FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 06.04.2007 02:52:17

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Erotike poezi

Gjithcka erotike,poezi,foto,rrefime....

"Merrme
poshte krahut tend
Come
ne strofullen tende te bute.
Beme te fluturoj
per te arrire qiellin
Tregome
ngjyrat e ylberit

Dhurome
lumturine e brendshme
Ngrohme
me nxehtesine tende
Rrefe
mendime te parrefyeshme

Me ngri
ne bashkimin e emocioneve
Mesome
te heshturen kenaqesi
Hiqme
dhe fletet e fundit te shpirtit tim
Dashurome
kete nate dashuria jote eshte esenziale.

Offline

 

06.04.2007 02:52:17

AdBot
Advertisements

#2 06.04.2007 02:52:29

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Re: Erotike poezi

Embelsisht mbeshtem tek ty
trupat tane te ngrohte
digjen lehtesisht...
liresisht braktisem ne ty
ne emocionet e forta
qe vetem ti di tmi japesh...
Je unik


Dua te te shtrij
ne nje krevat me petale trendafili
te te puth,te te perkedhel
nga koka deri tek kembet
e keshtu te bej
te vdesesh nga kenaqesia
pastaj te te zvesh dalengadale


Dua te ndjej akoma
frymen tende
te ngrohte mbi shpatullen time
nderkohe qe trupat tane
shkrihen perseri
dhe njehere para kulmit te kenaqesise...


----------------------------------------------------------------------


Dua te jem ai qe te kapercen

Nuk dua te jem i fundit qe te ha
nese atehere s'guxova,tani eshte vone
Nuk fryn me shkendija antike e te pij
nuk do te shuante etjen qe nuk pushon

ne gojen time te thate qe te do
qe te deshiron shume dhe pa mburrje
uri qe nuk ja del te duroje
kaq e pasuruar me ushqim dhe une frikacak

ne pritje te pastrosh te tere faren
qe mbi shpirt dhe trup akoma rreshket
dhe erdhe e paprekur, e lulezuar

per te ndermarre me mua luften ekstreme
qe bente komplet jeten tone
nje shkendije,nje poeme universale


------------------------------------------------------------------


Grua qe ecen lakuriq neper shtepi.

Grua qe ecen lakuriq neper shtepi
e gjitha imja,me jep ndjesine e paqes
Nuk eshte lakuriqsi komplete,provokante
Eshte nje ecakje lakuriqesie e veshur
pafajsi e nje gote uji

Trupit as nuk i vihet re
ritmi qe e mban
Kalojne linja ne gjendje te virgjer
duke i dhene jetes nje emer:dliresi

Qime qe te mrekullojne,nuk te trazojne
Gjokse,gallgane,kofshe e lengje
pushojne nga lufta e meparshme
edhe une bej pushim

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting