FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 22.01.2008 02:52:13

Kaltrina
ohhh bejbiiii
From: Prishtina
Registered: 20.01.2008
Posts: 426
Website

Dashuri midis trendafilash te kuq

Trendafilat e kuq me kercell te gjate kishin pushtuar kater kendet e dhomes.
Mbi tavoline ajo pa nje vazo me karafila dhe kjo e joshi me teper. Nuk foli asnjeri nga te dy gjate kohes qe ajo admironte lulet me sy.
Ne heshtje ajo mori nder duar nje buqete me trendafila te fresket dhe u drejtua tek dhoma e gjumit. I dashuri e ndoqi nga prapa me karafila ne dore dhe shikonte sesi ajo po shperndante mbi krevat petalet e luleve. çarçafi i bardhe u mbush me pika te kuqe nga petalet e luleve. - Pak muzike e dashur ? pyeti me drojtje ai.
Femra pohoi me krye dhe dhoma u mbush me tinguj muzike te amerikes latine.
Muzika shoqeroj zhveshjen e saj delikate dhe shtrirjen mbi kervatin plot petale trendafili.
Vithet e saj te vogla dukeshin shume here me te bukura para se ajo te hiqte mbathjet, ndersa kofshet qene me te vertete forma te bukura.
- Eja.- tha ajo duke i ngulur syte plot egersi. Ka raste qe prej epshit syte e njerezve shfaqin pak egersi nga mungesa e durimit. Gjoksi i saj i madh e humbi pak formen joshese kur femra u shtri.
Sikur te donte te zbukuronte vajzen ai i hodhi petale karafili te tjera ne bark dhe kraharor. Ajo qendronte e mpire dhe vetem kur e pa qe ai po e zgjaste shume me lulet e preku tek xhinset duke e ledhatuar ne pjesen me te ndjeshme mashkullore.
- Kjo ishte deshira me e madhe per mua, te te shihja midis lulesh e dashur. Me shpejtesi ai u zhvesh dhe u shtri prane saj pa harruar ti puthte floket e zi.- Dua per pak çaste te jem si femija yt dhe te thith gjirin tend .- Ajo pa folur ndryshoj pozicionin ne krevat dhe ai vendosi kryet mbi prehrin e saj per t'i thithur gjoksin si bebe. Thithja e gjoksit e ndezi krejt vajzen. Me sy gjysme te mbyllur ajo dukej e perhumbur ne kenaqesi. Pas pak ai u ngrit nga shtrati dhe i vuri penisin e tendosur ne mes te gjirit duke e ditur qe ajo do t'ja shtrengonte penisin me cicat e saj. Shume femra eksitoheshin nga ky gjest erotik, pasi i bente te ndiheshin pronare te mashkullit te bllokuar atje ne mes te kraharorit midis dy cicave.
Ledhatimet e tyre vazhduan dhe ajo zoteronte nder duar organin gjenital. Ajo e preku me te dyja duart sikur donte te ngopej me mashkull, derisa ai krejt padurim u shtri prane saj pa nguruar te hipte mbi vajzen. Siper saj ajo ndjeu krejt peshen e trupit mashkullor mbi te. Kjo gje e beri te ndihej e deshiruar, ose thene ndryshe, e ngopur me mashkull. Po vononte penetrimi i tij. Djali po i puthte syte asaj derisa ajo me syte e mbyllur i tha:- Dua nje femije nga ty. 
- Po zemra ime. Do ta doja edhe une keshtu midis lulesh, sikur te mos mjaftonte kjo lulja jote mahnitese! Pas kesaj penisi depertoj brenda seksit femeror. Ajo qe vertet mahnitese dhe ashtu midis shtytjesh, shtrengimesh e puthjesh bene dashuri me nje zjarr te papare. Ne momentet e fundit ai mori disa petale lulesh nga krevati dhe ja vendosi mbi fytyre. U perqafuan perseri, nderkohe qe ai po derdhte "nektarin" brenda goces se etur per dashuri. Ishte nje derdhje marramendese, e bukur dhe e nevojshme. Madje shume e veçante midis trendafilave te kuq te bashkuar me ndjenjat, dashurine dhe kenaqesine totale !..

Offline

 

22.01.2008 02:52:13

AdBot
Advertisements

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting