:13

HaRaM|
i/e regjistruar
Registered: 12.06.2008
Posts: 69

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

ibekim wrote:

o haram ku po ka forum per pedera ti po hin trego qe je peder ta qifsha motren

oti kar a ban me dit qka ki ti kunder meje qe pom thu gjithkah me ta qi motren po gjith bahet bajat o pidh nanen duhet me ndrru kapak se sqihet veq motra jote ncncnc

Offline

 

#14 31.12.2008 02:57:36

SEX_GURU
i/e regjistruar
Registered: 31.12.2008
Posts: 34

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

me thon te drejten se rruj shum se e kam ne natyr i dua te gjitha femrat shummmmm

Offline

 

#15 14.01.2009 04:57:44

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

un  kam  bashkjetu  me  nje  daneze   7 vjet  dhe  e  kam trathtu  rregullisht   dhe   per  ket  me  vjen  shum keq  po ja  qe  jan  gjera  qe  ndodhin  kishte

Offline

 

#16 16.01.2009 18:49:59

erand
i/e regjistruar
From: prishtin
Registered: 16.01.2009
Posts: 7
Website

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

une jom i ri    po e tradhtoi  femnen

Offline

 

#17 16.01.2009 18:50:20

erand
i/e regjistruar
From: prishtin
Registered: 16.01.2009
Posts: 7
Website

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

une jom i ri    po e tradhtoi  femnen  [img][/img]

Offline

 

#18 07.06.2009 17:13:42

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

UN ISH TE DASHURIN E KAM TRATHTUAR PER ARSYE HAKMARJE SE EDHE AI ME KA TRADHTUAR.AMA MBRAPA SHUM JAM PENDU SE NDERGJEGJEN SE KAM PASUR TE PASTER DHE JA KAM PRANU.POR SHUM KEQ ESHT TET TRADHTOJ NDONJI DHE TE TRADHTOSH DONKEND.A BURIN TIM SE KAM TRADHTUAR ASNJE HER NE JET DHE ASNJEHER ZZDO TA TRADHTOJ.SE SHUM E DUA EDHE AI SHUM ME DON DHE JEMI CIFTI MA I MIR NE BOT MENDOJ

Offline

 

#19 07.06.2009 17:15:53

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

FATALJA wrote:

UN ISH TE DASHURIN E KAM TRADHTUAR PER ARSYE HAKMARJE SE EDHE AI ME KA TRADHTUAR.AMA MBRAPA SHUM JAM PENDU SE NDERGJEGJEN SE KAM PASUR TE PASTER DHE JA KAM PRANU.POR SHUM KEQ ESHT TET TRADHTOJ NDONJI DHE TE TRADHTOSH DONKEND.A BURIN TIM SE KAM TRADHTUAR ASNJE HER NE JET DHE ASNJEHER ZZDO TA TRADHTOJ.SE SHUM E DUA EDHE AI SHUM ME DON DHE JEMI CIFTI MA I MIR NE BOT MENDOJ

A PERNDRYSHE TRADHTIN SE KAM NE GJAK,UN EDHE KUR EC NUK SHOH NJERI ME SY AQ QE DUA TI RI BESNIKE BURIT TIM,AS ME SHIKIM ZDUA TA TRADHTOJ

Offline

 

#20 07.06.2009 17:16:46

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

erand wrote:

une jom i ri    po e tradhtoi  femnen 

SHUM MIR PO BAJSHE TI
BRAVOOOOOOOO

Offline

 

#21 08.06.2009 15:34:58

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

FATALJA wrote:

UN ISH TE DASHURIN E KAM TRATHTUAR PER ARSYE HAKMARJE SE EDHE AI ME KA TRADHTUAR.AMA MBRAPA SHUM JAM PENDU SE NDERGJEGJEN SE KAM PASUR TE PASTER DHE JA KAM PRANU.POR SHUM KEQ ESHT TET TRADHTOJ NDONJI DHE TE TRADHTOSH DONKEND.A BURIN TIM SE KAM TRADHTUAR ASNJE HER NE JET DHE ASNJEHER ZZDO TA TRADHTOJ.SE SHUM E DUA EDHE AI SHUM ME DON DHE JEMI CIFTI MA I MIR NE BOT MENDOJ

Eeee po edhe ateher me ish te dashurin te njejten ke than me siguri, por prap e ke tradhtu. Hajt se ndoshta ka jet te gjat ky forum e flasim prap mbas ndonji viti ;)

Offline

 

#22 10.06.2009 23:42:45

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

Anonym wrote:

FATALJA wrote:

UN ISH TE DASHURIN E KAM TRATHTUAR PER ARSYE HAKMARJE SE EDHE AI ME KA TRADHTUAR.AMA MBRAPA SHUM JAM PENDU SE NDERGJEGJEN SE KAM PASUR TE PASTER DHE JA KAM PRANU.POR SHUM KEQ ESHT TET TRADHTOJ NDONJI DHE TE TRADHTOSH DONKEND.A BURIN TIM SE KAM TRADHTUAR ASNJE HER NE JET DHE ASNJEHER ZZDO TA TRADHTOJ.SE SHUM E DUA EDHE AI SHUM ME DON DHE JEMI CIFTI MA I MIR NE BOT MENDOJ

Eeee po edhe ateher me ish te dashurin te njejten ke than me siguri, por prap e ke tradhtu. Hajt se ndoshta ka jet te gjat ky forum e flasim prap mbas ndonji viti ;)

ME FAL DJALI,POR UN KUR PENDOHEM PER NJE GABIM DHE TE NJEJTIN ME KUR NUK E PERSERIS.DHE TJETER ESHT BURI TJETER ESHT FRAERI,DERI SA JE PA MARTU FRAERAT OSE FEMRAT MUND TI NDROSH,POR KUR TE MARTOHET NJERI ATEHER ESHT SHUM MA NDRYSHE.SMUND TE MARTOHET NJERI CDO DIT.KURSE TASH QE PRES BILE FEMI NE ASNJE MENYR SE TRADHETOJ.UN BURIN TIM SE KAM TRADHETUAR DERI SA KEMI QEN LIDHJE TE THJESHT E TASH NE LIDHJE MARTESORE NUK VJEN NE KONSIDERIM TA TRADHETOJ.

Offline

 

#23 19.06.2011 16:43:53

remo koci
i/e regjistruar
Registered: 16.06.2011
Posts: 4

Re: Si e ndien vehtes pasi e ke tradhetu partnerin ose partneren?

tradhetia eshte veprimi me i shemtuar ne jet.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting