FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:47:10

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Kombësitë e personave që keni bë sex?

nje nga stimujt me terheqes ne nje mardhenie sexuale, mendoj se eshte e reja, e panjohura. Kujt nga meshkujve nuk i ka leshuar imagjinata leng per nje zezake, per nje asiatike, per nje mesdhetare, per nje nordike? Nje kolegia ime, ne kete diskutim qe sapo e hapa ne zyre, tha se e kishte enderr te fshehte te bente sex me nje zezak nga ata me permasa absurde te gjenitaleve, qe kur ka qene e re(tani duhet te jete tek te 50, po eshte si fshat i djegur dhe e shemtuar ka qene gjithnje lum-madhja).
na thoni tani se me cfare kombesish keni pasur mardhenie trupore dhe pershtypjet qe ju kane lene.

Offline

 

12.01.2008 02:47:10

AdBot
Advertisements

#2 18.01.2008 12:14:06

danny-sw
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 6

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

heheheeeee...
Një pyetje interesante, por përgjigjja ndoshta do të ishte e papbesueshme... kam pasur me disa lloje... mund t´ju themë se kënaqësinë më të madhe kam pasur me njërën nga Republika dominikane! uhhhhhh.... cfarë lezeti!!!!

Offline

 

#3 20.01.2008 02:11:23

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Gjermane, ruse, turke, dhe  portugese :D

Offline

 

#4 18.02.2008 01:29:53

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

ME NJE SHQIPTAR DHE ME NJE FINLANDEZ.
SHQIPTARI ISHTE ME I MIRE.

Offline

 

#5 18.02.2008 19:48:20

pfannoli
i/e regjistruar
Registered: 03.01.2008
Posts: 16

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Me se pari me nje turke ne ate mahallen ne Stamboll
me nje bullgare ne det ne Varna
me gjermane ne Kassell
me ruse ne Gjermani
tjerat jane Shqiptare

Offline

 

#6 04.04.2008 11:59:12

incognito
i/e regjistruar
Registered: 31.03.2008
Posts: 8

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Amerikane (hispanike, zezake, te bardhe)
Australiane
Gjermane
Boshnjake
Malazeze
Finlandeze
Britaneze
te tjerat Shqipare

Last edited by incognito (04.04.2008 12:00:26)

Offline

 

#7 05.04.2008 11:13:01

uran
i/e regjistruar
Registered: 08.03.2008
Posts: 38

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

kukuuuuuuuuu ke leju veten me ta rras ni i huaji ncncncncnc turp a sexy tina tu pas aq shum shiptar qe menci nuk presin mu qi ti shkon ja jep pidhin finlandezit a je normal bre ti a te kan lujt ment po me doket

Offline

 

#8 05.04.2008 12:16:33

UKA I SHARRIT
s.g reçica tetove
From: MAçEDONIJ
Registered: 07.03.2008
Posts: 36
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

uran wrote:

kukuuuuuuuuu ke leju veten me ta rras ni i huaji ncncncncnc turp a sexy tina tu pas aq shum shiptar qe menci nuk presin mu qi ti shkon ja jep pidhin finlandezit a je normal bre ti a te kan lujt ment po me doket

mir jabe orospis veq nje qik e orospis eban atepun me nje gjal te nacionalitetit te tjeter

Offline

 

#9 05.04.2008 12:36:16

bilbili_044
i/e regjistruar
Registered: 02.04.2008
Posts: 4

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

knaqei ma te madhe dhe ma reale ka qen me nje amerikane

Offline

 

#10 05.04.2008 12:36:27

bilbili_044
i/e regjistruar
Registered: 02.04.2008
Posts: 4

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

knaqei ma te madhe dhe ma reale ka qen me nje amerikane

Offline

 

#11 05.04.2008 12:36:43

bilbili_044
i/e regjistruar
Registered: 02.04.2008
Posts: 4

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

knaqei ma te madhe dhe ma reale ka qen me nje amerikane

Offline

 

#12 05.04.2008 19:34:07

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Gjermane,Italiane,Portugeze,Spanjolle,Amerikane....por me Shqipetare ska jan me te mirat me te bukurat

Offline

 

#13 07.04.2008 23:18:38

neki
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2008
Posts: 22

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

une veq me shqiptare

Offline

 

#14 07.04.2008 23:19:06

neki
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2008
Posts: 22

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

une veq me shqiptare

Offline

 

#15 23.05.2008 08:36:59

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

un me polake edhe beloruskinj

Offline

 

#16 24.05.2008 00:28:07

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqi(pe) q*!!!
Ku ka bre ma te mira se shqiptarja?! Cfar populli jem, te huajen e cmojme me teper se tanen. Po kjo Nita u msu me turqi, e per ket e ka hap kete teme...ncnc...Allah kahretsin, belani versin, yazIk ollsun. Uuuuups, shajta edhe turqisht.hahahahahah :cool: kuku cka u ba qe mu terru dicka?!
Jo jo njerezen, ma te mira se shqipet nuk ka, shko kah te shkojsh, prap se prap me shqipet tona nuk ka. Vet gjat aktit, kot te thot e huaja me knaqe e ta hanksha e ta bafsha, po me te than shqiptarja, jo qe te kalle, por edhe te shkrine krejt. Leni te hujat se nuk ja ka pa hajrin askush se masnej mos bani qudi pse femrat tona q*hen me te huaj!!!

Hajde mirmetshi se shkova......vij vij apet

Offline

 

#17 26.05.2008 00:18:49

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

me gjermane
angleze
italiane
australiane
zvicerane

pidhi me i mire ne absolut, shqiptare
sa ja fusja karin i fillonin orgazmat radhe dhe nuk i mbaronin,mund te arrinte dhe 40 orgazma,bertiste si e çmendur
nuk kisha pare kurre pidh te tille.......sepse gjithmone kam qire piçka te huaja

Offline

 

#18 28.05.2008 12:46:12

tetovazha
i/e regjistruar
Registered: 23.02.2008
Posts: 6

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Anonym wrote:

Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqi(pe) q*!!!
Ku ka bre ma te mira se shqiptarja?! Cfar populli jem, te huajen e cmojme me teper se tanen. Po kjo Nita u msu me turqi, e per ket e ka hap kete teme...ncnc...Allah kahretsin, belani versin, yazIk ollsun. Uuuuups, shajta edhe turqisht.hahahahahah :cool: kuku cka u ba qe mu terru dicka?!
Jo jo njerezen, ma te mira se shqipet nuk ka, shko kah te shkojsh, prap se prap me shqipet tona nuk ka. Vet gjat aktit, kot te thot e huaja me knaqe e ta hanksha e ta bafsha, po me te than shqiptarja, jo qe te kalle, por edhe te shkrine krejt. Leni te hujat se nuk ja ka pa hajrin askush se masnej mos bani qudi pse femrat tona q*hen me te huaj!!!

Hajde mirmetshi se shkova......vij vij apet

po vetem pidhi asht interenacionale patrijoti jem i vogel

Offline

 

#19 04.06.2008 17:10:00

sportisti_xxx
i/e regjistruar
Registered: 02.06.2008
Posts: 6

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

shqiptare,dhe serbe,por me serbe jam ndi me mire se e kom qi me inati uhhhhh,prap kam deshire me nxon naj serbe,po edhe jan te mira sepse bertasin shume,tung tung

Offline

 

#20 05.06.2008 01:37:27

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Veq me shqiptarkeee... Jam kureshtare , me pelqen, shpesh peftyroj, imagjinoj nje situat te mundur mendonje nordike angleze.. e sidomos  marokiene apo portorikane

Offline

 

#21 06.06.2008 09:27:06

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

incognito wrote:

Amerikane (hispanike, zezake, te bardhe)
Australiane
Gjermane
Boshnjake
Malazeze
Finlandeze
Britaneze
te tjerat Shqipare

Si jan more Malazezkat?

Offline

 

#22 06.06.2008 14:33:15

adnan
i/e regjistruar
Registered: 06.06.2008
Posts: 3

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

[Sexy_TINA] ej tinna nga je ti edhe a vjen najhere ne ks bre fort po kam qef met qi ty ti ke kan femna e par qe e qij une se kurr skam qi valla edhe mkishe msu pak ok kthema

Offline

 

#23 06.06.2008 14:33:45

adnan
i/e regjistruar
Registered: 06.06.2008
Posts: 3

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

[Sexy_TINA] ej tinna nga je ti edhe a vjen najhere ne ks bre fort po kam qef met qi ty ti ke kan femna e par qe e qij une se kurr skam qi valla edhe mkishe msu pak  ok kthema

Offline

 

#24 06.06.2008 14:34:34

adnan
i/e regjistruar
Registered: 06.06.2008
Posts: 3

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

skom bo hala valla :P

Offline

 

#25 07.06.2008 08:22:46

flladipranveres
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 6

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

vallahi francezet ishin te mira,po kenaqesin qe ta jep spanjollja sta jep kush .kam qi edhe shqiptare e me jane ba si buka e perditshme

Offline

 

#26 09.06.2008 09:42:42

mend-024
i/e regjistruar
Registered: 24.05.2008
Posts: 3

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

kam patur rastin ta qij nje zezake .. ne fakt ne fillim mu duk anomali ngase edhe pidhin e kishin te quditshem por pasi fillova nuk pata deshir te terhekesha si frikacak dhe vazhdova amo ate zezake tashme e qij ende se ishin shum te forta o zot far kenaqesie e far pidhi te ngusht qe kishin ato....uuu

Offline

 

#27 09.06.2008 09:42:50

mend-024
i/e regjistruar
Registered: 24.05.2008
Posts: 3

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

kam patur rastin ta qij nje zezake .. ne fakt ne fillim mu duk anomali ngase edhe pidhin e kishin te quditshem por pasi fillova nuk pata deshir te terhekesha si frikacak dhe vazhdova amo ate zezake tashme e qij ende se ishin shum te forta o zot far kenaqesie e far pidhi te ngusht qe kishin ato....uuu

Offline

 

#28 09.06.2008 14:33:35

kushtrimi
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 03.06.2008
Posts: 15

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

:P [googlevid][/googlevid] Pa e lpi pidhin nuk e din lezetin e qimes :P

Offline

 

#29 13.06.2008 08:41:57

kushtrimi
i/e regjistruar
From: Prishtina
Registered: 03.06.2008
Posts: 15

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

o veq me shiptare au ba nami qe nuk ikam kerku tjerat

Offline

 

#30 25.06.2008 00:15:41

billy
i/e regjistruar
Registered: 25.05.2008
Posts: 9

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

kam qire zezake vetem dy here,pith koti,nuk me ka pelqyer fare.

Offline

 

#31 25.06.2008 15:31:28

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

kam pershtypje qe veq te nacionalitetit te RUKISE - keni qii...

Per s'eks me shume duhet bere , e me pak duhet folurr.... Ha mire shtrongoj koqet edhe qi pidhh , e mos fole shume ...:P:D

Offline

 

#32 27.06.2008 13:25:30

rrezik
i/e regjistruar
Registered: 27.06.2008
Posts: 15

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

ahhhhhh cfar me ju tregu per njonen nga Venezuela, i shumzon me 0 te gjitha, si nordiket e ngushta e te cekta, dhe brazilianet me llapa t zeza dhe te thella (deri n stomak) dhe t gjera si lavatrice 7kg.

Offline

 

#33 28.06.2008 07:56:04

xhekis
Guest

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

femra e pare që kam qirë ka qenë një Dalmatine (kroaci) në kohën kur uen kisha 17 vjet ndërsa ajo ishte 28 vjeç.... dhe thonë hera e parë nuk harrohet... per mua vërtet është ashtu...
... më tej kam pasur shqiptare JANË TË MIRAT... e më tej edhe ruse, ukraine, gjermane, braziliane, italiane, turke, dhe afrikane (qe nuk më ka pelqyer fare aroma e saj...as sexi)

 

#34 03.07.2008 10:33:56

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

pse mo , edhe me raca tjera beni seks ju femrat!

aritje e madhe per juve ,

Offline

 

#35 21.07.2008 11:54:33

Femin
i/e regjistruar
From: CH
Registered: 21.07.2008
Posts: 16

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Kombësitë e personave që keni bë sex? also mendimi jem eshte nuk ka arsyje me kend ke pas sex apo sili asht ma i mir apo i keq... sexi ma i mir asht me ate njeri qe e don. ska lidhje i vogel i madht i trash i holl i bardh i zi..

Offline

 

#36 21.07.2008 23:46:22

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

un   kam   pas   gjermanka   si gjdo  shqiptar  normal  kam pas   franceze  polake   ruse   bugare   turke  italiane     daneze  dhe   suedeze   skandinavet jan  per asgje  ne  sex   skan lidhje   katastrof 
edhe  diqka  shqiptare   kurr  skam pas  kam  deshir   me  pas  nje   per   kurreshtje

Offline

 

#37 21.07.2008 23:46:46

beni33
i/e regjistruar
Registered: 01.07.2008
Posts: 63

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Code:

un   kam   pas   gjermanka   si gjdo  shqiptar  normal  kam pas   franceze  polake   ruse   bugare   turke  italiane     daneze  dhe   suedeze   skandinavet jan  per asgje  ne  sex   skan lidhje   katastrof 
edhe  diqka  shqiptare   kurr  skam pas  kam  deshir   me  pas  nje   per   kurreshtje

Offline

 

#38 22.07.2008 01:44:56

DallDyshani
Explorues i ndjenjave!
From: KS
Registered: 13.05.2008
Posts: 50

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Femin wrote:

Kombësitë e personave që keni bë sex? also mendimi jem eshte nuk ka arsyje me kend ke pas sex apo sili asht ma i mir apo i keq... sexi ma i mir asht me ate njeri qe e don. ska lidhje i vogel i madht i trash i holl i bardh i zi..

absulutisht  perkhrai kete mendim/opinion . (s'e lun topi ) :cool:

Offline

 

#39 24.07.2008 03:57:51

Agis_Gv
i/e regjistruar
From: GOSTIVAR-ILIRIDA-ILLYRIA
Registered: 03.07.2008
Posts: 20

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Femin wrote:

Kombësitë e personave që keni bë sex? also mendimi jem eshte nuk ka arsyje me kend ke pas sex apo sili asht ma i mir apo i keq... sexi ma i mir asht me ate njeri qe e don. ska lidhje i vogel i madht i trash i holl i bardh i zi..

Ka lidhje  , femra shqiptare duhet te ket mardhenie seksuale vetem me meshkuj shqiptar ,   gjith  bota i njeh bulgarkat , parameno gjith bota te flase edhe per shqiptaret njejt!!!!!
Nuk pajtohem ,  duhet  ti ruajm vlerat , se fundja jena vetem  ca milion.

Offline

 

#40 28.08.2008 14:03:30

TARASI
i/e regjistruar
Registered: 28.08.2008
Posts: 22

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Shqiptare
çeke
italiane
polake
ruse
gjermane
austriake
hollandese
kineze
sllovake
franceze

Offline

 

#41 22.11.2008 03:09:39

SAIMO
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2008
Posts: 40

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

shqiptareeeeeeeeeeeee....shkina...ruse...amerikane...turke

Offline

 

#42 24.11.2008 14:51:17

hotdita
i/e regjistruar
Registered: 24.11.2008
Posts: 27

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

une me nje afroamerikan dhe me shqiptare natyrisht
afroamerikani ishte shume i mire

Offline

 

#43 24.11.2008 16:41:30

Anonym
i/e regjistruar
From: Kosove
Registered: 08.05.2008
Posts: 63

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

tetovazha wrote:

Anonym wrote:

Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqi(pe) q*!!!
Ku ka bre ma te mira se shqiptarja?! Cfar populli jem, te huajen e cmojme me teper se tanen. Po kjo Nita u msu me turqi, e per ket e ka hap kete teme...ncnc...Allah kahretsin, belani versin, yazIk ollsun. Uuuuups, shajta edhe turqisht.hahahahahah :cool: kuku cka u ba qe mu terru dicka?!
Jo jo njerezen, ma te mira se shqipet nuk ka, shko kah te shkojsh, prap se prap me shqipet tona nuk ka. Vet gjat aktit, kot te thot e huaja me knaqe e ta hanksha e ta bafsha, po me te than shqiptarja, jo qe te kalle, por edhe te shkrine krejt. Leni te hujat se nuk ja ka pa hajrin askush se masnej mos bani qudi pse femrat tona q*hen me te huaj!!!

Hajde mirmetshi se shkova......vij vij apet

po vetem pidhi asht interenacionale patrijoti jem i vogel

Po aq din ti aq flet, sta shef bace per tmadhe jo se trunin e ki ne kar e jo ne kry

Offline

 

#44 02.01.2009 19:00:12

TECHNO-BOY
i/e regjistruar
Registered: 29.12.2008
Posts: 85

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

nordike ,turke ,greke etj ... dhe shqiptare te tjerat

Offline

 

#45 06.01.2009 19:58:28

dordaleci_me_kar
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 14

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Perveç shqiptareve, maqedoneve, zvicraneve, kam pas rast ta qi edhe ni zezake niher. ama shqiptarkat te kallin kur te shajn shqip tu u qi.

Offline

 

#46 06.01.2009 19:58:44

dordaleci_me_kar
i/e regjistruar
Registered: 06.01.2009
Posts: 14

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Perveç shqiptareve, maqedoneve, zvicraneve, kam pas rast ta qi edhe ni zezake niher. ama shqiptarkat te kallin kur te shajn shqip tu u qi.

Offline

 

#47 15.04.2009 22:20:49

QEJFLI
i/e regjistruar
Registered: 15.04.2009
Posts: 101

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

austriake gjermane italiane ruse ukrainase italiane arabe letoneze spanjolle portugeze

Offline

 

#48 21.04.2009 19:55:07

Treklam
i/e regjistruar
Registered: 21.04.2009
Posts: 24

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

me femren shqiptare s ka , veq shqiptarja ma Knaq Karin 100 % per qinddddddddd

Offline

 

#49 28.05.2009 13:53:20

FATALJA
i/e regjistruar
Registered: 27.05.2009
Posts: 284

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

VEQ ME SHQIPTAR.POR KAM PAS OFERT NGA JE ZEZAK POR SME KA TERHEQUR ASPAK DHE SE KUM PRANU.PARA 3VITESH

Offline

 

#50 29.05.2009 16:13:20

S200@live
i/e regjistruar
Registered: 29.05.2009
Posts: 36

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

adnan sa vjet i ke per kur po e rush a dush me e shti turshi a? shfrytzoje rastin e mos e hup kohen se i kalon koha karit ,tung

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting