FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 12.01.2008 02:51:26

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Po prodhohet Anti-viagra

E pabesueshme..por ja qe ndodh.Ne një institut te një universitetit ne Gjermani (IAUT)po prodhohet për here të parë Antiviagra.Ne permbajtjen e saj kësaj here janë substanca te tilla kimie qe ulin dëshirën për seks.

Një prodhim i tillë ka dal për arsye sepse shumë drejtues ne firma po ankohet për numrin e madh te punterore qe pjesen me te madhe te kohës e kalojne duke bërë flirte nëpër chat ne internet dhe pjesen tjetër ne banjo dihet për çfarë arsye.

Mendohet se me këtë ilac të ri do ulet dëshira për te bërë seks aferisht tek 30 % për çdo puntor.

Marr nga puna e diplomes se Capkenes !

Offline

 

12.01.2008 02:51:26

AdBot
Advertisements

#2 17.02.2008 01:39:29

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Po prodhohet Anti-viagra

E mire qenka :P

Offline

 

#3 24.08.2010 10:10:34

guxhari
i/e regjistruar
Registered: 24.08.2010
Posts: 55

Re: Po prodhohet Anti-viagra

ja qifsha  institutin e nones  pse  e paskan qite...

Offline

 

#4 19.09.2015 20:33:47

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Po prodhohet Anti-viagra

guxhari wrote:

ja qifsha  institutin e nones  pse  e paskan qite...

hAHAHAHAH

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting