FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:02:06

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Heshtje
Një ze dëgjohet...
Vetëm një frymemarrje e epshte lundron nëpër ajër.
E lagur
E lidhur.
E imja.
Poshte peshes sime ekzitohesh.
Nuk ke nga të shkosh!!!!
Deshira rritet.

Offline

 

12.01.2008 02:02:06

AdBot
Advertisements

#2 12.01.2008 02:02:34

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Kam etje, kam etje për ty!!!
Ashtu siç vuan njeriu për ujë ne desert, ashtu goja ime kërkon mjaltin tënd.
E dua!!!
Mbyll sytë e kerkoj , shijen tënde.
Është faji yt!!!!
Me drogen tënde me ke bërë skllav!!!

Offline

 

#3 12.01.2008 02:02:42

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Një dorë e vogël dhe e bardhe fshik trupin tim, i cili dridhet nga një prekje e thjeshtë.
Një kub akulli rreshqet mbi gjoksin tënd, duke rrenqethur thithkat.
Ne një çast një puthje e afshte shijon buzët e mija, ndërkohë trupi im bashkohet me tëndin.
Ne heshtje dëgjohen te rrahurat e zemrës sime.
Një zemër e ndezur flakë thërret emrin tënd.

Offline

 

#4 12.01.2008 02:02:52

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Unë qe te kam dashur.
unë qe te kam dhuruar vitet me te bukura.
E ngrohte e çiltër zbres sipër teje,
duke dhuruar jetë ekzistencës tënde.
Të mbeshtjell lehtë me krahet e mija, duke te puthur me ritmin magjik
i cili kthen ne  realitet enderrat e tua.

Offline

 

#5 12.01.2008 02:03:01

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Akoma ne gjume ndjej eren tënde.
Akoma ne gjume ndjej frymemarrjen tënde.

Duart e mia te prekin , levizin vete.
Ledhatojne lekuren tënde.

Të ndjej, ndjej klithmat e tua.
Ndjej zemren tënde.
Buzet e mia te deshirojne.
Buzet e mija te kërkojnë.
Një xhest i vogël i fton tek ty.

Të prek.

Ushqehem me profumin tënd.
Mbes tek ty, nuk dëshiroj gjë tjetër!!!!

Offline

 

#6 12.01.2008 02:03:16

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Me afrohet nga pas.
Largon floket. Buzet e tij mbi qafen time fillojnë te zbresin ngadalë.
Duart e tij mbi gjokset , i shtrengon.
Me lehtesi me kthen nga vetja.
jemi përballë.
Me ofron një gote vere.
E kuqe.
E ngrohte.
Sensuale.
E pi.
E pin.
Ngroh.
E vendos mbi tavoline.
Duart e tij pershkojne tërë trupin tim.
Goja ime , pershkon te tijen.
Saktesi.
Kujdes.
Dedikim.
Duke mos len asgjë, pa saktësi.
E me pas duke bërë gjithçka.

Offline

 

#7 12.01.2008 02:03:33

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Zjarri..rritet..te mbeshtjell si një turbine me sensualitetin e tij...
Shperhapet nëpër dhome deri sa arrin ne rrenjen e flokeve.
Provoj ndjenja te cmenduara..Habi!!!!
Ndjej trupin tënd te leviz, lart trupit tim te lakuriqte..
Dridhet..
Leshon veten duke kërcyer një vallezim magjik ne këtë nate plot yje.

Offline

 

#8 12.01.2008 02:04:11

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Ti i tëri derdhesh brenda një prezervativi,
I ngrohte, i ujshem dhe pastaj vdes.
Dhe pas çdo derdhje unë te hedh nga një shqelm mendimi
Të ftohte, te llahtarshem dhe pres.                                 
A ndenje qe ty te vret e te derrmon,
Gjakftohte, ngadalshem.
E qe kenaqesine t'a demton
Rende, bujshem.
Negativiteti im gjithkund bubullon,
I tharte, jehueshem,
Ne tren, ne shtrat, ne avjon-
-Frikesues.
Ai tek unë është e vetmja gjalleri-
-Inspirues.
Por tek të tjerët vetëm vdekje sjell ai-
-Mashtrues.

Offline

 

#9 28.07.2009 13:26:39

endriti
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2009
Posts: 5

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Ankohet kari per kushtet e veshtira ne pune !
Un gjithnje duhet te ju bindem urdherave te te tjereve
Un gjithenje duhet te punoj ne erresire
gjitnje me duht te punoj ne kushte te lageshtise
Asnejhere nu ka ,kush kujdes se mund et thehem
Me kafshojne ,me godasin ,me shterngojne
Per mu asnje her skan kujdes ,vetem vehtevetes i bejn qef
Nuk e kan parasysh se sa te veshtire e kam une
Por gjithnje kerkojn te jem i degjueshem e te qendroj gaditu
Her me veshin shushkavac e her me lejn cullak
Her me bejn frizur e her me lejn tullac
Her me lagin me bejn qull e her me terin e me thajn
Sa her qe smundme me bertasin sikur te jem i huj
Prandaaj mor njerzi kerkoj te drejta e mia
Qe edhe un te pyetem sa a mundem
e jo te jem nje rob i degjueshem e te mos e shok kurr driten
Te dal ne drit dielli e pak te rrezitem!

Offline

 

#10 28.07.2009 13:26:49

endriti
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2009
Posts: 5

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Ankohet kari per kushtet e veshtira ne pune !
Un gjithnje duhet te ju bindem urdherave te te tjereve
Un gjithenje duhet te punoj ne erresire
gjitnje me duht te punoj ne kushte te lageshtise
Asnejhere nu ka ,kush kujdes se mund et thehem
Me kafshojne ,me godasin ,me shterngojne
Per mu asnje her skan kujdes ,vetem vehtevetes i bejn qef
Nuk e kan parasysh se sa te veshtire e kam une
Por gjithnje kerkojn te jem i degjueshem e te qendroj gaditu
Her me veshin shushkavac e her me lejn cullak
Her me bejn frizur e her me lejn tullac
Her me lagin me bejn qull e her me terin e me thajn
Sa her qe smundme me bertasin sikur te jem i huj
Prandaaj mor njerzi kerkoj te drejta e mia
Qe edhe un te pyetem sa a mundem
e jo te jem nje rob i degjueshem e te mos e shok kurr driten
Te dal ne drit dielli e pak te rrezitem!

Offline

 

#11 28.07.2009 13:27:20

endriti
i/e regjistruar
Registered: 20.07.2009
Posts: 5

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

Ankohet kari per kushtet e veshtira ne pune !
Un gjithnje duhet te ju bindem urdherave te te tjereve
Un gjithenje duhet te punoj ne erresire
gjitnje me duht te punoj ne kushte te lageshtise
Asnejhere nu ka ,kush kujdes se mund et thehem
Me kafshojne ,me godasin ,me shterngojne
Per mu asnje her skan kujdes ,vetem vehtevetes i bejn qef
Nuk e kan parasysh se sa te veshtire e kam une
Por gjithnje kerkojn te jem i degjueshem e te qendroj gaditu
Her me veshin shushkavac e her me lejn cullak
Her me bejn frizur e her me lejn tullac
Her me lagin me bejn qull e her me terin e me thajn
Sa her qe smundme me bertasin sikur te jem i huj
Prandaaj mor njerzi kerkoj te drejta e mia
Qe edhe un te pyetem sa a mundem
e jo te jem nje rob i degjueshem e te mos e shok kurr driten
Te dal ne drit dielli e pak te rrezitem!

Offline

 

#12 31.08.2009 11:02:46

alboz-toly
Guest

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

e qiva tezen shum thjeshtt Thash oj teze apo don mu qii tha po thash hajde pra ja nisem e qiva tezenn e bana llom edhe ne fundd thash baje bothen hec

 

#13 31.08.2009 19:12:06

snaiperi
i/e regjistruar
Registered: 31.08.2009
Posts: 8

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

[une gjithmone godas ne shenje po ty moj pidh i stervitur spo te kap dot

Offline

 

#14 07.09.2009 17:44:29

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Poezi- tregime- fantazi (erotike)

ja fut njoni tezes... pse e shtine po i thot ajo??? ani qe po e hjeku pergjigjet ky pisi... jo jo me hjek mos e hjek por po te ves pse e shtine??? hahah

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting