FORUMI EROTIK "KOSOVARJA"

You are not logged in.

Adverts

Adverts

#1 06.04.2007 03:12:22

Psikologu
Administrator
From: Prishtinë
Registered: 02.11.2006
Posts: 439
Website

Kosovarja ne porno video Tetovë

Qe pra shiqoni videon 100 % osht e vertet edhe shqip folin nje studente nga kosova

http://rapidshare.com/files/18141276/vilma.rar

Offline

 

06.04.2007 03:12:22

AdBot
Advertisements

#2 06.04.2007 19:44:23

Tetovarja
Guest

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

kjo nuk eshte e vertete se ajo vajza aty eshte nga shqiperia

 

#3 21.05.2007 08:37:26

bossedi
Guest

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

definitivisht spo me hapet asnji video qe ju po e prezantoni...
mund te me ndihmoni
flm
dashnoredi@yahoo.com

 

#4 15.08.2007 16:45:13

edyi
Guest

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

tyung

 

#5 21.08.2007 13:40:04

viki
i/e regjistruar
Registered: 21.08.2007
Posts: 4

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

pershendetje per tegjith shqipetaret

Offline

 

#6 21.08.2007 13:41:34

viki
i/e regjistruar
Registered: 21.08.2007
Posts: 4

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

nga Ulqinakja

Offline

 

#7 21.08.2007 13:43:07

viki
i/e regjistruar
Registered: 21.08.2007
Posts: 4

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

Kosova do ta fitoje pavaresine me ne fund, dhe gjith do te jemi te kenaqur per kete, sepse e dime se kjo pune esht e regulluar qysh se e kemi fituar ne pavaresin ne Mal te Zi.

Offline

 

#8 04.09.2007 19:34:24

luli007xxu
Guest

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

po  ku me gjet  be daj ket  video porno ????

 

#9 12.01.2008 04:00:52

Nita_GV
Administratore
From: Gostivar
Registered: 02.08.2007
Posts: 1452
Website

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

luli007xxu wrote:

po  ku me gjet  be daj ket  video porno ????

Ja ku e ke:

http://www.youporn.com/watch/59984

http://www.youporn.com/watch/63913

Offline

 

#10 12.01.2008 04:54:54

erat
i/e regjistruar
From: USA
Registered: 02.04.2007
Posts: 109

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

psikolog te kisha sugjerue ,propozue qe kur te tregojm ndonje video ose ngjarje mos te themi nga cili vend mjafton Shqipetarja me then.Ket e them perarsye qe jemi per bashkimin e Shqipetarve dhe mos ndarjen ne krahina e qytete.

Psikologu wrote:

Qe pra shiqoni videon 100 % osht e vertet edhe shqip folin nje studente nga kosova

http://rapidshare.com/files/18141276/vilma.rar

Offline

 

#11 09.04.2008 23:39:22

neki
i/e regjistruar
Registered: 13.02.2008
Posts: 22

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

nuk po muna me gjet ket video nese mundet dikush me um ndihmu flm

Offline

 

#12 20.04.2008 17:40:51

Pornoboy
i/e regjistruar
Registered: 20.04.2008
Posts: 268
Website

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

hehe Vilmen askush ska mo me harru.

Offline

 

#13 19.09.2009 02:17:53

i-kallti
^the special one^
From: ku do ti-jam
Registered: 19.09.2009
Posts: 27

Re: Kosovarja ne porno video Tetovë

epo studentet ne tetove e kan qejf me u qi, edhe lek edhe qejf.

Offline

 

Adverts

Board footer

Powered by FluxBB
Hosted by PunBB-Hosting