FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#51 28.07.2009 19:30:12

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Une listes sime ja kam shtuar nje maroken dhe te them te drejten me ka pelqye teper.

Offline

 

28.07.2009 19:30:12

AdBot
Advertisements

#52 22.11.2009 23:25:10

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

tina a e paske tradhetuar burin me nje finlandes ah

Offline

 

#53 22.11.2009 23:27:29

mendii
i/e regjistruar
Registered: 22.11.2009
Posts: 11

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

nita edhe ti e paske tradhetuar burin ah me nje te marokes

Offline

 

#54 13.06.2010 22:47:58

dadi
dady
From: kosova america
Registered: 13.06.2010
Posts: 129
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

shumm po rejshi breee

Offline

 

#55 20.02.2012 13:24:04

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Kam shtuar edhe nje, italian :P

Offline

 

#56 01.10.2012 14:58:13

eddy
i/e regjistruar
Registered: 07.09.2012
Posts: 8

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Shqiptare, Amerikane,Italiane, Braziliane.

Offline

 

#57 04.10.2012 13:13:12

Lena
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2012
Posts: 9

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

Shqiptar, danez, kurdistan edhe afrikan

Offline

 

#58 04.10.2012 13:38:56

sexy_gimi
i/e regjistruar
Registered: 08.09.2011
Posts: 125

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

o ska mas kosovarit te shkrin me kar qysh te qin kosovari asnje nuk e ban


Sex is life    +39 388 424 5615  ma bej add ne viber ose whatss app

Offline

 

#59 04.10.2012 17:01:05

bukurosh-26
i/e regjistruar
From: oslo
Registered: 28.08.2012
Posts: 18
Website

Re: Kombësitë e personave që keni bë sex?

un .shqiptare, norvegjeze suedeze mqedone bulgare
turke irake.po ne e mira shqiptare kosovare.edhe bulgarka
ka qen top qe mendoj ende per ate....
DHE NJE VEREJTJE TE DJEM KETU FORUM  SIKUR
NA DJEMT QE DOJM ME QI TE HUJA APO
QKA NA VJEN EDHE PIDHAT E FORUMIT KAN QEF
ME PROVU MU KNAQ PER VETI MOS FOLNI E MOS
KOMENTONI PA LIDHJE .....FLM PER MIRKUPTOM:


i adhuroj pidhat

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting