FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 20.01.2008 04:12:26

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Une jam Kaltrina
Jam 19 vjece
Dhe jam nga Prishtina

Fotot e mia me poshte:

http://photos1.hi5.com/0017/829/708/MEs4Bk829708-02.jpg

Last edited by Kaltrina (20.01.2008 04:13:04)

Offline

 

20.01.2008 04:12:26

AdBot
Advertisements

#2 20.01.2008 04:14:00

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

http://photos1.hi5.com/0013/963/349/iwNff4963349-02.jpg

Offline

 

#3 20.01.2008 04:14:23

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

http://photos1.hi5.com/0012/012/144/2PEC0S012144-02.jpg

Offline

 

#4 20.01.2008 04:33:05

Koqe_Kari
Lover_Boy
From: Germany
Registered: 19.01.2008
Posts: 154

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Mire se erdhe ne Forumin Erotik Kaltrina besoj se do te mesosh shume gjera  pergjat sexit  shpresoj se do te ja kalosh mire

Me sa te pash ne keto foto qenke goxha pidhe paske prapanic te formuar dhe shume te lezetshme

Offline

 

#5 20.01.2008 05:02:42

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

FLM zotri moderator :)

Offline

 

#6 20.01.2008 19:00:43

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Nice.

Last edited by Pompuesi (19.05.2008 01:10:38)

Offline

 

#7 21.01.2008 18:14:53

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Mire se vjen ne forum
Caste te mira


PS:
TRUP SEXY KEEEEEEEE

Offline

 

#8 22.01.2008 13:26:23

VictoR
i/e regjistruar
Registered: 21.01.2008
Posts: 24

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Sexy BAdy por nese deshiron te behesh ende me sexy ateher fillo qiju me naj djalosh pasi qe je ne moshen 15 vjeqare kur doti ban 18 dotejesh fenomenale e gjith pr dote vrapoj pas teje :D

Offline

 

#9 23.01.2008 15:35:46

albanian_sex
Guest

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

a ma jep ni her qat bith?

 

#10 24.01.2008 10:00:26

ardijani
i/e regjistruar
Registered: 22.12.2007
Posts: 6

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

sexi je kaltrina a

Offline

 

#11 25.01.2008 04:17:13

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Flm per komentet.
Jeni te mire se ardhur.............

Offline

 

#12 27.01.2008 15:15:37

boby
boby
From: tirona
Registered: 27.01.2008
Posts: 8
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

ylli na e jep njer adresen e msn.djal nga tirana.me respect boby.po pate qejf me chatu.sdo zhgenjehesh.

Offline

 

#13 28.01.2008 23:21:54

Mali
i/e regjistruar
Registered: 21.05.2007
Posts: 4

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Ju administratoret e Forumit a ke ndonje gja ne Koke apo jeni Bosh fare,si lejoni qe Adoleshent te antarsohen ne forum edhe qka eshte me e keqja edhe fotot i lejoni te postojn.Kjo eshte per tu hudhur ne gjygje mor te pacip.Fotot e nje 15 vjeqare i lejoni ketu Turp.

Offline

 

#14 30.01.2008 09:22:29

K@r_MAdhi
i/e regjistruar
From: Vlorë
Registered: 03.01.2008
Posts: 41
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Kaltrina per mendimin time sme duket e hijeshme qe te vazhdoshe te maresh pjese ne kete forum pasi ky banalitet qe perdoret ketu eshte mbi 18 vjec.
Je akoma minorene dhe e pa rahur me jeten.
Duhet te mesoshe se jeta eshte nje dallge qe varet sesi te vjene.
E respektoj vendimin tende per fotografite je shume femer e bukur dhe ne te ardhmen besoje se do te behesh akoma dhe me shume.
Kalofsh kendeshem dh te uroj suksese ne shkolle.

Offline

 

#15 30.01.2008 10:26:57

CarpeDiem
Profesor
From: Tirana.Albania
Registered: 30.01.2008
Posts: 9
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Pershendetje Flori Nga Tirona Bhoooo Me Pelqe SHume Forumi Juj ka pidha te lezecem si tipe por se di si jan live dmth keshtu si paraqitje gjithe se si
bolet mrena :P

Offline

 

#16 30.01.2008 22:42:12

King
i/e regjistruar
Registered: 12.12.2007
Posts: 38

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Kaltrina e re koke bre qike po me fol ka del shpirti me gjith qef ta kisha ba naj te qime (gjithmon me mendimin qe e ke humb virgjinitetin)

Offline

 

#17 07.02.2008 14:13:37

kapeshnicani
Guest

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

kalterina je bukuroshe e fortë a e re por e ëmbël për gjdo mashkullë po te ishe 18 vjeqare do te kisha bë të lumturë ne sex tung te puthi.

 

#18 09.02.2008 22:08:31

sexeri
i/e regjistruar
From: gjilan
Registered: 09.02.2008
Posts: 48

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

kaltrina shum pidh i fort te kokshe ,nese don mu trondit prej sexit lajmromu ne email x-mi2007@hotmail.com

Offline

 

#19 19.02.2008 14:49:04

manato
i/e regjistruar
Registered: 19.02.2008
Posts: 30

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

OOO DIO PO TI QEKE  E VDEKME PER LOQE MOJ MINORENE

Offline

 

#20 24.02.2008 11:37:30

Eri-Key
i/e regjistruar
Registered: 24.02.2008
Posts: 27

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

offf mi non te kisha po mos te kisha ngordh me kar mjes drek dark po mos me thencin ne emer super e mire edhe ti cik e vogel po trup bomb

Offline

 

#21 02.03.2008 04:10:21

YLLI
i/e regjistruar
Registered: 29.02.2008
Posts: 65

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

je shem e bukur kaltrina te urojm te eksh fat te bukur ne jet ashtu si qenke vet

Offline

 

#22 04.03.2008 01:04:47

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

E paske nderru moshen Kaltrina a? :)
Mire ia ke bo valla. ;)

Offline

 

#23 06.03.2008 09:44:12

prprboy
i/e regjistruar
Registered: 16.02.2008
Posts: 30

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

kaltrina :D osht qajo nfoto po qekjo qe o ka fol so kaltrina :D se une e njoh kaltrinen ;)

Offline

 

#24 06.03.2008 12:10:41

Pompuesi
1234
From: 5678
Registered: 04.01.2008
Posts: 67
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

prprboy wrote:

kaltrina :D osht qajo nfoto po qekjo qe o ka fol so kaltrina :D se une e njoh kaltrinen ;)

:lol:

Offline

 

#25 18.03.2008 20:41:00

Doni_Pr
i/e regjistruar
Registered: 10.03.2008
Posts: 11

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

normal se osht e fort dihet se osht e "prishtines":D kalofsh mir

Offline

 

#26 12.04.2008 03:22:23

van gogh
i/e regjistruar
Registered: 12.04.2008
Posts: 20

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Kaltrina wrote:

Une jam Kaltrina
Jam 19 vjece
Dhe jam nga Prishtina

Fotot e mia me poshte:

http://photos1.hi5.com/0017/829/708/MEs4Bk829708-02.jpg

NJEREN E KISHA QI
TJETREN E KISHA LPI

Offline

 

#27 17.04.2008 21:05:57

pflame
V.I.P. Member
Registered: 20.03.2008
Posts: 53

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

auuuu far cicaaaa nnncnnncnnnc ma prishe naten prishtinalike...qoma bren ne privat naj mesazh se de mytna neser te urra e gurit shkup...a nite...prishtinalike hallall a meriton 1 Kisssss shum tmadh n'Cica me ta dhan bakshish(dhurat)...ajt

Offline

 

#28 18.04.2008 00:49:56

bruce lee
i/e regjistruar
Registered: 18.04.2008
Posts: 108

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

pidh i mir shum
me sa je qi deri tash?

Offline

 

#29 18.04.2008 23:29:57

roku
i/e regjistruar
Registered: 28.02.2008
Posts: 100
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

if  bree  me teper  po te  tjegshe  shum hot  aaaa :p

Offline

 

#30 27.05.2008 08:06:21

altin
i/e regjistruar
Registered: 23.05.2008
Posts: 20

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

A JE QI HALA ME NEJ KEN KALTRIN SE KOKE TAZE

Offline

 

#31 05.07.2008 19:37:45

bubulinna
i/e regjistruar
Registered: 05.07.2008
Posts: 14

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

e mir koke shum kaltrinaaa

Offline

 

#32 13.07.2008 05:40:05

Tetovari
i/e regjistruar
Registered: 11.07.2008
Posts: 23

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Kaltrin shum sexi je tkom kshyr ma heret ne hi5 TOP je po nese spriton me mbo add e me fol loqk... me tmira...

Offline

 

#33 14.08.2008 09:34:38

doctor71
i/e regjistruar
From: Prishtine
Registered: 14.08.2008
Posts: 9
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

ktu veq karuca paska qe i mshojn karit dite e nate...


i gatshem per avantura

Offline

 

#34 14.08.2008 10:44:29

doctor71
i/e regjistruar
From: Prishtine
Registered: 14.08.2008
Posts: 9
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

pa lidhje bre me lue koqe me fotot e tjerve a??


i gatshem per avantura

Offline

 

#35 14.08.2008 22:09:10

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

sexy

Offline

 

#36 04.09.2008 17:04:17

dangerboy-pz
i/e regjistruar
Registered: 07.08.2008
Posts: 17
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

shum trup sexy paskedihet qikat e pr edhe pz jan mat mirat ne ks

Offline

 

#37 15.09.2008 17:26:10

bannqe
Guest

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

qitt kaltrinen e kom pa edhe eh hi5 :P mir mir p9 ish kjoo :P huauha mir ki dal kuderr :P  kiss e ki per sott (k)

 

#38 15.09.2008 21:03:47

haidarmurat
i/e regjistruar
Registered: 13.09.2008
Posts: 8

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

ce don bukurine kur e ke koken bosh
lum Kosova per femra si puna jote

Offline

 

#39 17.09.2008 13:56:13

tabela2008
Guest

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

sa sexy qe qenke moj zemer.tabla2008

 

#40 16.10.2008 10:22:30

Sexy_TINA
Shqiptare me violinë
From: Stockholm - SWEDEN
Registered: 08.11.2007
Posts: 825
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Mire se vjen ne FORUMIN EROTIK KOSOVARJA

CASTE TE MIRA NE MESIN TONE DHE DEBATE TE KENDSHME

ME RESPEKT TINA

Offline

 

#41 17.10.2008 04:59:44

boy_crazy
i/e regjistruar
Registered: 26.06.2008
Posts: 9

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

lum ai njeri qe e kerkon shijen tende moj princeshe, me te vertet je engjell, e kisha lt zotin te kerkoja shijen tende

Offline

 

#42 25.10.2008 03:12:27

best-of
i/e regjistruar
From: Zürich - Switzerland
Registered: 25.10.2008
Posts: 29
Website

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

eee moj kaltrina e sheh se ktu shkas mson as nshkoll tmesme e fillore shka ke msu jan pak shka mson ktu asht sa ni fakulltet hehehhehe

Offline

 

#43 26.10.2008 19:52:04

next
i/e regjistruar
Registered: 01.10.2008
Posts: 11

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

porno@star.porno

Offline

 

#44 07.11.2008 17:35:47

hamshori88
i/e regjistruar
Registered: 07.11.2008
Posts: 3

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

Per te qir ty si i behet??????

Offline

 

#45 07.11.2008 17:36:44

hamshori88
i/e regjistruar
Registered: 07.11.2008
Posts: 3

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

per te qir ty si i behet?????

Offline

 

#46 08.11.2008 11:50:11

Albert
i/e regjistruar
Registered: 01.11.2008
Posts: 65

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

oj kaltrushe po pidh me bole tekje, aman kallxo qysh bahet tan ket konkurrenc e mos me vendos hala me ja dhan pidhin asnje forumsi ( ti je antare e kahmotshme, deri tash ish dasht me ja ba dikujt me gisht e mi tregu qe po ta jap pidhin, ne kete rast kurgjo kunder skam nese e drejton gishtin prej meje)

Offline

 

#47 01.12.2008 01:14:18

spullsi
i/e regjistruar
Registered: 01.06.2008
Posts: 29

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

hej kjo po ren se sosht kjo foto ja ka mar qikes fotot ne hi5 e i ka qit ktu bre familjen ja qifsha ngoj turp kush e ka bo kto

Offline

 

#48 03.12.2008 12:53:23

laFdimi
i/e regjistruar
Registered: 03.12.2008
Posts: 6

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

...................:P

Offline

 

#49 08.12.2008 17:42:31

Shenjtor_i_Drejtesise
i/e regjistruar
Registered: 08.12.2008
Posts: 18

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

wwwoooooowwwww cha trupi,,,,,,,ta hanksha pillin
:P

Offline

 

#50 15.12.2008 09:55:52

LojTari69
i/e regjistruar
From: Prishtinalia nga Chicago
Registered: 15.12.2008
Posts: 34

Re: Unë, bukuroshja e mamit, Kaltrina, prezantohem....

shummm sexxxy na qenke Kaltrina

me ba me u taku naj her sbon se nuk muj ta kontrolloj veten

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting